Cinsellikte fanteziler zevke renk katar, peki en çok denen fantezi hangisidir?

jcometopapa
Cinselliği Nirvana'ya taşıyan en baştan çıkartıcı fantezileri yaşamak için cesaretli olmak gerekir. Bu cesareti ve öz güveni kendinde bulan herkes bu tatlı ve renkli zevkten mahrum kalmamalı.
Cinsellikte fanteziler zevke renk katar, peki en çok denen fantezi hangisidir?
En Yaygın Fanteziler

Erkekler Arasında En Yaygın 10 Fantezi
Cinsel ilişki sırasında romantik duygular hissetmek (%88.3)
Oral seks (erkeğe veya kadınla) yapmak (%87.6)
2 kadınla birden seks yapmak (%84.5)
Eşim olmayan biriyle seks yapmak (%83.4)
Sıra dışı bir ortamda (ofis, umumi tuvalet) seks yapmak (%82.3)
Birbiriyle seks yapan 2 kadını izlemek (%82.1)
Cinsel fantezilerde atmosferin ve ortamın rol oynaması (%81.2)
Seks partnerimin üzerine boşalmak (sadece erkekler için) (%80.4)
Romantik bir ortamda (ıssız bir sahil gibi) seks yapmak (%78.4)
Bir kadına oral seks (cunnilingus) yapmak (%78.1)
Kadınlar Arasında En Yaygın 10 Fantezi
Cinsel ilişki sırasında romantik duygular hissetmek (%92.2)
Cinsel fantezilerde atmosferin ve ortamın rol oynaması (%86.4)
Romantik bir ortamda (ıssız bir sahil gibi) seks yapmak (%84.9)
Sıra dışı bir ortamda (ofis, umumi tuvalet) seks yapmak (%81.7)
Oral seks (erkeğe veya kadına) yapmak (%78.5)
Bir erkeğe oral seks (fellatio) yapmak (%72.1)
Seks yaptığım kişinin bana masturbasyon yapması (%71.4)
Seks yaptığım kişiye masturbasyon yapmak (%68.1)
Eşim olmayan biriyle seks yapmak (%66.3)
Seks yaptığım kişinin beni seks sırasında domine etmesi (%64.6)
Güncellemeler
+1 yıl
Ne kadar da zor sormuşum, kimse cevap veremiyor :D

https://i.hizliresim.com/VQOM9j.gif
Cinsellikte fanteziler zevke renk katar, peki en çok denen fantezi hangisidir?