Unutulmaz Bir Sevişme Nasıl Yaşanır, Öğrenmeye Var Mısınız?

Gizli Üye

Yepyeni bir konu ile karışınızdayım yine. Hepiniz sevgilinize küçük sürprizler yapmaya bayılıyorsunuz biliyorum. Ama bugün sevgilinize heyecanlı ve yakıcı bir gece yaşatmanız için size küçük ipuçları vereceğim. Kulaklarınızı iyice açın beni dinleyin. Hazırsanız başlıyoruz!

❤️‍🔥
❤️‍🔥

Birinci Kısım: Onu kışkırtıcı bir şekilde davet edin!

Çalışma hayatında olan sevgilinizi aklınıza gelebilecek en kışkırtıcı baştan çıkarıcı cümleler ile eve çağırabilmek sizin ellerinizde. Sevdiğiniz erkeğe “Bu gece bana istediğini yapabilirsin, hatta daha önce yapmadıklarını bile”, Veya sevdiğiniz kıza “Senin bütün hücrelerine hükmetmek istiyorum, sana öyle bir gece hazırlıyorum ki, düşleyemeyeceğin bütün fantezilerimi seninle gerçekleştirmek istiyorum" şeklinde çıldırtacak bir mesaj yazdığınızı hayal edebilirsiniz.

İkinci Kısım: Mükemmel bir ortam hazırlayın!

🔥
🔥

🥂🍷Evinizin her yerini o gece için kusursuzca hazırlamak, bu davete uygun bir ambiyans düşlemek ve hayata geçirmek geceye renk katacaktır. Özenle seçilmiş ve yerlerine koyulmuş mumlar, koridor boyunca serpilmiş gül yaprakları, içeride farklı noktalarda yakılmış tütsüler, sadece birbirinizi görebileceğiniz kadar loş bir ışık ve en seksi elbiseniz ile onu karşılayın. Masanıza vazoda birkaç gül, iki kadeh kırmızı şarap ve güzel bir et yemeği mutlaka eşlik etsin.

Üçüncü Kısım: Kendinizi sunmaktan çekinmeyin

Eğer davet eden kadınsa; Erkeğinizin en çok sevdiği renklerde dantelli ve şık detayları olan bir gece elbisesi ya da gecelik giyin, en baştan çıkarıcı parfümünüzü boyundan bacaklara kadar iyice sıkın. Misafirinize kapıyı açmadan önce aynaya son bir kez bakın ve birazdan darmadağın olacak saçlarınıza son şeklini verin. Ve hazır olun, gece başlıyor.

Eğer davet eden erkekse; Mükemmel ortamı hazırladıktan sonra davetliniz için harika bir dans müziği seçin, en klas takım elbisenizi veya spor kıyafetinizi giyin. Saçlarınıza özenle şekil vererek ayna karşısında zaman geçirin, onu tahrik edecek en güzel kokuyu bulun boyun ve göğüs bölümünüze iyice sıkın. Ateşten ağzınızın kuruyacağı bir gece başlarken önceden bir bardak su içerek buna engel olun. Ve zil çalıyor, misafirinizi karşılayın lütfen.

Dördüncü Kısım: Güzel bir akşam yemeği ve büyüleyici bir dans!

Davetlimiz geldiğine göre önce kapıda üstünü çıkarmasına yardımcı olarak geceye başlayabiliriz. Ardından önce ona sarılarak, sonra da dudakların ve dillerin birbirine kavuştuğu, arzuların zirvede olduğu ateşli bir öpücükle yemek masasına kadar davetlimize eşlik ediyoruz.

🌹🔥
🌹🔥

Menümüzde orta pişmiş kırmızı et, salata ve birer kadeh kırmızı şarap var bu akşam. Onun şerefine kalkan kadehler ve pikapta çalan yemek müziğine, şehvetle birbirine bakan iki çift göz ve yükselen kalp çarpıntıları eşlik ediyor. Şimdi davetlinizi dansa kaldırma zamanı!

Erkeğin elleri her zaman sahip olmak istediği kadının ince zarif belinde, kadının elleri ve kolları onu delice arzulayan erkeğinin omuzlarında artık. Gipsy Kings ten seçilmiş olan “No Volvere” gibi harika bir parça eşliğinde; kadının kokusunu duyan erkek ve erkeğin güçlü kollarını tahrik edici kokusunu duyan kadın başı dönmüşçesine harika bir dans edin.

Beşinci Kısım: Meşaleler yakıldı, hayatının en ateşli, en yakıcı sevişmesine hazır mısın?

