CİNSELLİK

Bir Erkeğin Sizinle Sadece Seks İçin Birlikte Olduğuna İşaret Eden 4 Davranış

Akuamarinn

Eğer karşı tarafı seks arkadaşı olarak görmüyorsanız, onun da size karşı dürüst olup olmadığını bilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İnsan değer verdiğinde ve gerçekten değer vermediğinde benzer davranışları gösteren bir canlı. İlişkinizi yeniden gözden geçirirken bu adımları da göz önünde bulundurun. Gerçekleri duymaya hazır mısınız?

Hayatıyla ilgili bir konuda size danışmıyorsa

Hayatıyla ilgili bir konuda size danışmıyorsa
Hayatıyla ilgili bir konuda size danışmıyorsa

Erkekler kadınlar kadar konuşkan ve paylaşımcı olmasalarda, önemli değişiklikleri sevdikleriyle paylaşırlar. Eğer onun hayatında kalıcı bir yere sahip değilseniz, ilişkiyi derinleştirmeme adına çok fazla gelecekten söz etmez ya da fikrinizi almazlar.

Tutkudan çok performans odaklıysa

Bir Erkeğin Sizinle Sadece Seks İçin Birlikte Olduğuna İşaret Eden 4 Davranış

‘’Nasıldım, zevk aldın mı?’’ klişelerini duyuyorsanız, uzak durun. Sizinle gerçekten ruhuyla sevişen birinin aklında performans yüzdesi olmaz. Siz olursunuz, sadece sizinle geçirdiği değerli zaman olur. Bu tarz sorular kişinin egosuna yönelik sorulardır, asla ilişkinize yönelik değildir.

Nedensiz yere hep evde buluşmak istiyorsa

Nedensiz yere hep evde buluşmak istiyorsa
Nedensiz yere hep evde buluşmak istiyorsa

Sizi arkadaşlarıyla tanıştırmış olabilir, bu asla yukarıdaki iki davranışı gösteren bir erkeğe karşı savunmanız olmasın. Bazı konularda gerçekleri görmeli ve kendimizi teselli etmemeliyiz. Yoksa bu süreçten daha fazla yara alarak çıkabiliriz. Birkaç arkadaşıyla sizi tanıştırmış olabilir ama sizinle tatlı bir akşam yürüyüş yapmaya çıkmıyorsa, sürekli evde ve seks yaşanabilme ihtimali olan köşelerde kalıyorsanız, ilişkiniz geçici olabilir.

Sorunlarınıza kısa yorumlar yapıp geçiştiriyorsa

Sorunlarınıza kısa yorumlar yapıp geçiştiriyorsa
Sorunlarınıza kısa yorumlar yapıp geçiştiriyorsa

Onu deneyin. Ailevi ya da işiniz hakkında ona birkaç kere danışın. Gerçekten yardımcı olmaya çalışıyor mu? Eğer cevap hayırsa, sizi yeterince önemsemiyor demektir. Kendinizden pay biçin, seven ve değer veren insanlar sevdiklerine nasıl davranır? Eğer bir terslik seziyorsanız iç sesinize güvenin.

Peki ya, bu sorunları aşamayacak kadar ona bağımlı hissediyorsanız, o zaman ne olacak? Eğer kopamıyorsanız kendinizi zorlamayın. Aklınızda bu maddeleri tekrar edin ve hazır olduğunuzda ilişkiyi bitirin. Çok istediğiniz bir şeyi zorla istememeye koşullanırsanız, bu sadece o şeyi daha fazla istemenize neden olur. Kendinize anlatın, ikna olun ve daha sonra terkedin. Eğer bunu yapmazsanız, daha fazla bağlandığınızda siz terkedilen kişi olabilirsiniz.

