CİNSEL YAŞAM

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

SmellSmoke

Merhabalar.. Bu yazımda kadınların, cinsel ilişkiden ve partnerlerinden beklentilerine beklentilerine değinmek istedim.. Elbette her birimiz farklı karakterleriz ve beklentilerimiz, zevklerimiz çeşitlilik gösteriyor.. Ancak temelde seks aynı amaca hizmet ediyor.. :)

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Kadınlar Yatakta Ne İstemez

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Ne istediğimizi öğrenmeden önce neleri istemediğimizi bilmenizi isterim.. :) Genele bakarsak çoğu kadın yatakta kendisinden güçsüz bir erkek görmek istemez.. Yatakta aşk kokulu masallar anlatan, gereksiz romantizm patlamalarından haz etmezler.. Sürekli ne yapması gerektiğini soran şaşkın bir partner asla istemezler.. :) Maddeye dökmek gerekirse ;

 • Ön sevişmeyi bilmemesi
 • Domine edememesi
 • Kadın anatomisinden anlamaması
 • Romantizmi fazla kaçırması, bir erkeği itici yapan başlıca şeyler..

Kadınlar Yatakta Ne İster

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Bu konu aslında üzerine destanlar yazılacak kadar uzun olabilir ama ben temel konulardan ilerlemek istiyorum.. Her erkeğin de kadının da partnerinden ve ilişkiden beklentileri vardır fakat kimi zaman tecrübesizlikten, kimi zaman uyumsuzluktan kimi zaman da bencillikten ileri gelen olumsuzluklar neticesinde bu beklentiler karşılanmayabiliyor..

Yatakta İpleri Eline Al

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Çoğu kadın kimseye hatta kendine bile itiraf edemese de aslında yatakta domine edilmekten hoşlanır.. Yani yumuşak ve masalsı hareketlerin yeri ön sevişmenin başladığı yerde bitmesi lazım.. :D Kadınların da içerisinde aslında uyandırılmayı bekleyen bir canavar vardır tıpkı erkekler gibi.. Asıl mesele o hayvani dürtüleri ortaya çıkarmayı bilmekten geçer.. Saygının yeri ayrı tabi ki ama yatakta bir kadını kendinden geçirmek istiyorsan onun tüm benliğini ele geçir ve dört bir yandan kuşat.. Sertliğini yansıtmaktan çekinme.. :)

Standardın Dışına Çık

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Sadece yatakta sevişmek yerine alternatif olarak mutfak tezgahı, duş ve ayna önlerini tercih etmelisin.. Bu kadını heyecanlandıran faktörlerdendir.. Sürekli aynı pozisyonda sevişilmesi de tabi ki herkesi sıkar, o yüzden olabildiğince yeni pozisyonlar keşfedin hatta kamasutra oynayabilirsiniz.. ;)

Kendini Frenle

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Elbette erkeğin orgazm olması kadına kıyasla çok daha kolay.. Pek çok kadın orgazmın ne demek olduğundan bihaber.. O yüzden kadının erkekten beklediği en önemli şeylerden biri de orgazm konusunda kendini kontrol edebilmesi ve süreyi olabildiğince uzatmasıdır.. En az 15 dakika penetrasyon verimli bir ilişki için gereklidir.. Kesinlikle kendinizi kandırmayın arkadaşlar çünkü 5 dakikada asla bir kadın orgazm olamaz.. :D Araştırmalara göre fazla mastürbasyon yapmak ve p*rno film izlemek erken boşalmaya sebep oluyor bilginiz olsun.. :)

Plansız Ol

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Kadınlarında fantezi dünyasının olduğunu unutmayın arkadaşlar.. Gece yatmadan önce yarın saat 21.00 da sevişeceğim diye bir plan yapmayız hiçbirimiz değil mi? :D Plansız ve spontane şekilde kendisini yatakta bulması da bir kadında inanılmaz afrodizyak etkisi yaratır bilginiz olsun.. Her zaman teklifkar olmayın arada tehditkar olmak lazım.. :D

Her Zaman Bakımlı Ol

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Tabi ki kadınlar kendilerine bakma konusunda erkeklerden epey önde gidiyor bunun bilincindeyiz.. Aslında sadece karşı cinsi etkilemek için bakmamalı insan kendisine.. Bu kişinin öz saygısı için gerekli olan bir olay zaten.. Erkekler kadınlardan bakımlı olmasını beklerler ama bir çoğu kendi kişisel bakımını ihmal eder.. Bir kadını yatakta kendinden geçirmek istiyorsanız epilasyonunuza dikkat edin, ağız ve diş sağlığınıza özen gösterin, her gün duşunuzu alın ve hoş kokular kullanın.. Mutlaka faydasını görürsünüz..

