Cinsel ilişki sırasında yüz bölgesine uygulanan hafif tokatlar sizde nasıl bir etki uyandırır?

Gizli Üye

Öncelikle belirtmeliyim ki karşılıklı rıza ve konuşarak üzerinde anlaşılan farklı oyunlar cinsel ilişkide aşağılamaya, partnere hakarete girmez. Bu ancak zorla, rızası olmadan, kontrolü kaybettiğiniz noktada sıkıntı yaratır.

Elbette rough body play'in parçası olan bu durum herkesin zevk alacağı ya da denemek isteyeceği bir şey değil. Zaten bahsettiğim bir tokatla partneri yere yapıştırmak da değil :)

Cinsel ilişki sırasında yüz bölgesine uygulanan hafif tokatlar sizde nasıl bir etki uyandırır?

Saygısızlık yapanlar, kouyu saptırmaya çalışanlar zevkle moderasyona tabii tutulacaktır. Sizin bir konuya karşı olmanız karşı olmayanlara hakaretinizi gerektirmez!!!

Cinsel ilişki sırasında yüz bölgesine uygulanan hafif tokatlar sizde nasıl bir etki uyandırır?