Sanırım cinsiyetsizim?

Gizli Üye
Uzun zamandır düşündüğüm bir sorunun cevabını buldum ben cinsiyetsizim, yani biyolojik cinsiyetim dişi fakat ben vücudumdan tiksiniyorum ve erkelerden hoşlanıyorum cinsiyet problemini çocukluğumdan beri yaşıyorum hormonal olarak normal değilim ve kendimi kız gibi hissetmiyorum erkek gibi hissediyorum ama tamda erkek gibi değil ve 10 yıllık kararsızlık ve 3 yıllık psikolojik desteğin ardından toplumsal cinsiyetimin olmadığınına karar verdim zaten dışarıdan baksanız giyiniş olarak tarz olarak erkeğe benziyorum sadece saçlarım uzun göğüslerimi bantlıyorum ne düşünüyorsunuz psikoloğum bunu destekliyor fakat sizce mantıklı mı
Güncellemeler
+1 yıl
erkeklerden hoşlanıyorum ama bir erkekle beraber olduğumda dişiliğimi ön plana çıkartmam gerektiği için hiç bir erkekle beraber olmadım olmayı istesem de kendi vücudumu o şekilde düşündüğümde asıl istediğim bu olmadığını anlıyorum ve tiksiniyorum
Sanırım cinsiyetsizim?