Asla Arkanı Dönme

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!

Kadınlar kesinlikle cinsel ilişki sonrasında da partnerlerinin kendileriyle ilgilenmesini, şefkat göstermesini beklerler.. Yani arkasını dönüp odun gibi uyuyan erkekler kadını cinsellikten soğutur.. O yüzden seks bitse bile sevişmeniz devam etsin.. Dokunun, hissettirin sevginizi ve minnettarlığınızı.. Tüm benliğini kaplasın varlığınız.. Bir kadına ne verirseniz karşılığını misliyle alırsınız merak etmeyin.. :)

Bir Bence'min sonuna daha gelmişken hepinize kıymetli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkür eder keyifli geceler dilerim.. :)

#smellsmoke

Kadınların Yatakta Erkeklerden Beklentileri!
50
8
Görüşünü yaz
8Kız Görüşü
50Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Luccᴀ
  Emeğine sağlık, detaylardan mutlaka ders çıkarılması gerek; yatakta bencillik olmamalı.

  Ve mutlaka kadın orgazma ulaştıktan sonra boşalınmalı.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Ummtşşş
  Erkekler için süper tüyolar yani benceyi okuyup, uyguladığı halde hala başarısız olan varsa özeleştiri yapmalı
  Emeğine sağlık tatlışım 😘
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

749
 • Need4Read
  Güzel bence ama eksikler var. Öncelikle; erkeğin kadınını tanıması ve cinsellikte ona göre aksiyon alması çok önemli. Bence genel kitleye hitap ediyor ama kişisel beklentileri de kategorize ederek ekleseydin kanımca çok daha başarılı olabilirdi. Yine de fena değil. Emeğine sağlık!
 • Zlatan_red
  Keyif verici bir bence olmuş klavyene sağlık.
 • Serenia
  Doğru ve güzel bir bence olmuş. <3
 • Akrep-Bir_Adam
  Çok güzel bir Bence idi eline sağlık 😊
 • ayna35
  Mükemmel bir çalışma hazırlamış, bununla yetinmeyip bunu iyi aktarmışsın tebrikler..
  Her kelimene katılıyorum..
  Bu bir zevk ve bunu en güzel şekilde yapmak bizlerin elinde..
 • Cyloc
  Tek açıdan bakmasaydınız daha verimli bir içerik olabilirdi diye düşünüyorum. Bunu sert bir eleştiri olarak almayın, paylaştıklarınız faydalı olduğunu düşünüyorum. Ancak durumun tek taraflı olarak anlatılması, bazı bilgilerin farklı bakış açılarıyla anlaşılmasına sebebiyet verebilir. Verdiğiniz bilgilere ek olarak, erken boşama konusunda; bu durumun fazla 'mastürbasyon ve p*rno' film seyretmenin bir yansıması olduğundan bahsetmişsiniz. Buna karşı gelmiyorum ancak, buradaki asıl meselenin mastürbasyonun ve pornonun algılanış biçimi olduğunu düşünüyorum. Kişi, bilinçsiz bir şekilde yaptığı her aktivitede gerek psikolojik gerek ruhsal olarak zarar görebilir. Bahsi geçen p*rno filmlerinde oluşan çoğu olayın gerçekliğinin olmadığının farkına varmak, bu bilincin ilk adımı ve parçası olarak sayılabilir. Mastürbasyon konusundaysa, kişi 'o ani zevk' durumuna ulaşmak için değil de, geçen zamanın ve durumun tadını çıkarmak için mastürbasyon yapmalı. Ve bunu, vajinaya benzeyecek bir durumu taklit ederek sürdürmeli. Örneğin kayganlaştırıcı jelin, mastürbasyonu vajina hissiyatına yakınlaştırması gibi. Tabii bu durumun da kullanım detayları oldukça çoktur. Sonuç olarak, makarnaya sıkılan ketçap ve mayonez gibi olmamalıdır kayganlaştırıcının kullanımı. Bunun yanında, bahsini etmiş olduğunuz gibi 'kişi, kendini sarı ışık sinyalinin olduğu anlarda duraklatması gerekir.' Üzerini çizmek istiyorum; burada bahsini ettiğim sarı ışıkta duraklama; boşalma eşiğine gelindiği o noktadaki duraklama değil, daha öncesindeki belirli zamanda gösterilen duraklamadır. Boşalma anındaki zevkin değil, o ana ulaşana dek edinilen hazzın; belirli bir ritim ile hissedilmesi gerekir. Bu şekilde mastürbasyon yapan bir birey, seks sırasında vücuduna verdiği sistematiğin karşılığını alabilir. Öbür türlü, "birileri görmesin" ya da "hemen yapayım da bitsin" mantalitesiyle yapılan mastürbasyonlarda vücut, seks sırasında da bu hızı taklit ederek; hızlı boşalma durumunu gerçekleştirir. Elbette konuşulması gereken daha birçok konu ve detay var. Ancak şimdilik bu kadar diyelim. :)
  • SmellSmoke

