CİNSEL YAŞAM

OKEY

Sevişmenin süresi nasıl olmalı? Uzun mu yoksa kısa mı sürmeli?

Zamanın ne kadar olduğu alınan hazzın miktarını da değiştirir mi sizce? Bence uzun uzun sevişmeli çiftler. Şöyle en az 1 veya 2 saat. :D <3

0|4
1990

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadını ne kadar iyi hazırlarsan giriş çıkışlarda o kadar randıman alırsın. Kadın yeter ki kendisi bana bıraksın saatlerce yalamaktan bıkmam. Tek şartım temiz olacak. Ayak parmaklarından başlar ayak bileklerinden bacakları santim santim yalayarak yukarı çıkar. Göbeğini göğüsler, boyun , kulak memeleri , sonra ters çevir sırtını santim santim. Hazineyi unutmadım orayı hatunu domaltıp arka delik ile birlikte iki deliğinide yalamayı parmaklamayı isterim. Kadın temiz olsun seksten önce duşunu alsın yalamadığım santimini bırakmam.

0|0
    0|0
  • Hep bu soruyla karsilasiyorum son zamanlarda.

Seks yapmak icin sevismeli insanlar. Is direk girip cikip isi sonuca baglanmamali. Zaman uzunda olabilir normalde ama kesinlikle az bir zaman olmamali.

Gerek sevisme gerekse seks kaliteli ve her iki tarafinda ihtiyacini karsilar olmali.

Iste ozaman zaten surenin nasil gectigini bilemez insan.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sevişmenin bir süresi olmamalı. Bazen 5 dakikalık bir kaçamak bile insanı zevkten dört köşe edebilir, bazense sabahlara süren ateşli sevişmeler bedenini alev alev yakar ama yine de doymazsın.

4|9
    0|0
  • Ön sevişme bir saat sürse ama tabii hangi pozisyonda ne kadar kalıcan bilmek lazım hesaplamak için. Kabaca iki saat diyelim

2|8
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1788
  • Sevismenin suresi olmaz, kronometre tutmuyoruz sonucta. Onemli olan kalitedir.

2|0
    0|0
  • Ben o kadar uzatmayı sevmiyorum. 30-45 dk yeterli

2|16
    0|1
  • En az bir saat sürmeli.

1|0
    0|0
  • Ya bu planli bir sey degilki zaman ile olcebilesin. o anki istegine arzuna bagli. bazen hoc uzatmak istemezsin hemn olsun istersom bazende yawas yawas tadini cikarmak istersin...

1|5
    0|0
    • Ön sevişme uzun olmalı başlangıç yavaş dokunuşlarla olmalı zaman geçtikçe sertleşmeli ve erkek hakimeti kontrolü almalı

• Haha siz kızlar hepiniz böylesiniz ama çok acelecisiniz 🤭🤭

• Acele etme dayanmayı bil bak daha çok mutlu olursunuz 👍🏻

• Erkek yeterince erekte olmuşsa kadında yeterince ıslanmışsa uzatıp işkenceye çevirmenin alemi yok.

2|9
    0|0
  • Bence giriş çıkış değil sadece bu iş. Sevişmek ön sevişme olarak uzun tutulursa bu güzel bir oyun gibi olur. Birleşme ön sevişmeden kısa sürse de. Sonra kadının orgazmını gerçekleştirebilen bir sevişme daha başlarsa. İşte bu hem harika hem hepsinden uzun olur. Orada elleriniz diliniz sözleriniz her şeyiniz çalışır. Bu noktada uzun olursa her şey çok iyi olur. Boşalan kadın ile orgazm olmuş kadın arasında çok büyük bir zevk farkı vardır. Yaşayanlar bilir. Kadınlar daha çok bilir mecburen.

0|0
    0|0
  • Tutkuya ve hazza bağlı. Sabaha kadar sürebilir, ya da 10 dakika. Alınan zevk önemli.✔🖤

1|6
    0|0
  • Sevişmek uzun olmalı ama devamı acı vermiyorsa uzun olmalı

1|6
    0|0
  • Sevişmenin bir süresi olmamalı. Bazen 5 dakikalık şehvetli uluorta bir kaçamak bile insanı zevkten çıldırtır, bazense sabahlara süren ateşli sevişmeler bedenini alev alev yakar ama yine de doymazsın. Offf hangi pozisyonda ne kadar devsm edeceğini kestiremezsin... gece yatıp sabaha kadar sexin ardından uykusuzca duş alıp işe gidip işte çok uyukladığım olmuştur... 😉😍💓😎

0|0
    0|0
  • Müsaitlik durumuna göre değişir. Ama burda istek çok önemli. Bazen 10 dakikada doyuyorsun mesela mutlu oluyorsun, ama bazen ise 1 saatin sonunda biraz daha devam edelim diyorsun...

