CİNSELLİK

Prezervatif Taşımak Sizi Nasıl Bir Kadın Yapar?

Neveaşıkbiri s

Merhaba hanımlar 😍 Bugün sizlere harika bir bence ile geldim. Uzun zamandır cinsellikle ilgili bence yazmıyordum, biraz özledim. Daha fazla bekletmeden yazmak istedim. Eminim hanımların çok hoşuna gidecektir çünkü ben yazarken çok mutlu oldum❤️ Hazırsanız başlıyorum😘

Cinsel tabular denilince hemen aklımıza gelen bir soru var, ‘’Bir kadın gerçekten prezervatif taşımalı mı?’’ Bu sorunun cevabı kimin sorduğuna ya da nerede sorulduğuna göre değişmez. Bırakın zevk dolu dakikalar sadece zevk dolu kalsın. Sorumluluk, stres ve istenmeyen gebeliklerle hayat standartlarınızı değiştirmeyin. Çünkü seks bazen gerçekten karar mekanizmamızı zayıflatacak kadar tutkulu olabilir. Peki prezervatif taşımak sizi nasıl bir kadın yapar, hadi hep birlikte okuyalım :)

Kontrolü eline alan, güçlü bir kadın yapar

Okey Nirvana Sens
Okey Nirvana Sens

Partneriniz yanına prezervatif almayı unuttu mu? Sorun değil. Çantanıza attığınız prezervatifi çıkarın ve hayatınızı partnerinizin unutkanlığından dolayı başınıza gelecekler yüzünden değiştirmeyin. Hayat çok kısa ve siz de anne olmak için çok gençsiniz.

Tabulara bağlı kalmayan modern bir kadın yapar

Prezervatif Taşımak Sizi Nasıl Bir Kadın Yapar?

Bu bir yaşam stili olmaya başlar. Seks konuşmaktan, seks hakkında bir nesne taşımaktan korkmuyor hale geldiğiniz zaman, çağ dışı erkeklerle zaman kaybetmeyeceksiniz. Bunun doğal bir olgu olduğunu anlayan insanlar size daha yakın gelmeye başlayacak. İnandığınız tabular gözünüzde paramparça olduğunda nihayet özgürlüğünüze kavuşacaksınız.

Seks konusunda bilinçli bir kadın yapar

Prezervatif Taşımak Sizi Nasıl Bir Kadın Yapar?

Toplumsal baskı yüzünden kadınlar kendilerini seks konusunda bilgisiz görebiliyor ya da bu konuda araştırma yapmayı istemiyor. Eğer konu hakkında bilgi edinmemeye devam ederseniz seks sizin için güvenli alandan çıkabilir. Örneğin, seks konusunda bilinçlendikçe geri çekilme yönteminde inanılmaz başarılı olduğunu söyleyen bir erkeğe inanmayı bırakırsınız. Kendinizi korumaya alırsınız ve strese veda edersiniz. Bu kendinize yaptığınız en büyük iyilik olacaktır.

Kendi seçimlerini yapabilen bir kadın yapar

Prezervatif Taşımak Sizi Nasıl Bir Kadın Yapar?

Partnerinizin aldığı prezervatif hoşunuza gitmiyor mu? Rafta gördüğünüz ve denemek istediğiniz bir üründen neden gözlerinizi kaçırıyorsunuz? Eğer bu konuda kendi kararlarınızı vermeye başlarsanız, seks daha heyecanlı bir hal almaya başlayacak. Eğer kimse size fikrinizi sormuyorsa, siz harekete geçin ve istediğinizi alın. Herkesin zevk anlayışı çok farklı, örneğin ben soğutucu jel detayını gördüğüm an yeni Nirvana Sens’i düşünmeden çantama attım. Kim ne der, partnerim yanlış düşünür mü diye hiç ama hiç korkmadım. Seks iki kişiliktir. Asla kendinizi geri planda bırakmayın.

Prezervatif Taşımak Sizi Nasıl Bir Kadın Yapar?
38
17
Görüşünü yaz
17Kız Görüşü
38Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

