Cinsel tabularına kadınlar mı daha sıkı sıkı bağlıdır, erkekler mi?

Crow_
Cinsellik ve cinsel konuların konuşulması, cinselliğin ayıp sayılması, kadının cinsellikten zevk alması, cinsel fantezi kurmak, kadının cinsel ilişkiyi başlatması gibi konular, ülkemizde olduğu kadar dünyada da başlıca cinsel tabular arasında yer alıyor.
Cinsel tabularına kadınlar mı daha sıkı sıkı bağlıdır, erkekler mi?