BDSM nedir? Nasıl yaşam tarzları vardır? BDSM açılımı nedir?

Gizli Üye
Internette bakarken bunu gördüm, bdsm açılımı nedir? Nasıl yaşar bu insanlar? Cinsel hayatları nasıldır? Mistress, switch gibi kavramların anlamı nedir?

BDSM nedir? BDSM yaşam tarzı nasıl olur?

Bir bayan bir fetiş sitesinde ilan vermiş...
Nedeni bende saklı olmak üzere 2 yılı aşkın bir süredir temizlik işlerimi yapan, aynı zamanda bayan yardımcımın da yaptığı işlere yardımcı olan kölemi azat ettim. Ayın belirli günlerinde (karşılıklı belirlinecek, tam gün veya yarım gün de olabilir) temizlik işlerimi yapacak bir köleye ihtiyacım var. İlgilenenler özelden ya da email yoluyla ulaşabilirler. Gelen talepler içinden konusunda en iyi olanı hizmetime alıcam.. Diğer ayrıntılar köle hizmete alındıktan sonra görüşülecek.
Not: İşin dalgasında, gayrı ciddi ya da farklı amaçta olanlara şimdiden söyliyeyim hiç heveslenmesinler. Yazma zahmetinde bulunmasınlar. Yukarıda belirttiklerim ciddi olarak hizmet etmek isteyenler için geçerli...
Hep denir ya (gerçekten hizmet edebileceğim bir sahibe bulamadım ) diye... İşte size fırsat..
Aynen bu şekilde ilan. Bunlar, yani BDSM yaşam tarzını benimseyenler, beleşten ev işini yaptıracak akıllılar gibi durmuyor mu? Kılıfını da bulmuş sahibe diye? BDSM hakkında bilgisi olanlar yorum yapsın lütfen.
Güncellemeler:
+1 yıl
BDSM açılımı: Bondage discipline submission madochism kelimelerinin ilk harflerinden gelir.
Sanırım yaşamayan anlayamaz. Eğer Bir insan köle ruhlu doğmuş ise o ruh sahibeye aittir. ve seni*edene kadar onun köpeği olursun, şayet bırakmıyorsa ölene kadar köpeksin çünkü kölelik ruhunu herkes taşıyamaz. hele o aşalayıcı lafları bütün gün kulağımda çınladı ve çınlamaya devam edecek her kelimesi muhteşemdi yüce sahibem..
105
31
Görüşünü yaz