Vajina dolgusu yaptırmalı mıyım?

Gizli Üye
Vajina dudağımın kırışık bir görüntüsü var. Kırışık ve çökük görünen vajinanın büyük dudakları bu operasyonlarla düzeltilebiliyor.
Ama bu operasyonlarla iliskide azda olsa haz alma duyumu kaybedebilirmisim.
Nişanlım sizce vajinamın bu durumunu sorun edermi, vajina dolgusu yaptırmalımıyım. Yaptırsam hangisini yaptırmalıyım.
Vajinanın büyük dudaklarına daha dolgun gösterme amaçlı yapılan bir operasyon
Lazerle vajina dudaklarını sıkılaştırarak gerginleşen, büyük dudakları sıkılaştıran bir operasyon
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Vajina dolgusu yaptırmalı mıyım?