Sabahları seks yapmayı seviyor musunuz?

Ben seviyorum 🙊

3|7
12108

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 108

• Sevmiyorum, hayırlı işler.

1|0
    0|0
  • Sabah uyanınca balkona çıkıp dışarıyı seyretmeyi seviyorum ben, yeni bir gün ve herşey yeniden yepyeni başlıyor derken sabah ereksiyonu diye bir şey kalmıyor ki buda güzel bir şey

1|0
    0|0
  • Günün her saatinde abı yaşamak çok güzel ise de sabah srksi çok riskli. Uyuklayan uyuşuk bir beden, tabiki ağız kokusu, sekse hazırlık yok ve gir çoktan ibaret hadi işe geç kalacağım , şimdi banyomu yapılır yaaa tıribleri. Evet sevmemek değil mesele yani...

0|0
    0|0
  • Sevilmez mi hiç, dinlenmiş bir şekilde arzuların tavan yaptığı anda bu zevki yaşamak. Hele ki kadını oral yaparak uyandırmak çok daha güzel.

0|0
    0|0
  • Severim ama her zaman ve herkesle olacak bisey degil. oral yapmak daha harika geliyor bana. Ne dersin :)

0|0
    0|0
  • Ben de severim. İstekliyim, ne yazık ki hayatımda seks hiç yaşamadım. Evlilik olsa yaşarım.

0|0
    0|0
  • ben sabahları yapmaya bayılırim

0|0
    0|0
  • Ben her zaman seviyorum
    https://i.hizliresim.com/XXDWj3.jpg

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • niye işe geç kalıyorum zannediyorsunuz :)

0|1
    0|0
    • Bence soruyuda soran sensin...

• Şaka bir yana neden kadın resmi var profil fotonda?

• amca maşALLAH hale ateş edebilicek mermin varda o silahı başka yere çevir senin menzilin dışındayım istediğim fotoyu koyarım sizene erkeğim bu arada mesaj falan atmaya yeltenme

• hic ypmadım

0|0
    0|0
  • Sabahları severim ama birde uykudan uyandırıp isteyen kadın olursa offf harika :)

0|0
    0|0
    • İşte o kadın benim uykudan kaldırırım vala😂

• Çok yaptığım için sorun yok uyandırdığın gibi sabahlarım uyku yok bir daha :D

• uyumak daha tahrik edici..

0|0
    0|0
  • Noluyor ya bütün abazalar toplanmış yine auhauahaua

0|0
    0|0
  • Bayılırım.. Ama artık yapamıyorum :((

0|0
    0|0
  • Evet, her gun duvara delik aciyorum.
    2-3 Haftaya mutfagi odaya katacam yeeahh

0|0
    0|0
  • Elbette, ayrı bir zevktir ve sağlık açısından da faydalı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • her sabah benden önce uyanması dayanılmaz oluyor. sevglim ya da eşim olsa inanki her sabah deliler gibi çılgınlar gibi sevişir seks yapardım

0|0
    0|0
  • Evet , bu konu ile ilgili biriyle tartışmıştım hatta sabah seksini tavsiye etmiştim o da gece seksini. Anlaşamamıştık bir türlü ben sabahçıyım aga bilemem orasını dedim ve çıktım :D

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    88

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...