CİNSEL YAŞAM

OKEY

Sevişmeye yanaşmayan güzel/yakışıklı sevgiliyi mi yoksa sevişen çirkin sevgiliyi mi tercih edersiniz?

Tercihiniz hangisi olurdu? :D
Sevişmeye yanaşmayan güzel/yakışıklı sevgiliyi mi yoksa sevişen çirkin sevgiliyi mi tercih edersiniz?

2|7
64163

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

64163
  • Güzeli, sonra da ona sevişmeyi sevdirirdim belki.

4|0
    0|0
  • Sevmek bir ömür sürer, sevişmek yarım saat

1|0
    0|0
  • Ne çirkin adamlar var kadına prenses gibi davranıyor, ne yakışıklı adam var yanındakine eşya gibi davranıyor.

2|16
    0|0
  • Annemin bir sözü var erkeğin çirkini güzeli olmaz adam olanı olmayanı olur diye 😂 neyse soruya gelirsek ben pek fazla tipe bakmam çok seçici değilim zaten annemin sözünü biraz yanlış anlamis olabilirim😅 Yakışıklı ama sevişmeyeni asla tercih etmem. Çirkin ama kerim Can'nın şarkısında da dedigi gibi"fantezi dünyam rengarenk" diyebilen erkekle olur😂

1|5
    0|1
  • Sonuçta herkes sevişecek zaten güzel olanı alayım fjdklf

1|12
    0|4
  • Yakışıklı sevgiliyi tercih ederim sonra ben onu hallederim sıkıntı olmaz😄

1|9
    0|2
  • guzel olsun yanimda otursa onun heyecani bile yeter

0|7
    0|1
  • Ben hangisini seviyorsam :) çirkini de sevebilirim bilemiyorum yakışıklı yanaşmazsa ayarlarıyla oynarım yola gelir :)

0|7
    0|0
  • Tercih edeceğim kişi beğendiğim bir adam olacağı için yakışıklılık güzellik çirkinlik kavramları anlamını yitiriyor. Soru “sevişeb mi sevişmeyen sevgili mi?” Olmalı bence. Buna göre cevaplayacak olurdam da elbette sevişen bir erkek..

0|1
    0|0
  • Sevişmiyorsa bakmak bana yetmez orta halli olursa iyidir ya da karanlıkta olup zevk alırsam sorun olmaz ama temiz olsun

1|6
    0|0
  • Sevişen çirkini ne yapayım. Sevişmeye yanaşmayan sevdiğimi yanaştırırım ben merak etme : )

0|6
    0|1
  • Bu soruyu gurban ilam Türkiye'ye sorma adamlar delik bulsa ağaç yeşertir sen gelmiş bu soruyu soruyorsun hadi sen cevap ver hadi buyur 🤦🏻‍♂️

2|0
    0|0
  • Gönül kimi severse güzel o dur. Evlilik öncesi zaten çok hoş karşılamıyorum ilişki mevzusunu ben sevsem ve karakteride düzgünse yeter isterse kendisine hiç dokundurmasın problem değil benim için.

0|0
    0|0
  • Sevişmek istemeyen beni arzulamayan deli gibi istemeyen biri sevgilim olamaz.

0|6
    0|1
  • Aseksüel olduğum için mümkünse sevişmeyen herhangi biri.

1|1
    0|0
  • Çok çirkin olursada insanin iştahi olmazki, sirf zevk olsun diye de cirkini hayatta yapmam, yanaşmayan sevgilinden peşinden koşmam, ellerim ne güne duruyor 😊😊

0|0
    0|0
  • Ekşi is loading...
    İktidar yatakta da problem oluyor ya pes. Ehue.

0|3
    1|0
  • Yakışıklı olsun beni sevsin. O yeterli. Napiyim çirkini. Sapık gibi gelir bide o öyle

0|3
    1|7
  • Güzel olsun varsin sevismesin.. evlenirsek benim olur ag...

0|1
    0|0
  • En az iq seviyesi, ayakkabı numarasının 3 katının 10 fazlası olmalıdır.