   Keşke diğer Bence'lerime de bir göz atsaydınız o halde.. Orada erkeklerin de beklentileri var merak etmeyin.. Keyifli günler.. 🤘

  • Cyloc

   Bakmadım ancak benzer bir düşünceyle ayrı bir şekilde yapmış olabileceğinizi varsaymıştım. Burada değinmek istediğim nokta, ikisinin beraber, bir arada olmasıydı. Sizlere de keyifli günler.

 • visualsutdio
  En sevdiğim madde:
  "Bir kadına ne verirseniz karşılığını misliyle alırsınız merak etmeyin.." 😍 veririm tabi..
 • bubble-gum
  yazıp emek vermişsiniz bunun için teşekkürlerr ama benim hiçbir beklentim yokk umrumda bile değill
 • skadir3441
  Yalamayı sevişmeyi iyi bilmesi lazım :) oralı da eksik etmemeli :) bi kadının zevkten çığlık ata ata, titremeler içinde, gözleri kayarken orgazm olmasından daha güzel ne olabilir ki :)
 • tiryakinim8428
  Cinsel hayatım olsada uygulasam bu bilgileri, ya arkadaş o kadar bilgi doldu ki kafama artık yapmak istiyorum.
 • niqiplex
  Yine harika bir Bence. :)
  Tavsiyelerini dikkate alacağım. Özellikle yatakta bir kadını iliklerine kadar domine etme kısmını. 😃
 • _ALCHERA_
  Epilasyon konusu dışında hepsine katılıyorum.
  Çünkü birçok kadın çoğunluğun aksine kıllı erkeklerden hoşlanabiliyor.
 • Ank1982
  Yatakda dominant yapıya sahip olmak ister. Cinsel ihtiyaçlarında bile sahiplenilmek ister.
 • uomoitaliano
  benle uğraşmayan kadınla asla ilgilenmem tabiki uğraşı önce ben veririm ama kadınlığının frakında olmayan çok kişi var cinsiyet rolünü oynamalı insanlar
 • tecrubebılgı
  hepsi doğru ve mantıklı öneriler. bunlara dikkat edenin yapanın cinse hayatı süper olur.
 • TokyoRioxL
  Çok güzel olmuş emeğine saglik okurken keyif aldim👅👏
 • KaRTaL_27
  Şimdi ben bunları özetle okudum fakat beni etkilemedi ben yatakta normal birisi degilim tamam bayanlara karşı hep iyi niyet li oldum destek oldun hep yavru kedi gibi görüyorum fakat yatakta ben bile kendimi tanımıyorum aslanın ceklanı boynundan ısırması gibi merhametsizim ne bileyim parcalıyasım geliyor ısırasım geliyor canım yanıyor dese bile umursamıyorum DHA cok canının yanması beni kudurtuyor hayvanlaştırıyor illaki pürüssüz vücudu gördügüm anda ipler kopuyor bende ve bu yazdığın şeyler insanın yaşına göre değişir kimi sert sever kimi uyuz gibi sakin sever insan ceşidi cok
 • Bilirkişi_m
  Hepsini biliyorum o yüzden sıkıntı yok. Emeğinize sağlık güzel bir bence 😍
 • suskun_34
  Yaşanılan yaşadığı yerde kalması hava atmak için çevreye anlatmaması.
 • babyface06
  Yatak güzel tabi ama fantaziler geniş, eline sağlık.
 • anonimkişi123
  Onların beklediğini bi köyde yaşayan adam eşşekten beklemiyor
 • neoluyoranlamadım
  bunlar hepsini geçtim de kadınlar yatakta kendisiyle ilgilenen orgazm olmasını sağlayan temiz bakımlı erkek ister gerisinin önemi çok az bence
 • Harddiskkk
  Emeğine sağlık Bi çoğu odun malesef böyle şeyleri okumaları lazım
 • beyazgülüm25
  Duygu!
 • atletikabi
  videoda çok konuşanlarda bir kız beni tatmin etsin yeter dedi yani erkek devam lı çalısın
 • Priinxearii
  Cok super bi bilgilendirme olmus🙂
 • Pqkdksksjd
  Erkekler görün bunları
 • persordinary
  Eline sağlık
 • trntrk38
  Kadınlar anca erkeklerden bekler zaten
  • SmellSmoke

