Cinsellik için ilk adımı kadınlar mı atmalı, yoksa erkekler mi?

beyazorkidem m
İlk bakış, ilk merhaba ve ilk seks.. Cinsel ilişkiyi erkek başlatmalıdır gibi bir cinsel mit, bizim toplumumuzda oldukça yaygındır. Cinsellikte ilk adımı atan kadın erkeklerin gözünde yanlış kadın mıdır?
Cinsellik için ilk adımı kadınlar mı atmalı, yoksa erkekler mi?

#beyazorkidem😘
Cinsellik için ilk adımı kadınlar mı atmalı, yoksa erkekler mi?