1|0
    0|0
  • Bu kadarda kazık soru sorulmaz ki! Yukari tukursen biyik assagi tukursen sakal🙂

1|0
    0|0
  • Sekste oldum olası çirkin kadınları çekici bulmuşumdur, özellikle vajinaları daha güzel oluyor nedense

1|0
    0|0
  • Sevişmeyen güzel kadını sevişmek dediğin her zaman gerçekleştirilebilecek bir eylemdir. Önemli olan arada ki güven ve saygıyı sağlamak gerisi kendi olur zaten.

1|0
    0|0
  • Müthiş güzel bir soru sormuşsun, tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan, 🤣🤣

0|0
    0|0
  • Aşk aşk aşk diye aşk ile gelen buyursun. Gerisi benden uzak dursun.

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem de sevişmek harika bir şey, mükemmel bir armağan.. 😛

0|0
    0|0
  • Ülke şartları belli nefes alsın yeter denilen bir ortamda buda sorulurmu siyah poşet biraz hayal gücü orgazmsa orgazm yani 😂

0|0
    0|0
  • Güzel çirkin farketmez.. Miy Miy edenle işim olmaz. Kadın dediğin azgın olacak.. İçimden çıkarma diyecek 👍

0|0
    0|0
  • Vallahi çirkin favorim olur

Düşün kaliteli arabaya biliyon gaza basmiyon
    Bide siradan bir araca binip dibine kadar basıp gidiyon

Tercihin hangisi olur 😊

0|0
    0|0
  • Öpüşüp sarılmıcaksak sevgili olmamızın ne anlamı var ki?
    Beni seveni tercih ederim çirkin olsa da

0|1
    0|0
  • Yakacağın ve seveceğin kötüsü olmaz derler ya..
    İş gören çirkin, çok gören güzelden yeğdir.! 😉

0|0
    0|0
  • sevişen güzel kadın tabii ki, diğerleri kezban dünyalarında takılmaya devam etsin umrumda değil ;)

0|0
    0|0
  • konu cinsellik olunca en önemli kriterim beni arzulayan kadın olması.. yoksa manası yok sevişmenin.. ;)

0|0
    0|0
  • Güzeli tercih ederim :D ben ona sevişmeyi öğretirim ateşli bir şekilde

0|0
    0|0
  • seks yapan sevgili cirkinde olsa sevgili gibi sevgilidir 😂

0|0
    0|0
  • görüntü önemli ama asil önemli seks anindaki basarisi..

0|0
    0|0
  • bu gün bir çirkin güzel gidiyor. hayırdır inşallah. :)

0|0
    0|0
  • Ciddi bir ilişkide cinsellik ikinci plandadır.
    o yüzden ilşkindeki durumun hangi derecede olduğunu ve ne istediğini anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hangisini seviyorsam onu isterim seks o kadarda şey değil

0|0
    0|0
  • Ikisininde A. yav... :D
    Masturbasyon yaparim...

1|7
    0|0
  • Kuru kuruya sevgi neye yarar..
    Seviyorsa sevişir...

0|0
    0|0
  • Benim için hiç farketmez sadece temiz olsun yeter ben hepsine razıyım zaten

0|0
    0|0
  • Çirkine katlanılmaz ki. Cebimde de sürekli kese kağıdıyla gezemem ; )))

0|0
    2|0
  • Isigi kapattimi guzel cirkin be farkeder yatakta saldirsin yeter

0|1
    0|0
  • Sitenin %90'ının lidibo tavan :( Nerelere düştük böyle :(

1|0
    0|0
  • Sevişmeye yanaşmasın evlenirsem hep benim olcak zaten

0|1
    0|0
  • Sevişmeyin sevgiliyi neyleyeyim mümkünse seksi olsun libido suda yüksek olsun

1|0
    0|0
  • Sevişmeyen sevgili bana ters :D Çirkin de ters. Böyle iyiyim.

1|0
    0|0
  • Yaninda mutlu oldugum sevgiliyi isterim. Senin onerilerinden biri tercihim olamaz..

1|0
    0|0
  • Yahu neden bunlardan seçelim istediklerimiz olsun şöyle doya doya sevişelim yani 😉

0|0
    0|0
Daha Fazla
177

Benzer Benceler

Yükleniyor...