Eşim temizlik yaparken bile arkamdan yaslanıyor bu durumu nasıl durdurabilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar bıktım artık temizlik yaparken bile arkamdan yaslanıyor. Kumandayı almaya uzansam tutup kucağına alıyor 3 aylık evliyiz tamam bende onu istiyorum ama işim varken ona odaklanamıyorum. Napmalıyım bunu durdurmak için. Her gece birlikte oluyoruz zaten bende bundan gayet memnunum ama her fırsatta böyle yapması beni sıkıyor. Karşıma alıp konuşsam kırılır mı onu çok seviyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Eşim temizlik yaparken bile arkamdan yaslanıyor bu durumu nasıl durdurabilirim?