CİNSEL YAŞAM

OKEY

Erkekler yatakta neler duymak ister?

2|9
19105

En İyi Kız Görüşleri

• Güzel ve sehvetli inleme sesleriyle bereber, iki vücudun her birleşmesinde ortaya çıkan "şap şap" seslerini duymak isterler.

1|14
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17103
  • Gerçekci zevk çığlıkları, baştan çıkarıcı inlemeleri ve ona ait olduğunu duymak ister.

2|29
    2|2
  • -Harikasın, daha sert, oh yeah! gibi sözler duymayı isterler ama genelde duyamazlar. :):

2|2
    0|0
  • Harikasın, beni bitiriyorsun, ağzıma gelmek ister misin? Tarzı şeyleri duymak ister :))

1|0
    0|0
  • Sadece inleme sesleri :)

2|1
    0|0
  • Erkek yatakta ya da normal hayatta güç ve kuvvet sahibi olduğunu simgeleyen büyüleyici kelimeler duymak ister kadınada erkeğini tatmin etmek düşer arkeğinin gönlünü okşayıp özgüvenini arttıracak söz söylemek zor olmasa gerek

2|7
    0|0
  • Ülkenin hali bundan ibaret nerde bir güzel toplumu geliştirecek bir soru gorsem bu tür sorulara gösterdiğiniz ilginin çeyreğini bile göstermiyor sunuz Böyle olmaya devam

3|8
    0|5
    • 7gün

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz 10 kişinin beğendiği gönderi mi 4 kişi eksilemis öyle tanımak isterdim. Çünkü kime ne kadar değer verceğim daha da kolay olurdu

• 😂😂😂
    Ya kuzum erkekler yazmış zaten neler duymak istediklerini😇
    Ne beklenen soruymuş böyle

1|3
    0|0
  • Kulağına fısıldayıp onu daha fazla istediğini veya seni hissetmek çok güzel vs. duymak mutlu ede herhalde.

1|10
    0|0
  • Sen dünyanın en güçlü erkeğisin be vur telime, belime, elime, dilime çıksın nağmeler hayatımın aslan parçası :DDD d
    Ünlem işareti konduracak duygu efektlerini kullandırıcı ahh ohhh gibi kelimeler ile yataığın ikileme yaparak doğaya gıcır gıcır bir seks muhabeti sunmasının verdiği hazzı dilinde tüy bitene kadar anlatan ve bağıran, inleyen nağmeleri söylüyorum hayatım içime gir diyen hatun erkeğin duymak istediği tüm sözleri söylemiş olur. D DD
    Saygılar :Dd

1|2
    0|0
  • Kendisini özel hissettirecek egosunu oksayacan her türden kelime ve cumleler

2|7
    0|0
  • Verdikleri zevkin karşılığında, yeri göğü inleten çığlık seslerini.🔥

3|20
    0|0
  • Zevk çığlıklarını iniltilerini ve daha sert olmalarını ve harika olduklarını duymak isterler.

1|13
    0|1
  • harikasın aşkım, beni bitirdin erkeğim, harika doldurdun beni, deli oluyorum sana erkeğim, yanımda yokken bile seni hayal ediyorum, o kadar iyisin ki duramıyorum, seninim erkeğim, meğer senden önce hiç skilmemişim, çok büyük aşkım, ağzıma almamı ister misin, delirttin beni zevkten biraz da doggy sk aşkım

3|0
    0|0
  • Ye beni erkeğim
    Daha derine gir erkeğim
    Harikasın erkeğim
    Daha sert erkeğim
    Aslında duyulması gereken tek söz seni seviyorum erkeğim olmalı ama..

1|2
    0|0
  • İstekleri duymayı severler. Daha sert yapmasını. Ne yapıldığının sorulmasını. Kadının tırnaklarını sırtına geçirmesini. Bu bir söz değil ama tahrik edici bir durum. Bir inleme seslerini. Ve kasıklardan çıkan sesi ya da arkasındayken çıkan sesi.

