Arkadaşlar sözlümün kucağına oturmam ve o şekilde sadece öpüşmemiz bana dokunması sakıncalı mı sizce o böyle olmasını istiyor ama?

Gizli Üye
sözlendikden hemen sonra erkek arkadaşımla hiç öpüşmedik artık olsun istiyoruz ama öpüşürken kucağıma otur biraz dokunmak da istiyorum ilerisi olmaz ama dedi popoma göğsüme dokunacağını dedi kıyafetlerimi cıkarmıcam ama aylardır da uzağız geldiğinde sözlencez oda bende sözlencem ama ilerisi evliliğe kalsın istiyoruz ikimizde ve bana güveniyor bende ona ama kucağına oturmam bacaklarımı ayırıp üstüm varken arabada biraz uzun öpüşmek istediğini de dedi sakıncalı mı sizce istemezsen öpmem bile diyor bana ama bende istiyorum ama kesinlikle ileriis değil üstümüde cıkarmaz ama eroksiyon yaşıcak bide bende ne olur hiç kimseyle öpüşmedim fikrim dahi yok mesala gögüslerim dikleşir mi sertleşir mi başka ne olur vücudumda erkekde olan ve kadında olan seyler neler öpüşünce dokununca
Güncellemeler:
11 ay
arkadaşlar sorumu iyice okursanız kafama takılanları yazdım bende öpüşnce bana dokununca bir erkek ne olur ne gibi değişiklikler yani vucudumda hem istiyorum hemde kucağına oturmak sakıncalı gelior
11 ay
göğüslerim biraz sarkık ve catlaklar var peki bu durumdan utanmalımıyım öpüşünce dahi sertleşir mi göğsüm ne gibi değişiklikler o beni öpünce ve ucu yok göğsümün içine gecik gerçi üstümü cıkarmıcak ama evlenince illa görecek edecek
Arkadaşlar sözlümün kucağına oturmam ve o şekilde sadece öpüşmemiz bana dokunması sakıncalı mı sizce o böyle olmasını istiyor ama?
10
1
Görüşünü yaz