Evine Renk Katmak İsteyenlere Özel En Kaliteli 3 İç Cephe Boya Markasını Tanıtıyorum!

RealistPanda

Herkese selam, bu bencemizin konusu biraz farklı olsun istedim, deneyimlerime göre sizlere üç kaliteli boya markası tanıtacağım, hadi başlayalım.

1 - Polisan Elegans Anti Aging Yarımat

Japon mucizesi..
Japon mucizesi..

İnanılmaz bir boya markası olan Polisan'dan bence şaşmamak lazım! Gerek duvarda duruşu, gerek dayanıklılığı gerekse daha çok yüzey boyamaya olanak sağlaması benim için ilk sırada yer almasına sebep. Ayrıca her türlü silinip, yıkanabilir. Size veya ustanıza zorluk çıkarmadan tabiri caizse duvarda yağ gibi akıp gidecektir. Uygun yüzeylere uygulandığında harika sonuçlar çıkacağından emin olabilirsiniz. Ustalar tarafından bir hayli fazla tercih ve tavsiye edilen bu ürüne güvenim sonsuz.

2 - Filli Boya Momento Tek

Silinebilir efsanevilerden, iç cehphede tek.
Silinebilir efsanevilerden, iç cehphede tek.

Filli, bir boya klasiği, bir öncü, bir lider algısı yaratmış durumda. Çünkü teknolojilerini daima bir adım öteye taşımakta zorlanmıyorlar. Uygulandığı yüzey kolaylıkla silinebilir ve yıkanabilir. Kir tutması, aşınması, solması kolay bir ürün değildir. Üstte bahsettiğim gibi bu tür birinci sınıf boyalar yüzeyi daha çok boyar hem işçilikten hem malzemeden tasarruf sağlar. Filli boya ustaların da en çok tercih ettiği boya markalarından biridir.

3 - Marshall Antibakteriyel Hijyen.

Küfe mantara mikropçuklara son!
Küf'e mantara mikropçuklara son!

Teknolojiden geri kalmayan rakiplerinden eksik durmayan Marshall antibakteriyel hijyenik boyası ile tam da bu pandemi dönemine hitap ediyor. Kalitesini asla tartışmayacağım bir ürün, silinir, yıkanır, uzun ömürlü ve kir tutmayan yapısı ile gönülleri fethediyor. Her kaliteli boya gibi Marshall'ında sürümü çok, yani bu boya diğer sıradan boyalara göre daha çok alan boyuyor. Bu üründe küf ve mantarlara karşı etkili savunması mekanizması geliştirilmiş.
Kaliteden ödün vermeyenler için önerilerim arasında bulunacak. Ustalarında vazgeçilmezleri arasında olan bu ürünle bencemizi noktalıyoruz.

Siz değerli insanlara bir faydası olur umarım, bütçeniz kısıtlı olsa dahi bu markaların alt kalite ürünlerini tercih edin. Her gününüz gökkuşağı gibi rengarenk geçsin. 🙂

Evine Renk Katmak İsteyenlere Özel En Kaliteli 3 İç Cephe Boya Markasını Tanıtıyorum!
8 Cevap