Bebeğime kendi isteğim dahilinde anne sütü vermedim, kötü anne olarak adlandırılıyorum. Herkesin kendi tercihi değil mi?

Gizli Üye
Direk pre mama ile başladım… göğüslerim büyümesin ve sonrasında küçülmesin dizlerime inmesin diye ilaç kullandım haliyle süt de dolmadı. Bu benim tercihim herkesin tercihleri farklı tabiki. Çok iyi bakıyorum kıyafetinden yiyeceğine kadar herşryini özel organik alıyorum. Kişisel bakımı deseniz en iyi şekilde yapıyorum insanların bu yadırgamadık neden?
Bebeğime kendi isteğim dahilinde anne sütü vermedim, kötü anne olarak adlandırılıyorum. Herkesin kendi tercihi değil mi?