Evine Renk Katmak İsteyenlere Özel En Kaliteli 3 İç Cephe Boya Markasını Tanıtıyorum!

RealistPanda

Herkese selam, bu bencemizin konusu biraz farklı olsun istedim, deneyimlerime göre sizlere üç kaliteli boya markası tanıtacağım, hadi başlayalım.

1 - Polisan Elegans Anti Aging Yarımat

Japon mucizesi..
Japon mucizesi..

İnanılmaz bir boya markası olan Polisan'dan bence şaşmamak lazım! Gerek duvarda duruşu, gerek dayanıklılığı gerekse daha çok yüzey boyamaya olanak sağlaması benim için ilk sırada yer almasına sebep. Ayrıca her türlü silinip, yıkanabilir. Size veya ustanıza zorluk çıkarmadan tabiri caizse duvarda yağ gibi akıp gidecektir. Uygun yüzeylere uygulandığında harika sonuçlar çıkacağından emin olabilirsiniz. Ustalar tarafından bir hayli fazla tercih ve tavsiye edilen bu ürüne güvenim sonsuz.

2 - Filli Boya Momento Tek

Silinebilir efsanevilerden, iç cehphede tek.
Silinebilir efsanevilerden, iç cehphede tek.

Filli, bir boya klasiği, bir öncü, bir lider algısı yaratmış durumda. Çünkü teknolojilerini daima bir adım öteye taşımakta zorlanmıyorlar. Uygulandığı yüzey kolaylıkla silinebilir ve yıkanabilir. Kir tutması, aşınması, solması kolay bir ürün değildir. Üstte bahsettiğim gibi bu tür birinci sınıf boyalar yüzeyi daha çok boyar hem işçilikten hem malzemeden tasarruf sağlar. Filli boya ustaların da en çok tercih ettiği boya markalarından biridir.

3 - Marshall Antibakteriyel Hijyen.

Küfe mantara mikropçuklara son!
Küf'e mantara mikropçuklara son!

Teknolojiden geri kalmayan rakiplerinden eksik durmayan Marshall antibakteriyel hijyenik boyası ile tam da bu pandemi dönemine hitap ediyor. Kalitesini asla tartışmayacağım bir ürün, silinir, yıkanır, uzun ömürlü ve kir tutmayan yapısı ile gönülleri fethediyor. Her kaliteli boya gibi Marshall'ında sürümü çok, yani bu boya diğer sıradan boyalara göre daha çok alan boyuyor. Bu üründe küf ve mantarlara karşı etkili savunması mekanizması geliştirilmiş.
Kaliteden ödün vermeyenler için önerilerim arasında bulunacak. Ustalarında vazgeçilmezleri arasında olan bu ürünle bencemizi noktalıyoruz.

Siz değerli insanlara bir faydası olur umarım, bütçeniz kısıtlı olsa dahi bu markaların alt kalite ürünlerini tercih edin. Her gününüz gökkuşağı gibi rengarenk geçsin. 🙂

Evine Renk Katmak İsteyenlere Özel En Kaliteli 3 İç Cephe Boya Markasını Tanıtıyorum!
3
2
Görüşünü yaz
3Kız Görüşü
2Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

 • Neveragain6
  Evet, duvarımın bir tanesini zümrüt yeşiline boyadım ama tabii ki de boyanın markasına bakmadım ve duvarın bazı noktalarında da sanki ıslak kalmış da kurumamış gibi bir iz var şimdi duvara bakıyorum duvarda herhangi bir problem yok gibi de o zaman boyadan kaynaklı mıdır acaba diye düşündüm şu an. Rengi çok hoş bulduğum için de kendim boyadım ama tüm odamı da beyaza kendim boyadım yani "bilmiyorsun o zaman" diye düşünme boyamasını biliyorum ama markasının bu denli fark edeceğini tahmin etmedim. Şimdi başka renk alıp üstünü yine aynı renkle ama farklı bir marka ile deneyeceğim, sanırım bunlardan biri olur. Güzel bilgi aktarımı olmuş denemekte fayda var en azından benim için.
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • Boyarken ıslak kalmış da kurumamış gibi bir iz vardı şimdi problem yok diyorsun ya, onun sebebi boyanın içindeki "silikon" ile ilgili. Her boya da bulunan silikon tam olarak duvarda kuruyana dek ıslak bir izlenim bırakır. Bazı boya markaları bu silikon ayarını dengeleyemediği için silikon tek başına eski rengi veya kiri kapatmaya yetmiyor bazen. Ele aldığımız boyaların kalitesi tartışılmaz. Bir sonraki tercihini belirttiğim markalardan yana kullanmanı tavsiye ederim. 🙂

 • ssamarra
  Bu 3'ü de favorim. Filli boyayı maket yaparken tüp boya olarak çok kullandım. Polisan ile Marshall ise evde çok kullandım. Sahidende kaliteliler. Tabi ev boyanacağı zaman aralarındaki en büyük rekabet kaliteden çok maddiyat oluyor çünkü bunların hepsi kaliteli. 🙂
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • Yüzeye göre de tercihler değişebilir.. Saten alçı çekilmiş düz ve pürüzsüz bir duvara daha parlak ve silikonu bol boya yakışır. Kimi evler kara sıvalı haldedir yüzey pürüzlü ve tırtıklı olduğundan daha mat boyaların tercih edilmesi daha doğru olur. Örnek bazı markaların mat boyaları daha kalitelidir diğerlerine nazaran. Dediğiniz gibi fiyatlar da başka bir rekabet konusu oluyor bu 3'lü arasında..

  • ssamarra

   EiG için teşekkürler 🙂

  • Rica ederim, bir tek sen yazmışsın zaten, süper bence seçildiği halde. 😃

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

12
 • redflowers008
  Harika seçimler, her 2 senede bir eve badana yapmak ya da yaptırmak zorunda kalıyoruz zaten konjonktivit olabiliyor bünyemizde alerjik olduğu için ama bu badanayı zorunluluk dışında zevke dönüştürecek boyalar 🎉
  Sevdim 1 Kişi
 • LacivertGandalf
  Bence en iyisi marshal. Elin sağllıl
  Sevdim 1 Kişi
 • Sensee
  Bence üçüde birbirinden iyi
YÜKLENİYOR...