Erkeğin / kadının hangi hareketleri cinsel isteğini arttırır?

Gizli Üye
Erkeğin / kadının hangi hareketleri cinsel isteğini arttırır?
Mesela, araba kullanırken sevgilisinin elini tutan erkek oldukça çekici gelebilir. O hakimiyet bunu sağlar; ya da banyodan yeni çıkmış kadın, ıslak teni, doğallığı ve masumiyetiyle isteğini arttırabilir.
Erkeğin / kadının hangi hareketleri cinsel isteğini arttırır?