0|0
    0|0
  • Tadını ala ala, sindire sindire yani ön sevişmeyi uzun tutarak tam o ana denk getirmek için tüm duyuları uyandırmak ve ardından mutlu son! Acele işimiz yok sonuçta, rahat rahat yapanlardanım :)

0|0
    0|0
  • 15 dk diyenler var. hic tasvip etmiyoeum: quicky standartim hic yoksa 25-30 dk. Ortalama aynen 1-2 Saatde randimanli bir sevisme olur. Tatilse tavsan gibi olunur ;)

0|0
    0|0
  • 1 2 saat durmadan olmaz yorulursun 45 dakka aktif 30 dakka pasif sonra tekrardan 3 4 kez boyle donusumlu yaparsan daha olumlu olur ☺

0|0
    0|0
  • İdeal olan yarim saatlik ön sevişme bir 15 20 dak. Birleşme

1|4
    0|0
  • Sevişme dediğin kur yapmaktır aslında sekse giden eğlenceli keyifli zamandır bu yüzden bir haftada olur bir saatte on dakkada , ama cinsel sevişme fazla uzatılmamalı bir saat iyidir ama vakit varsa tüm güne skrora gidersin

0|0
    0|0
  • Uzun tutup partner kıvama gelene kadar sürdürmek alınacak zevki iki katına çıkarır

0|0
    0|0
  • Ön sevişme uzun olmalı başlangıç yavaş dokunuşlarla olmalı zaman geçtikçe sertleşmeli ve erkek hakimeti kontrolü almalı

0|0
    0|0
  • Yani özel beden eğitimi almış Kişiler hariç sevişmenin ömrü en fazla erkeğin boşalması ile biter buda ortalama en iyimser 15 dakikadır

0|0
    0|0
  • Uzunca olmalı olmalı ki her iki tarafta kendinden geçmeli

0|0
    0|0
  • Tabi ki uzun olmalı... Sabahlara kadar sürmeli hemde her gün 😂😂

0|0
    0|0
  • bilmem gününe göre, bazen 15 dakikada boşalıp artık istemediğim de oldu, bazen akşamdan neredeyse sabaha kadar defalarca tekrar yaptığımız da oldu, gün günü tutmuyor

0|0
    0|0
  • Benim sevilmem bazen 1 saat sürer gir çık yaparken 30 40 dk da o sürer 2 saate yakın. Partnerimi en az 2 3 kez rahatlatmadan bırakmam.

0|1
    0|0
  • kalite ve şkla yapılması önemli ihtiyaç gibi degil kadın araba giidir vitesleri sarsmadan atcan :D

0|0
    0|0
  • sürenin önemi yok. iki taraf da doyana kadar olmalı. çiftine göre bazen 10dk bazen 10sa.

0|0
    0|0
  • Abi 1..2 saat ne böyle defansta o kadar kalınmamalı yorucu olur 30..35 dakika kafi

0|0
    0|0
  • 1 saat boyunca dayanabilen kadın yok:) yalan konuşmayın.

0|0
    0|0
  • ön sevişme hariç enaz yarım saat olmalı ki azcık tadı olsun o da ilk sefer için sonrakilerde 1 saati aşağı düşmemeli😈😈😈

0|0
    0|0
  • Zemin futbol oynamaya müsaitse rahat rahat tadını alarak ve tattırarak kaliteli bir oyun için 2 saat yeterlidir.

0|0
    0|0
  • yerine göre kimi zaman sevişme uzun sürmeli kimi zaman seks uzun sürmeli

0|0
    0|0
  • Süreden çok ikilinin karşılıklı tepkileri önemli. Sonuçta hedef ikili orgazm.

0|0
    0|0
  • Sevişmenin suresi olmaz partnerin hazır olacağı kadar sürmeli doğru zaman da doğru yerde ne yapması gerekiyor işi bilen kişi bilir.

0|0
    0|0
  • İki tarafın da doyuma ulaşması kadar geçen süre yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Ben uzun sevişiyorum birlikte oldugum kadınlar her zaman mükemmel oldugumu söyler acaba dogrumu yalanmı orasını düşünüyorum 😂

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzun tutarım partnerimnde orgazm olması çok önemli benim için

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum Ceren.. ne kadar uzun sürerse o kadar zevk alınır.. zaman sıkıntısı yoksa defalarca orgazm olup tekrar tekrar sevişmek gibisi yok..

0|0
    0|0
  • En az 30 dk ön sevişme (oral seks mutlaka olmalı) bütün pozisyonlar doyasıya, zevkini çıkara çıkara denenmeli.. artık ne kadar sürerse 😃

0|0
    0|0
  • Sevişme uzun olmalı patnerler bir birlerini zevke hazza ulaştırmalı ki ilişki daha zevk verici hale ancak uzun sevişmekle ulaşılır

0|0
    0|0
  • Sevişmenin süresi olmaz iki tarafta bosalana kadar sevişirsin

0|0
    0|0
  • Duruma göre degisir ama ö sevişme bir saat olsa seks bir iki saat arası bu iyi olur

0|0
    0|0
  • Bencede uzun olmalı karşılıklı uzatmalı iki tarafta sıkılmamalı

0|0
    0|0
  • Sevişme den kastettiğin tam olarak ne? Cinsel birliktelik mi, yoksa öpüşüp koklasma mi

0|0
    0|0
  • Sevisirken arada konusmak süreyi ve tutkuyu arttırabilir

0|0
    0|0
  • sevişmenin süresi olmaz. arzular tutkular doyuna kadar sevişilir.

0|0
    0|0
  • Saati olmaz tabi ön sevişme önemli o anki zevke baglı ama ortalama 45 dk sürmeli

0|0
    0|0
  • 15 dk ön sevişme 20 dk seks 35 dk ideal diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kadının tenine dil dudak yaren olacak ondan sonra oral ,69 sonra doyumsuz seks

0|0
    0|0
  • Ön sevişme ne uzun olmalı ne de kısa tam yerinde güzeldir

0|0
    0|0
  • On sevisme 1 saat ten assa olmamali seks ise saatler surmeli

0|0
    0|0
  • 2 saat ne kız adamın iliğini kemiğini mi kurutacaksın

0|0
    0|0
  • Musaitlik durumuna göre 😂