 • Hhislerinnssoonu
  bu günahkar gençlik nereye gidiyor
  Neyi taşırsa taşısın yanında
  Ama aklını bi kenara bırakmasın kimse
  Bir anlık heves için geri dönüşü olmayan hatalar yapmasın
  Malüm sırtlanlar kaplanlar kol geziyo yem olmamak lazım
  Bu kadar düşmenin bir manası yok
  Kadın dediğin onurunu gururunu haysiyetini taşımalı ve gerektiği zaman dur yapma hayır diyebilmeli
  SevdimKatılmıyorum 10 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
 • xunixx
  Kesinlikle bayıldım bu konuya ve yazdıklarına. Bu ülkede, benim gibi düşünen kadınlarda varmış dedim, teşekkürler. Çok beğendim algını ve tabuları yıkma anlayışını. 🌸🤞🏻👌🏻✨
  SevdimEğlenceliYardımcı 7 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1538
 • SwordOfDemocles
  Bir erkeğin prezervatif taşıması cinselliğe düşkün ama cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklara ve istenmeyen gebelik olayına da bir o kadar dikkat eden bir erkek olduğunu gösterir bana göre. Kadın için de durum bundan farklı değildir.
  Prezervatif taşıması kadını benim gözümde yükseltir. Akıllı ve tedbirli kadın olduğunu ve sağlığını zevkine kurban etmediğini gösterir.
  Sevdim 2 Kişi
 • nirhamm
  Eline sağlık
  Sevdim 4 Kişi
 • firebreather95
  Kontrollü ve cesur bir kadın yapar. Ama dikkat edin rezil de edebilir 😏
  SevdimEğlenceli 8 Kişi
 • Ne yani tabuları yıkmak, modern olmak prezervatif taşımakla mı ilgili? Yanında prezervatif taşımak kimseyi "bir şey" yapmaz. Sadece yanında prezervatif taşıyor olarak kalır benim gözümde.
  SevdimKatılmıyorum 5 Kişi
 • SHEKAU
  Prezervatif alan kadın azgındır, erkek düşkünüdür özellikle son zamanlarda kapalı bacılarım bile artık kendileri alıyor hayır kocaları nasıl güzel kardeşim karılarına bırakıyorlar korunmayı. Kadın için aşağılıkça buluyorum durumu
  Sevdim 1 Kişi
 • Alvinoza
  Gayet makul, mantıklı ve temkinli yapar. Çantamda her daim 1-2 adet bulundururum. Gecenin nereye gideceği belli olmaz en nihayetinde.
  Sevdim 4 Kişi
 • tomsuzjeri
  Bakire kızlar hemen alın canlarım çantanızda taşımanız heycanlı olacak anneniz ve babanız gördüğünde bu yazıyı gösterip haklı çıkmaya çalışın çok örnek kızlara cidden yurt dışında tek yaşıyor heralde arkadaş örf ve adetlerden haberimiz yok bn camdaki kızın annesi 😂😂
  Sevdim 2 Kişi
 • Sempatiiko
  Hersey çok güzelde ben condom takmam derse erkek kadın ne yapar seviyorsa birde güçlü kalınlığını bir kenara mı i koyar yoksa sevgilisini mi kapının önüne koyar bende bunu merak ettim🤣🤣
  Sevdim 2 Kişi
 • Collectiveworld
  Tedbirli kadın yapar 👌 genelde erkekler kondom taşır ama kondomun yok der çıplak yapmak için sende kondomu çıkarır onu g^^t edersin 😅
  Sevdim 2 Kişi
 • Saddov
  Nasıl bir kadınsanız öyle bir kadın yapar. Kişinin karakterini belirlemez. Sadece temkinli, tedarikli bir insandır onu anlarız.
  Sevdim 2 Kişi
 • Mesmerize_Me
  Üzerinde prezervatif bulunanlara 5 yıldan başlıyor.
  Dava kapanmıştırPrezervatif Taşımak Sizi Nasıl Bir Kadın Yapar?
  Sevdim 1 Kişi
 • postmodernpokemon
  Cinsel sağlığına dikkat eden bir kadın yapar, benim gözümde
  Sevdim 2 Kişi
 • sessizz33
  Hiç bir zaman yanım da prezervatif taşımadım taşımam da herşeyin bir yeri olmalı cinselliğin de öyle
  Sevdim 2 Kişi
 • вуηαяcσѕ
  Eline sağlık canım. Yine döktürmüşsün. Kıskandım valla.
  Sevdim 2 Kişi
 • Mistikhayatlar
  Ben taşıyan kadının bilinçli ne istediğini bilen birisi olduğunu düşünüyorum
  Sevdim 2 Kişi
 • hayalmee
  Katılmıyorum, günahkâr olmaktan başka bir şey yapmaz
  Sevdim 2 Kişi
 • TamirciX
  Sanırım tedbirli biri yapar ki, her duruma hazırlıklı olmak iyidir. 👍
  Sevdim 2 Kişi
 • FunnySunny
  Akıllı bir kadın yapar
  Sevdim 10 Kişi
 • HüSeYiN_3301
  Prezervatifi taşıyanlar herkes ile ilişkiye mi giriyor anlamadım?
  Sevdim 1 Kişi
 • Coffein
  Taşımaya gerek duymuyorum taşınacak o kadar çok şey varken..
  Sevdim 2 Kişi
 • Daha Fazla (33)
YÜKLENİYOR...