Çıplak fotoğraflarım erkek grubunda yayılmış?

İnsanların yüzlerine dahi bakamıyorum ya. Birkaç ay önce konuştuğum çocuğa attığım fotoğraflar 20 küsür kişilik erkek wp grubuna atılmış. Tüm kampüs bana bakıyor utancımdan kıvranıyorum. Şikayetçi mı olmam lazım? Ne yapmam lazım zaten rezil oldum elim kolum bağlandı

0|2
521

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Git savcılığa şikayet et. Dağıtan ve dağıtıldığını gördüğü halde ihbar etmeyen elemanların aklı güzelce bir başına gelsin.

0|0
    0|0
  • nasil ya way kitlendim af ederesrsin de gizli olmasn sirmk isterdim gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Valla bidaha öyle yapmamaya karar ver artık olan olmuş ona yapacak birşey yok unutulur zamanla.

0|0
    0|0
  • Onun. Ana. Sii... k. Ühpar et

0|0
    0|0
  • hangi grub?
    ;D

0|0
    0|0
  • Yüzün gözüküyormuydu?

0|0
    0|0
  • Unutulur merak etme

0|0
    0|0
  • Tamamen mi çıplak, boşver takma kafana

0|0
    0|0
  • Niye yollamıştın

0|0
    0|0
  • kaldırmıyorsa sikayetçi ol savcılıga git

0|0
    0|0
  • Savcılığa şikayet et.

0|0
    0|0
  • Umursama

0|0
    0|0
  • Yanlız dolaşma kampüste😂😂

0|0
    0|0
  • Şikayetçi ol sürünsün

0|0
    0|0
  • Yoksa o sen misin 😨

0|0
    0|0
  • Savcılığa ver

0|0
    0|0
  • Oh olsun

0|0
    1|0
  • Sen şikayetçi ol bak onun başına ne gelecek

0|0
    0|0
  • Ergen misin
    Çıplak foto atmak nedir ya
    Saçma sapan işler yaparsanız
    Olacağı bu işte

0|0
    0|0
  • Savcılığa şikayet edeceksin

0|0
    0|0
  • Bacim onun için bu devirde arkadaş grubunu iyi bul iyi temin et daha çok basın ağrir senin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sikayetci ol ama ne bok yemeye uc gunde tanidigin adama ciplak fotografini atiyon hic mi gazete televizyon seyretmiyorsunuz nasil insanlarsiniz anlamiyom ki akliniz nerede kizim sizin iyi ki bir universiteye gidiyorsunuz bir halt sanıyorsunuz kendinizi evden ayrildik diye karistirmadiginiz halt kalmiyo yazik o ananiza babaniza

0|3
    0|0
    • 4gün

sahte hesab beya bu, hemen kanıp yorum yapmayın.
      sazan kontrol yapıyorlar. :) ciddiye alma yorumların da bak ben hang grup diy sordum.
      yani iplemedim bile.

• 4gün

@Magicboys o diil arkadasim insanin sinirini bozuyorlar ne kadar cok gerizekali embesil mahluk dolu yav

• 4gün

ergen bunlar beya ne bekliyor ki?
      insan utanır ya şurada gördüğüm soruları, hiç bir yerde görmedim. ne biçim aile terbiyesi var bunların. kızı ayrı bir dert, erkegi ayrı bir dert. kurucu liderimize hakaret etmeler. parti goygıyculuğu yapanlar. ihanet edenler ve bunun iyi birşeymiş gibi savunanlar. kılım döndü bırakayım mı soruları. say say bitmez.

• şıkayet et savcılığa o gruptaki hakaret eden herkes ceza alir

0|1
    0|0
  • Şikayetçi ol

0|2
    0|0
  • Salaklığın luzmu yok

0|1
    0|0
  • fotoğrafı kendin atmışsın

0|0
    0|0