   Erkeklerin beklentilerini de yazdım başka bir Bence'mde okumanızı tavsiye ederim keyifli günler..

  • trntrk38

   Peki

 • İndeepth
  Güzel paylaşımın için teşekkürler.
 • HesapsızHayat
  güzel sadakatli bir seks isterler.
 • ka2rrrr
  Tşklerrrrrr
 • Triggerr
  Emeğine sağlık güzel yazı.
 • AytacYigit
  Etkileyici olmus ha 😂
 • EmirAdakul
  Eline sağlık
 • _kaann
  Haklı
 • Sonjin
  Doğru olabilir belki
 • ωιтcнєя
  Eline sağlık.. Güzel bilgiler.
 • uzun327ince
  Süper
 • MuratS0
  El alttaki gifi izleyip banyoya kaçanlar 😓😂😂
 • VivaDaCoulpe
  Umarım ders alırlar
 • portakallıördeksuyu
  ellerine emeğine sağlık
 • muhammetkaraboga
  taktik maktik yok bam bam :D
 • CaptainKerem
  Kimse benden bişey beklemesin sevmem 😏
 • İdealistBey
  Kavga eder gibi seks yapın
 • haymatlos_
  Kadınlar bazen nedensiz de istemezler hiçbirşeui
 • Redroom13
  iki tarafında bencil olmaması lazım
 • kardanadam28
  Hayvan gibi diyosun
 • Gizli Üye
  Bunları bilmeyen erkek kadınlara yaklaşmasın bi zahmet.
 • Gizli Üye
  Bunları yapıcak adamı anca parayla tutarsınız. ben uğraşamam
 • Gizli Üye
  İyiymiş
 • Gizli Üye
  Emeğine sağlık. Doğru öneriler olmuş.
 • Gizli Üye
  Güzel
 • Gizli Üye
  bence en cok uyumamızı bekliyorlar :)
 • Gizli Üye
  Bunların bir çoğu belkş dopru ama gelin gmrün ki benim birlikte olduğum sevdiğim kıza ne verirsem vereyim ne yaparsam yapayım, hiçbir şekilde bırakın seksi sevişmek bile istemiyor benimle. Yani kadınlar da bencil olabiliyor arkadaşlar. O yüzden kime ne verdiğinize dikkat edin, karşılığınıbalamadığınız zaman üstelik bu her zaman böyle olunca seksten tek değil hayattan komple karşı cinsten soğuyabiliyorsunuz, karşı cinse karşı olan güveninizi sorguluyorsunuz bir anda.
 • Gizli Üye
  ya arkadaş bunların bi ortası yok mu kadınların %50 si a derken %50 si b diyor bi dediğiniz bi dediğinizi tutmuyor. büyük çoğunluk domine edilmek istemezken büyük bir çoğunlukta istiyor. şaştık kaldık ve hep kadınlar nelerden hoşlanır? kız nasıl tavlanır? kadınlar cinsellikte ne bekler? gibisinden hep kadınlara yönelik şeyler düşünüldüğünden dolayı ilişkiler bu kadar saçma günümüzde. sorsan kadınların hepsi kendine oral yapılmasına bayılır ama hiçbiri karşısındaki erkeğe yapmaz özellikle de türkiye de!
  • SmellSmoke

   Erkeklerin ne istediğine dair bence mi okumanızı öneririm keyifli geceler. 🙂

  • Gizli Üye

   Vayy güzel :D

  • B_berkan_N

   Bilgilendirici bir bence ! Emeğine salık 🤘

YÜKLENİYOR...