Sizin için zamanın en çabuk ve en yavaş geçtiği anlar nelerdir?

Angell
zaman şu anımda hiç geçmiyor dakikaları sayıyorum dediğiniz bir an ve zaman şu an çok çabuk geçiyor hiç bitmesin istiyorum dediğiniz anlarınızı yazar mısınız ?

mesela ben çocukken matematik dersinde zaman hiç geçmez tenefüsler çabucak biterdi

büyüyünce anladım ki matematik dersleri beni hiç üzmezmiş şimdi onu beklemekle özlemekle zaman çok yavaş geçiyor ama onun yanında oldugum yada konuştugum zaman saatler birbiriyle yarışıyor çok özlüyorum :(

var mı sizinde böyle anlarınız dostlar ?
Sizin için zamanın en çabuk ve en yavaş geçtiği anlar nelerdir?