Kocam bana kızdı ya?

Işim vardı evden çıktım uzak bir yere bir daha akşam beni aradı Niye haber vermiyorsun niye tek gidiyorsun ya başına bir şey gelse Hep mi kafanın dikine gidiyorsun söz dinlemiyorsun sana kaç kere haber ver dedim bir kere haber vermiyorsun akşamın bu vakti başına bir şey gelse seni Nerede bulacağım mı bilmiyorum Benim sürekli sinirlerimi bozuyorsun dedi Ben de sakin ol dedim Sonra bana dedi ki işte Bir insan bu kadar inatçı olur Bir insan bu kadar mı Söz dinlemez Yani biraz dedik biraz yani haber versen ne kaybedeceksin dedi Ben de telefonu kapattım şimdi eve dönüyorum Kafasını kıracağım sizce ne yapsam

1|0
69

En İyi Kız Görüşü

• Özür dile. Haklı olduğunu söyle ve bir daha haber vermeden gitme. Adam sana gitme demiyor ki en azından haber ver diyor başına bir iş gelirse en azından nerede olduğunu bilelim ki bulalım seni diyor. Biraz anlayışlı olun ya. Böyle habersiz çekip gitmekte ne hiç mi düşünmüyorsunuz o insanı sizi nasıl merak eder diye? İki taraf için de söylüyorum bunu. Ben arkadaşıma bile kızıyorum ya haber vermeden ortalıktan kaybolunca.

0|1
    1|0
    • Yahu unutmuşuz kasten yapmamış İSKİ

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

58
  • Hayret birşey adamın eşisin tabii ki merak edecek asıl sormazsa bir problem vardır sen ona o sana emanet böyle düşünün

0|1
    1|0
    • Ben kendi kendime emanetin kendi kendimi korurum bir erkeğe ihtiyacım

• yok

• Eeburda konuscagina kocana bir yaz evden cikmadan hakkli!

0|1
    1|0
  • karıkoca arası ollur böyle şeyler bir daha olmaz dıyebılırsın

0|0
    0|0
  • Sen gene haber ver sonuç olarak evlisiniz gece çıkmadan önce burası türkiye iti kopuğu çok oluyor

0|0
    0|0
  • adam haklı dağılın

0|1
    1|0
  • önce bı nefes al bence

0|0
    0|0
  • Eşin haklı

0|1
    1|0
  • Adam haklı

0|1
    1|0
  • İyi yapmıs

0|1
    1|0
  • Parcala onu😂😂😂

0|0
    0|0
  • Diyaloğu üşenmeden büsbütün yazmışta yazmışsın da bundan benana 🤷‍♀️

Ne anormallar var yahu

1|0
    0|1
    • Kızım sana Neyse niye yazıyorsun ya Allah'ım bu kadar mı peki zekanız geride yap seni Neyse Beğenmediysen niye yazıyorsun ya

• Kızım Ben kendimle alakalı bir şeyleri paylaşıp gizli deyim Ama sen başkalarına sayıp sayıp afedersin Bir tarafların yemediği için gizliden çıkamıyorsun ikisinin arasındaki farkı bilmeyecek kadar Zeka geriliği yaşayan bir aşiftesin

• acaba anan seni kimden yaptı sana büyük orospuu diyicem de anana haksızlık ermek istemiyorum. baban belli değil anandan sans kalan en güzel orpdpu luk.. anank da sikennn sikene senide amıbnaaa loyan koyana kıskanç orpşsu. ananın e beşte kendini siktirmesii nize rahatsızlık veriyor. senin givi götü yemeyen korkaklar oldukça ooo oççç hadi sg anana iyi sövdürdün oççç

• Komik

0|0
    0|0
  • Haklı. Haber vermen gerekirdi. Ona emanetsin.

0|1
    1|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...