Flört ettiğim erkeklerine tek derdi fizik ve cinsellik, aşkı nasıl bulabilirim?

Gizli Üye
Selam arkadaşlar benim bence hiç çekici olmayan ama kardeşim gibi gördüğüm dostum olan erkeklere şans vermem lazım. Çünkü normal flört ettiğim piyasadaki erkeklerin çoğu çok şerefsiz ve yalancı. Tek motivasyonları cinsellik yani. Şöyle kaliteli dolu ilişki yaşanacak tip çok az. Erkeklerin tek derdi yiyişmek ve seni kapamak. Hani böyle gezen tozan derin sohbetler eden birlikte aktivite yapan vs erkek çok az bence. Hani zorla yapıyorlar resmen yine seks elde etmek için. Niye böyle. Benim mi beklentim yüksek. Aslında aile ve arkadaşlara bakıyorum çok daha boşlar. Yine flört ve sevgililerim daha çok şey yapıyor bana daha ilgili ve sevgili gibi. Ama yine de hep motivasyonları fiziksel genelde ondan rahatsız oluyorum. Cinsellik benim ihtiyaç duyduğum ve keyif aldığım bir şey ama bunu yaşamak için beni kandıran kullanan veya değersizleştirmeye çalışan insanlara çok öfkeleniyorum. Hani beni zorlayan.
Flört ettiğim erkeklerine tek derdi fizik ve cinsellik, aşkı nasıl bulabilirim?