Erken boşalma sorunu nasıl geçer, Etkili bir ilaç ya da egzersiz önerisi olan var mı?

Gizli Üye
Erkek arkadaşım son bir kaç aydır cinsel ilişkilerimiz de erken boşalıyordu. Başta bunu pek sorun etmesem de ilerleyen süreçte boşaldıktan sonra performansının düştüğünü görüyordum. Bu durum git gide iyice canımı sıkmaya başlamıştı. Son bir kaç ilişkimiz de de boşalmasının ardından penisinin kalkmadığını görmeye başladım. Arkadaşlar rica ediyorum bana yardım edin sevgilimi çok seviyorum ama buna nereye kadar sabır edebilirim hiç bilmiyorum.

Yaptığım araştırmalarda erken boşalma için yapılan geciktirici egzersizlerin etkili olduğundan bahsedilmiş. Fakat ben bunu erkek arkadaşıma söyleyerek onun kalbini kırmak istemiyorum. Bana daha çok hap damla tarzı bir ürün lazım. QL36 geciktirici hapın etkili olduğundan bahsedilen bir takım makaleler okudum. QL 36 geciktirici hap nedir, QL36 geciktirici hap gerçekten etkili mi, QL36 hap eczanelerde satılıyor mu? hakkında daha önce bir bilgisi olan hatta kullanan birilerinin yorumlarına ihtiyacım var.
Erken boşalma sorunu nasıl geçer, Etkili bir ilaç ya da egzersiz önerisi olan var mı?
4
0
Görüşünü yaz