CİNSEL YAŞAM

OKEY

Evlenmeden önce cinsellik yaşamayan kızlar için düşünceniz nedir?

Evlenmeden önce asla cinsellik yaşamak istemeyen hiçbir sevgilisiyle ve nişanlısıyla cinsellik yaşamayan kızlar hakkında görüşünüz nedir? Erkek evlenmeden önce cinsellik yasamak istiyorsa kızın bu isteğine saygı duyup evlenmeyi mi beklemeli yoksa ayrılıp kendisine evlenmedsn önce cinsellik yaşayacak kız mı bulmalı yoksa sevgilisini aldatmalı mı?

Sevgili veya nişanli oldugumuz kız cinsellik yasamak istemiyorsa ve etrafta bu kadar cinsellik yaşamaya açık kız varsa o zaman evlenene kadar cinsellik yaşamak istemeyen kızla sevgili olan biz erkeklerin günahı ne?
  • Erkek Evlenene Kadar Cinsellik Yasamak İstemeyen Sevgilisini İstediği Kadar Aldatıp Cinsel İsteğini Sürekli Gidermeye Çalışmalı.
    A seç
  • Erkek Evlenene Kadar Cinsel İsteğini Bastırıp Evlenmeyi Beklemeli.
    B seç
  • Erkek Evlenmeden Önce Cinsellik Yasamak İstemeyen Kızdan Ayrılmalı Kendisine Özgürce Cinsellik Yaşayabileceği Kız Bulmalı.
    C seç
  • Erkek Evlenene Kadar Cinsellik Yaşamak İstemeyen Sevgilsini 1 Kez Aldatıp Cinsellik Yaşamak İsteyen Kızla Cinsel İsteğini Gidermeli.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
03

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • İlişki başlamadan zaten erkek kendini tanıtmalı, ilişkiden beklentim bu hayata bakışım bu diyebilmeli. Şahsen sevgilim bakire ise bazı şeyler yaşanabileceğini fakat evlenmeden “vajinal” ilişkiye sıcak bakmadığımı söylüyorum. Herşey yerinde olmalı bence.

1|0
    0|0
  • +1 öndedir

0|0
    0|0
  • Benim hiç öpüşmediğim sevgilim de oldu, karı koca gibi aynı evde kalıp hergün seks yaptığım da. İkisinin de yeri ayrı benim için. Seks yapmak isteyip istememek onların kendi tercihi. Öyle bir kızla sevgili olup olmamak da erkeğin tercihi. Herşey bu kadar basit aslında. Kimse kimseyi bişeye zorlayamaz.

2|0
    0|0
    • Fakat sevgili olduktan bir süre geçince öğreniyoruz kızın seks yapmak isteyip istemediğini. Sevgili olmadan önce bunu söylemiyorlarki. Öyle bir kızla sevgili olup olmamak erkeğin tercihi diyorsun. Sevgili olmadan önce kızlar cinsel tercihlerini söylemiyorlarki ona göre kızı seçelim.

• İstemezsen ayrılırsın o zaman bu konu senin için bu kadar önemliyse

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...