Sevgilimle 1 yıldır ilişkimiz devam ediyor artık ikimiz de cinsel ilişki istiyoruz ama ben utanıyorum bunu nasıl yenebilirim?

Gizli Üye

Günaydın arkadaşlar biz sevgilimle cinsel ilişkiye girmek istiyoruz fakat ben hem utanıyorum hem korkuyorum ufak tefek sevişmeleri kız oldu fakat soyunmak falan utanırım birde benim vajinam dar o yüzdende acır diye korkuyorum var mı onerileriniz

Sevgilimle 1 yıldır ilişkimiz devam ediyor artık ikimiz de cinsel ilişki istiyoruz ama ben utanıyorum bunu nasıl yenebilirim?