CİNSEL YAŞAM

Aşk Mı Şehvet Mi? İkisini Birbirine Karıştıranlar Buraya

Aşk Mı Şehvet Mi? İkisini Birbirine Karıştıranlar Buraya

Aşkın gözü kördür! Peki ya şehvetin? Söz konusu partnerlerimizin kusurları olunca bunları bir türlü kabul etmeyiz. Ancak şehvet hisleriyle yanıp tutuşurken genelde bu körlük kalıcı hale gelir.

Aşk bir erkek ya da kadın için hissettiğimiz derin bir şefkat duygusudur, kalıcı bir çekime dönüşür zamanla. Öte yandan şehvet; hormonların saldırısı sayesinde yaşadığımız yoğun bir cinsel istektir. Midenizde kanat çırpan kelebekler varsa ve onları harekete geçirenin gerçekten aşk mı yoksa sadece hormonlar mı olduğundan emin değilseniz buyurun farklara...


Bütün geceyi sohbet ederek geçirebilirsiniz

Birbirine aşık iki insan, birbirinin sadece bedeniyle değil zihniyle de ilgilenir. Konu konuyu açar ve saatler nasıl geçtiğine inanamazsınız. Konu bulmakta sıkıntı çekmez ve farklı seviyelerde birbirlerini etkilerler. Söz konusu his şehvetse; konuşmaların süresi kısa ve yüzeysel olacaktır.

Ertesi sabah beraber uyanma hayali kurarsınız

Aşık olduğumuz kişiler için derin bir cinsel istek elbette duyarız. Ancak ateşli bir gecenin ertesi sabahını romantik öpücükler ve onun gözlerine bakarak uyanmak şeklinde hayal ediyorsanız aşıksınız! Gece uyurken aklınızdan geçen sadece ve sadece sabah seksi ise hormonların çılgın süvarileri sizi ele geçirmiş demektir.


Bir türlü aklınızdan çıkartmazsınız

Şehvet birini 7/24 düşünmenize neden olur ancak bu düşünceler genelde göğüsleri, kalçaları, onunla öpüşmenin ne kadar tahrik edeceği gibi yüzeysel olgulardır. Aşık olduğunuzda da aynı şekilde Romeo ya da Juliet'inizi sürekli düşünme eğilimi içinde olursunuz. Tek fark, aşıkken bu düşünceler cinsel odaklı değildir.

Mükemmellik aramazsınız

Mantığımız bize kimsenin mükemmel olmadığını bağıra çağıra söyler. Ancak ah o hormonlar! Konu şehvet ise karşımızdaki insanın tüm kusur ve hatalarını bir anda görmezden gelmeye başlarız. Birini arzuladığımızda onun gerçekte kim olduğuna odaklanmayız. Aşıksak; beraber zaman geçirdikçe o insanı tanımaya başlar ve iyi kötü her şeyiyle kabul etmeye başlarız. Birini seviyorsanız, kusurlarını bilerek severseniz.


İlk görüşte aşk diye bir şey yoktur

Bunu okuyan tüm romantik arkadaşlarım; ilk görüşte aşk diye bir şey yoktur. O hissettiğiniz saf şehvettir. Ufak bir temas bile havai fişek gösterisinin ateşini yakar. Ancak gerçek aşk, kaliteli zaman geçirerek ve birbirini tanıyarak oluşur.

Aşk Mı Şehvet Mi? İkisini Birbirine Karıştıranlar Buraya
12
3
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • İkisini ayırmakta zorlananlar için güzel ve bilgilendirici bir bence olmuş. Eline sağlık! Aşk ve şehvet, genelde fiziksel çekimin en üst düzeyde etkili olduğu ilişkilerde karıştırılır. Ama bu ilişkiler de karşılıklı sevgi ve saygı oturmazsa başladığı hızla bitmeye mahkumdur..
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

311
 • gecekusum3434
  Ben. Aşık olduğum kadınla şehvetle ve arzu ile saatlerce seks yaptıktan sonra hiç bıkmadan konu konuyu açarak harika sohbetler yaparken. Gözlerimi gözlerinden ayırmadan onu dinleyebiliyorum sonrasında küçük bir kıvılcım bizi yine atesliyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar tekrar birleşmeye devam etmemiz bir birimizi deli gibi arzuladigimizin kanıtı
 • Bebişim99
  Şehvet diyorum çünkü acı çekip üzülmek istemiyorum.
 • Ankaralikaan
  Aşk kişilerin birbirini sevmesini göstergesidir
  Şehvet ise seks ile alınan zevktir aşk gerekmez
 • fantastikadamm
  Şehvet “Aşk” a eş değer olsaydı her şehvetle sevişmenin ardından kara sevdaya tutulurduk..
 • Aşk ve şehvet olursa iyi olur diyorum ben. emeğine sağlık.
 • neoluyoranlamadım
  Aşksız sevgi sevgisiz ask aşksız şehvet şehvetsiz aşk olmaz 😅
 • BADLOWE1234
  Zaten bunlar olmazsa cinsellik olmaz bir anlık zevk olur
 • TIlki_Bey
  doğrudur
 • Aşk aşk aşk ♥️
 • CrayzMan06
  Sehvet
 • HesapsızHayat
  Hiç yaşamadım
 • Elinize sağlık @Cailleach hanım.
 • Aş dedim bile
 • Revesma
  Karışık işler
YÜKLENİYOR...