Ebeveynler sorumuz size: Bebeğinizin cildine uygun ürünü seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?

Uni Baby

Konu bebek bakımı olunca, ebeveynlerin içi ancak güvendiğinde rahat eder. 👪

Uni Baby olarak bizler de sizinle aynı duyguları paylaşıyor, sizi çok iyi anlıyoruz. Ürettiğimiz her üründe, bebeğinizin hassas cildini ön planda tutuyoruz.

Ebeveynler sorumuz size: Bebeğinizin cildine uygun ürünü seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?

Bebek cildi henüz tam gelişmemiş yapısı ile yetişkin cildine göre çok daha hassas ve dış etkenlerin tehdidine açık durumdadır. Gelişimini tamamlamamış cilt bariyeri nedeniyle daha yüksek nem kaybı riski taşır. Bu yüzden bebeklerin narin cildine uygun ürün bulmak her anne ve baba için çok önemlidir. 👶

Biz de üretimimizin her aşamasını denetliyor, güncel gelişmeleri ve literatürleri sürekli takip ediyor, ürünlerimizde bebeğiniz için hassas içerikler kullanıyoruz.

Hem bebeğinizin hassasiyetine uygun hem de siz ebeveynlerin ilk günden itibaren güvenle kullanabileceği ürünleri Eczacıbaşı güvencesiyle kullanımınıza sunuyoruz.

Ebeveynler sorumuz size: Bebeğinizin cildine uygun ürünü seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?
Bir ürün bebeğinizin cildine değecekse, binlerce test yapmaya değer. 👍🏻

Uni Baby ürünleri, bebeğinizin narin teniyle buluşmadan önce yılda toplam 40.000’den fazla testten başarıyla geçiyor. Islak mendilden saç ve vücut şampuanına, deterjandan pişik kremine, Uni Baby ürünlerinin tabi tutulduğu testlerin tüm detaylarına ulaşmak için tıklayın. 👩‍🍼

Uni Baby ürünleri;
❌ Alkol,
❌ Paraben,
❌ SLS,
❌ SLES,
❌ Boya
içermez.

Uni Baby test eder, içiniz rahat eder! ☁️

“Bebeğimin sağlığı her şeyden önce gelir.” diyen anne babalar, siz bebeğinizin cildine uygun ürünleri seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Görüşlerinizi bekliyoruz. ❤️

Ebeveynler sorumuz size: Bebeğinizin cildine uygun ürünü seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?