Sanırım cinsiyetsizim?

Uzun zamandır düşündüğüm bir sorunun cevabını buldum ben cinsiyetsizim, yani biyolojik cinsiyetim dişi fakat ben vücudumdan tiksiniyorum ve erkelerden hoşlanıyorum cinsiyet problemini çocukluğumdan beri yaşıyorum hormonal olarak normal değilim ve kendimi kız gibi hissetmiyorum erkek gibi hissediyorum ama tamda erkek gibi değil ve 10 yıllık kararsızlık ve 3 yıllık psikolojik desteğin ardından toplumsal cinsiyetimin olmadığınına karar verdim zaten dışarıdan baksanız giyiniş olarak tarz olarak erkeğe benziyorum sadece saçlarım uzun göğüslerimi bantlıyorum ne düşünüyorsunuz psikoloğum bunu destekliyor fakat sizce mantıklı mı
Güncellemeler:
5gün
erkeklerden hoşlanıyorum ama bir erkekle beraber olduğumda dişiliğimi ön plana çıkartmam gerektiği için hiç bir erkekle beraber olmadım olmayı istesem de kendi vücudumu o şekilde düşündüğümde asıl istediğim bu olmadığını anlıyorum ve tiksiniyorum

0|0
68

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Mantıklı olup olmaması neyi değiştirir ki? Böyleysen, böyledir işte.
    Kendisini erkeklerden hoşlanıyor olarak tanımlayan birisinin aseksüel olduğunu söylemek zor ama.

4|1
    0|0
    • 5gün

sadece hoşlanıyorum ama sahip olduğum bedenle birlikte kendimi bir erkekle düşünmek rahatsız edici istesem de yapamıyorum beni seven ve flört aşamasındayken uzayacak ya da yakınlaşacağım kişileri tersliyorum istemsizce

• 4gün

cinsiyetsiz olmak isterdim hissettiğim gibi ama o da imkansız kendi vücudumu istediğim hale biraz getirebilirim belki gösüslerimi aldırarak ama onun dışında yapabileceğim bir şey yok

• 4gün

Bence bir karar vermek için daha zamanın var önünde. En azından emin oluncaya kadar. Bazı hisler zamanla değişebilirler çünkü.

• Burcun ne?

0|0
    2|0
    • 5gün

bir insan canım olduğunu bu soruyu sorarak kanıtlar

• 5gün

Ben erkeksi kadın severim. Senin karakterin tam bana göre.

• Bende hissizim

0|0
    0|0
  • Olabilir şahsen seninle arkadaşlık etmek isterdim

0|0
    0|0
  • aseksüelim diyosun yani.

0|0
    0|0
    • 4gün

hayır erkeklere ilgi duyuyorum ama fiziksel olarak yakınlaşamıyorum ve kendimi hiçbir cinsiyete ait hissetmiyorum

• Zor durum 🤔

0|0
    0|0
  • Senin durum zor

0|0
    0|0
  • oturarak mı ayakta mı işiyorsun?

0|0
    2|0
    • 5gün

biyolojik cinsiyetim dişi deyince ne anlıyorsun?

• 5gün

o da biyolojik bir eylem değil mi...
      sen en iyisi psikoloğunu değiştir normale döndürsün seni

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah yardimcin olsun. ahlaksiz insanlarla beraber olma, daima şerefini namusunu onurunu koru

1|0
    0|0
    • 5gün

pek alaka kuramadım ama peki

• Değişikmiş bence psikolojik tedavisi vardır illaki hormonlarınla alakalıdır

0|0
    0|0
    • 5gün

evet hormonlarla alakalı ama maalesef tedavisi yok

• 5gün

olabilir ama benimki biraz daha farklı ve tedavisi olmadığını söyledi gittiğim doktorlar ayrıca kadın gibi olmaktan tiksiniyorum

• 5gün

İşte oda psikolojik kesinlikle tedavisi olduğunu düşünüyorum

• Ailenle konuştunmu

0|0
    0|0
    • 5gün

hayır ve konuşmayı da planlamıyorum erkek kıyafetleri giymeme bile çok kızıyorlar zaten söylesem ki bilir ne derler evlatlıktan bile reddedebilirler

• 5gün

Psikologuna sor nasıl anlatabilirim diye

• Hissettiğin gibi yaşa. Toplumun her şeye bir lafı vardır. Hayat kısa ya hani mutlu olmaya bak.

1|0
    0|0
  • Nasıl erkek gibi hissediyosun ya ben erkek olarak doğduğum halde erkek gibi hissedemiyorum
    Sakın erkek olma hayatının hatasını yaparsın😐
    Bu arada "erkek gibi hissetmek-akışkan cinsiyet-cinsiyetsizlik" farklı şeylerdir önce ne olduğuna emin ol bence

0|0
    0|0
    • 5gün

eskiden erkek olmak istediğimi sanardım daha çok erkek gibi hissediyorum ve erkek olmak isterdim kadın olmaktansa ama sonradan tam istediğimin bu olmadığına karar verdim erkekte kadında değilse neyim diye düşünürken cinsiyetsizlik geldi aklıma dediğin kavramları araştırıcam teşekkürler

• Benim yurta öyle bir arkadaşım vardı kendisi ben hem erkeğim hemde kızım diyordu.. sjsjsjssjs

Omunda bir arkadaşı vardı zilli kendini dinazor zannediyordu 🤣🤣🤣🤣

0|0
    1|0
    • 5gün

acıyorum sana

• 5gün

Lan ne var Alla Alla sordun cevapladık işte dün ki b*k

Yükleniyor...