Büyüleyici bir dansın sonunda çift olarak salonda en yakında bulunan koltuğa geçmeyi tercih edin. Heyecanınız o ve kalp çarptınız o kadar yükselecek ki bu yüzlerinize sıcaklık olarak yansımaya başlayacaktır. Giysilerinizi bir çırpıda çıkarmak isteseniz de bir süre buna engel olun. Acele etmeden giysiler üzerinizdeyken ateşli bir öpüşme ile ilk adımı atın. Ardından nazik dokunuşlarla davetliniz sizi, siz onu soymaya başlayabilirsiniz.

❤️‍🔥
❤️‍🔥

Kadının saçlarına ve boynuna odaklanarak kokusunu içinize çekin, en hassas bölgelerine masaj yaparmışçasına temas edin. Erkek kadının kulağına en çok duymak istediği tarzda “bu gece seni hiç zaman arzulamadığım kadar çok istiyorum, teninin kokusunu duymak beni delirtiyor, hiçbir an yaşamadıklarını yaşamaya hazır mısın” gibi sözlerle sonuna kadar baştan çıkartırken, kadınsa erkeğe “evet seninim bu gece, bana tatmadığım bütün zevkleri tattır, bunu aklımı yitirmişçesine senden istiyorum” şeklinde karşılık vermelidir.

İki tarafta iyice tahrik olduğuna göre en çok sevilen artık sevişmeye geçilebilirsiniz. Kadın tüm arzusuyla erkeğine gelir ve onun kollarında, dokunuşları ve okşamaları ile istediği hazzı yaşamaya başlar. Erkek kadını yatağın en güzel yerine uzatır ve bacaklarından başlayarak bütün vücuduna hükmedercesine elleri ve dudakları ile ön sevişmeyi başlatır. Kadının ve erkeğin inlemelerinin birbirine karışacağı bu anlarda çift ikinci aşamaya geçecektir. Oral sekse hoş geldiniz.

Kadın ve erkek birleşmeden önce birbirinin tadını almak için, bu seks türünü tercih edin. Çoğu zaman buna kadın erkeğine yaparak başlasa da siz, tersini uygulayarak kadınınızın cinsel organına dokunarak, zevk aldığı bütün dokunuşları yaparak onu güzel bir ilişkiye hazırlayın. Kadınsa erkeğin bütün haşmeti ile karşısında duran cinsel organına onun istediği şekilde davranarak bu aşamayı tamamlar.

Altıncı Kısım: Son sahne, her yer yanıyor!

🌹🔥❤️‍🔥
🌹🔥❤️‍🔥

Her şey hazırsa kadınınıza güzelce uzanmasını söyleyin, nazik ve kibar bir şekilde birleşmeye başlayabilirsiniz. Ona ne kadar arzuladığınızı, içinde her hareket ettiğiniz an hatırlatın, sadece birleşmeye değil, başka zevk noktalarına da (göğüsleri v.s.) bazen ısırarak, bazen dudaklarınızla ve dil ucuyla temas etmeyi ihmal etmeyin. Sık aralıklarla pozisyonunuzu değiştirin, başta vadettiğiniz gibi bütün zevkleri aynı anda tattırmaya çalışın. Dakikalar boyunca kimi zaman siz onu, kimi zaman o sizi alt üst edecek şekilde, saçınızı makyajınızı düşünmeden çılgınca, daha önce hiç kimseyle sevişmemiş gibi, bütün ruh halinizle ona teslim olmuş ve hatta bu son sevişmeniz olacakmışçasına, aklınızı yitirmişçesine sevişmeye devam edin.

Unutulmaz Bir Sevişme Nasıl Yaşanır, Öğrenmeye Var Mısınız?

Gece boyunca süren bu yakıcı, kavurucu, ruhunuzda iz bırakacak sevişmenin sonunda, davetlinize güzelce sarılın, ona teşekkür etmeyi ve “ne kadar harikaydın prensesim, aklımı başımdan aldın erkeğim benim, sözler söylemeyi ihmal etmeyin...

Evet sevgili takipçilerim ve değerli KS üyeleri , sizlerle mükemmele en yakın bir gecenin nasıl olacağı konusunda önerilerimi anlatmaya çalıştığım bencenin sonuna geldik. Umarım sizlerde bundan faydalanarak unutulmaz bir gece yaşarsınız! Red Woman'dan sevgilerle kalın!

Unutulmaz Bir Sevişme Nasıl Yaşanır, Öğrenmeye Var Mısınız?
17 Cevap