Tipsiz erkekler neden özgüvensiz?

Özgüvensiz biriyim hiç sevgilim olmadı sorunun sadece özgüven değilde tiple alakalı olduğunu düşünüyorum kızların bana nefretle bakması neden sizce? Kızlar tipsiz erkeklerden neden nefret eder?

0|0
37

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

37
  • Tipsizlikle alakası yok ki yakışıklı güzel insanlarda gördüm ben iki kelimeyi bir araya getirmiyorlardı

0|1
    0|0
    • 1gün

tiple alakası yok yazmışsın nasıl yok bana yakışıklı olup özgüvensiz içine kapanık birini gösterin hanginiz tipsiz biriyle çıkmak istediniz? Şunu da belirteyim benim çıkmak istediğim kızlar öyle güzel kızlar değildi güzel kızın benimle çıkmayacağını biliyorum

• Nefretle bakmazlar zannetmem sadece mesafe koyarlar tip konusunda haklısın tip olsa öz güven olur

0|1
    0|0
  • Hahaha yahu kardeşim ne saçma insanlarsınız yahu vallahi komik

0|1
    0|0
  • Tipsizlik bahanesi olmuştur. Özgüven olayı tipe bakmaz sadece

0|1
    0|0
  • Cekingen olma özguvenli ol kizlar dis görünüşe pek bakmaz samimi sempatik güler yüzlü ol devami gelir

0|0
    0|0
    • 1gün

tiple alakası yok yazmışsın nasıl yok bana yakışıklı olup özgüvensiz içine kapanık birini gösterin hanginiz tipsiz biriyle çıkmak istediniz? Şunu da belirteyim benim çıkmak istediğim kızlar öyle güzel kızlar değildi güzel kızın benimle çıkmayacağını biliyorum

• 23saat

Helal olsun sende helal et

• 23saat

Helal olsun hep mutlu ol

• Sen tipsiz bir kadınla sevgili olur musun? Kilolu, bakımsız falan. Onun gibi düşün.

0|0
    0|0
    • 1gün

Güzel kızlara aşık olmuyorum ben kendilerinin de durumu böyleyken çünkü güzel kızın benimle çıkmayacağını biliyorum.

• Kimse tipsiz değildir ön yargı iyi bişey değil

0|1
    0|0
  • Cevabı sorunda

0|1
    0|0
    • 1gün

Bazı kızlar yazmış burada tiple alakası yok diye halbuki tip o kadar önemli ki onlar için Bana yakışıklı olup özgüvensiz içine kapanık birini göstersinler.

• 1gün

Dış görünüşle alakalı tamamen onlara bakma
      Bir insan spor yapıyosa saçı sakalı giyimi tipi yerindeyse Özgüven bombası olur

• 1gün

Çok haklısın kardeşim

• Valla bnde tipsizm ama özgüven var

0|1
    0|0
  • Özgüvenli modellerde var

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...