Bir Erkeğin Sizinle Sadece Seks İçin Birlikte Olduğuna İşaret Eden 4 Davranış
33
12
Görüşünü yaz
12Kız Görüşü
33Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Creptics
  Günlük konuşmalar eninde sonunda cinselliğe geliyorsa ve cinsellik istenmediği günlerde sevgisizlikle itham ediliyorsanız bu da bir belirtidir bence. Elinizden geldiğince partnerinizin mutlu olması için çabalarsınız ama o sizin istemediğiniz tek bir anda sizi kötüler.
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Redamancy-4
  Kafasında? Olan kızlar için gerçekten on numara beş yıldız bir içerik çünkü zamanda artık öyle şeyler var ki sadece cinsellik için kullanılan o kadar çok kız varki ve çoğu bunun farkında bile değil buraya bir madde eklemek istiyorum gerçekten cinsellik için kullanmayan bir erkek arkadaş ortamına sokar yani arkadaşlarına gösterir diyebilir bu benim sevgilim ama eğer bunu yapmıyorsa sürekli evde filan buluşuyorlarsa büyük ihtimalle cinsellik içindir.
  #reda
  Katılmıyorum 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • AhmetSedat
  Hayatta her şey cinsellik değildir. Burada erkek ve kadın çifte iş düşüyor. İlişkilerde hayatını garantiye almadan cinsellik yaşayanlara karşıyım. İki dakikalık zevk için kadın kendini kirletmemeli diye düşünüyorum. Evet kirlilik bu. Kim ne derse desin etik olmayan bir davranış. Hele bazılarıları evlenme vaadiyle kızı kandırıp onla olup sonra ayrılıyor. Bu hiç hoş değil. Bu arada lafım erkek içinde geçerli. Erkekte kirleniyor.
  Katılmıyorum 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1131
 • Need4Read
  Başarılı bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık!
 • SwordOfDemocles
  Teşekkürlerr
 • Ragnar_Lodbrok
  Bütün erkekler sizinle seks için birliktedir kadınlar. Evlilik mesela nedir? Erkeğin seks yapıp üreyeceği kadını seçmesidir falan. Çok takılmayın böyle şeylere. Çoğunuzun seks dışında bir erkeğin alakasını çekecek tek bir özelliği yok zaten.
  Sevdim 1 Kişi
 • SarışınHukukçu
  Saçma olmuş. Evde seks bana monoton geliyor. Eğer bir kadına sadece seks yapmak amacıyla ilgi duyuyor olsaydım eve değil ofisime çağırırdım. Ayrıca kısa cevaplarda mümkün değil. Yapım itibariyle isterse sevgilim isterse f*ck olsun detaycı biriyimdir. O yüzden çol genelleme yapan bir bence olmuş 👎👎👎
 • HüSeYiN_3301
  Neredeyse hepsi günümüz ilişkilerinde yaşanan bir duygu ama her zaman bu duyguyu yaşamak isteyende sadece seks için birlikte olmuştur.
 • AysiraM
  acaba erkeklerinde başına geliyor mu boyle şeyler 😄 Seni kullandim ulen diyip kapiyi gosterse erkeğe, 😁🤪🤪
 • KadinSevgilisı
  @Akuamarinn

  sevgilin sadece seks için sana ihtiyacı olduğunda yanındadır

  seninle sürekli seks hakkında konuştuğunda

  fantezilerini yapmanı veya gerçekleştirmeni istediğinde..

  Yani ikinci bir kadin seks davet etmeye
  Senin için onun arkadaşı senle seks için
  Sevgilin ile sen ve başka bir cift sevgili (partnerinizi veya sevgilinizi değiştirmek mesela, sen ile onun sevgilisi, ve senin sevgilin ile kizla)
 • efekentli91
  Mantıklı evet dogru denebılır emegıne saglık. Aydınlatıcı olmuş
 • KraliçeKedicik
  "Tutkudan çok performans odaklıysa" maddesine katılmıyorum, zevk aldın mı diye sorması beni düşündüğü anlamına gelir bence
  SevdimYardımcı 3 Kişi
 • Hüseyin_33
  Böyle şerefsiz erkeklerin sevgilisi oluyor bizim gibi iyi niyetli düşünceli insanlarında hep yalnız bir hayatı oluyor
 • istsefasi
  Düşüncelerinizi önemsemeyip, sizinle dertlenmiyorsa bu seks odaklı olduğunun göstergelerinden olabilir.
 • Turkuaz88
  hahaha tabikide seks yapılması gereken çook kız var napcam aşık mı olucam onlara bide :D :D
 • amacimgezmekeglenmek
  Böyle erkeklerden uzak durun kızçelerim
  Eğlenceli 1 Kişi
 • visualsutdio
  Zaten anlarsın
 • Akbeyy_52
  Her halükarda tak tak tak tak tak
 • hotcharismaticboy
  hımm ne desem bilemedim:)
 • KsKҽdisi
  Çok doğru, emeğine sağlık.
 • restinerest
  Bunda hic bir kotuluk yok
 • cagınkaraman
  Süper buluş
 • FunnySunny
  Evet çok iyi biliyorum çözdük artık
 • Daha Fazla (22)
YÜKLENİYOR...