1|0
    0|0
  • Aklina gelecek ve siniri olmayan herşeyi duymak hoşuma gider ama sirf hoşuma gidiyor diye yapmacik davranmayacak, zevkten söylemesi lazim,
    Ayrica açik açik herşeyi yazarsam neyin hoşuma gittiyini yorum kaldirilir dimi 😉😊

1|0
    0|0
  • Aşkım kahvaltı hazır
    dert etme bu ay faturaları ben öderim
    İşi beğenmiyorsun bırak geleceğimiz için zorla çalışma
    Dükkan açmana bnede yardım ederim gibi gibi olurdi şu an 🤪😀

2|0
    0|0
  • İnim inim inleyen nağmeler 😂 biraz küfür biraz motive edici şeyler fark etmez yani kafasına göre takılsın 😂 her şeyi hoşuma gider 😂

2|1
    0|0
  • Yapmacık olmayan icten gelen bir istekli inleme sürekli göz teması ve bu temasta davetkâr bakışlarla daha azdıricı sözler harikasın erkeğim iyiki varsin mükemmel seni arzuluyorum diyetek göz kırparak parmağını emmesi

1|0
    0|0
  • Durma devam et , hadi gir içime , parçala beni, sok içine çıkarma hiç vs. Erkeği daha da delirtir zevke getirir ve cinsel ilişkinin süresini ve zevkin doruğa çıkmasını sağlar erkeğe ve daha verimli alır kadın ilişkiden sabaha kadar

1|0
    0|0
  • Yatağın gıçırdamasıyla karışan kadının zevk iniltileri ve çığlıkları öpücük sapırtıları ve altımdaki kadının bana beni sevdiğini fısıldaması 😊😉

1|0
    0|0
  • Konuyu görünce direk bu karikatür geldi aklıma ^^

1|0
    0|0
  • Dirty talk sever erkek ama her ilişki sırasında değil hafif alkol olacak bir haftadır falan da cinsellik olmamış olacak yani herşey kıvamında olacak o sırada dirty talk candır :)

1|0
    0|0
  • Erkekler yatakta neler duymak ister?
    Bilocan duymak ister :D

1|0
    0|0
  • S*k beni daha sert ohhh harikasın aşkım. Kökle aşkım erkeğim. Vur daha hızlı vur. Becer beni aşkım. İçimi dağıt parçala beni. Ağzıma fışkırt aşkım gibi her erkeğin duymak isteyeceği klasik şeyler.
    Tabi hiçbirşey inleme sesinin yerini tutamaz

0|1
    1|0
  • Dünyanın en harika ve en güçlü erkeğisin. Bu yalana nasıl inanılıyor bilmem ama hepsi bu yalana bayılıyor :)

1|0
    0|0
  • Erkegim seninim. diyen her kadın o erkegi cezbeder bence beni eder baskasini bilemem

2|2
    0|0
  • Otelden bir turist ayarlamıştım dışarı çıkmıştık hoş vakit geçirip arabaya bindiğimiz zaman kulağıma eğilip ''fuck me'' demişti... çok etkileyiciydi...

0|0
    0|0
  • Yi beni erkaaam, parça pincik et bana yegüduuumm, sarma daginagin olayım vır gırbaççını orama burama surama kocammm dese kafi 😀😂

1|0
    0|0
  • Sen ne duymak istersen o da onu pat pat vıcık vıcık o tuhaf sesler ıste bırde kendını aynada gormeyı sever sevısırken

1|0
    0|0
  • kadının inlemelerini. kadının erkeğim demesini, erkeği güçlü gösteren cümleleri duymak isterler

2|0
    0|0
  • karabasan konuşmasında bir daha başka bişi istemem.

2|0
    0|0
  • Dogy biçimde arkadan sertce verduğumda gelen şlap sesi...

1|0
    0|0
  • Özel duymak istediğim bir şey yok. Genelde konuşan ben oluyorum ama dirty talk yapınca deliye dönerim.

1|0
    0|0
  • Duymak değil sıcak bir ten ve nefes hissetmek ister

1|0
    0|0
  • resimdeki gigi masaj yapsin da sessiz olsa da olur 😊belim ariyor da azcık

1|0
    0|0
  • Durma erkegim daha sertttt daha serttt daha sertt daha ser... dah... ve çığlıklar:))))

2|0
    0|0
  • Onun birseyler demesine gerek yok. Gerekli sesleri istemese de çıkarmak zorunda kalacak 😉😂

1|0
    0|0
  • Çok terbiyesiz çok ahlaksız şeyler duymak çok tahrik edici

1|0
    0|0
  • İnleme sesleri yeterli😊 pohpohlamaya gerek yok içinden gelmiyorsa

1|0
    0|0
  • Erkekler yatakta herşey duymak ister zevk acı heycan bir arada

1|0
    0|0
  • Çok iyi olduklarını.