Yeni Doğan Bebeklere Uygun En Kaliteli Biberon Markaları!

orangegreysky

Minik bebeklerimiz için her konuda seçici davrandığımız gibi biberon seçmekte de zorlanıyoruz. Ben de buna istinaden hem kullandığım hem de olumlu yorumlarını okuduğum biberon markalarını sizinle paylaşmak istedim :)

1- Chicco Natural Feeling Biberon

En iyi yenidoğan biberonu
En iyi yenidoğan biberonu

Anneler genellikle bebeklerine biberon vermekten kaçınırlar. Çünkü biberona alışıp, emmeyi bırakacaklarını düşünürler. Ancak akışı ve emme şekli itibariyle anne memesine çok yakın olan biberonlar bulunmakta, Chicco Natural Feeling Biberon da bunlardan bir tanesi. Bebeğin emme refleksini tam olarak destekliyor. Aynı zamanda çok kaliteli. 150 ML'lik cam biberon fiyatı 50 TL ile 100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

2- Philips Avent Natural PP Biberon

En iyi biberon
En iyi biberon

Philips Avent de annelerin güvendiği markalardan bir tanesi. Natural PP yenidoğan bebeklerin emme refleksini tam olarak destekliyor, biberon emziği anne göğsüne çok yakın. Polipropilen, BPA içermiyor. Fiyatı 90 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösteriyor.

3- Lansinoh Natural Wave Biberon

Bebekler için en kaliteli biberon
Bebekler için en kaliteli biberon

Lansinoh Natural Wawe Biberon emzik ucu sayesinde bebek rahatlıkla süt akışını kontrol edebiliyor. 100% silikon yapısı çok yumuşak ve emzikteki dikey çizgiler sayesinde biberon ucundaki daralma rahatlıkla önlenebiliyor. Fiyatı 60-140 TL arasında değişiklik gösteriyor.

4- Nuk First Choice Plus PP Biberon

Bebekler için biberon tavsiye
Bebekler için biberon tavsiye

Nuk markasının emzik çeşitlerini kullandık ve çok memnun kaldık. Bir yakınım biberonlarının da çok iyi olduğunu söyledi o yüzden listemde yer vermek istedim. Anne göğsünün şeklinden ilham alınmış biberon ucuna sahip, aynı zamanda bebeğin hava yutmasını önleyici özelliğe sahip. Gaz sancısı çok olan kolik bebekler için ideal seçim olacaktır. Fiyatı 50 TL ile 80 TL arasında değişiklik gösteriyor.

5- Wee Baby Natural Biberon

Bebek için biberon önerisi
Bebek için biberon önerisi

Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir biberon markası arıyorsanız, tercihinizi Wee Baby'den yana kullanmalısınız. Wee Baby Natural Biberonun da ucu anne göğsüne çok yakın olanlardan, yeni doğan bir bebeğin en önemli ihtiyacı da budur. Antikolik özelliği sayesinde bebeğiniz biberonu emerken hava yutmaz ve gaz sancısını da önlemiş olursunuz.

Siz hangi marka biberon tercih ediyorsunuz? Deneyimlerinizden bahseder misiniz? :)

Yeni Doğan Bebeklere Uygun En Kaliteli Biberon Markaları!
28 Görüş