CİNSELLİK

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Cailleach
İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Seks dünyasında birkaç tane şehir efsanesi vardır, bunlar unicorn gibidir. Varlığı yokluğu tartışılır. Onlardan biri de çoklu orgazm! Eğer erkek olarak, partnerinize bunu yaşatma kabiliyetiniz varsa, işte o zaman vazgeçilmeyen olursunuz. Deep throat yapabilen kadın neyse partnerini çoklu orgazmla buluşturan erkekte odur.

Peki nedir bu çoklu orgazm ?

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Bilinmelidir ki kadınına göre değişir. Tek seferde birden fazla veya arka arkaya hızlı bir şekilde orgazm olmaktır. Mesela 10 dakikada birden fazla orgazm yaşayabiliyorsanız siz de bu gruptansınız demektir. Bazı kadınlar için ise, arka arkaya hızlı biçimde orgazm olabilmektir.

Unutmayın; çoklu orgazmlar maratondur kısa mesafe koşusu değil...

Tek orgazmı bile zor yaşayan ya da hiç yaşayamamış kadınlar için ise öğrenmesi biraz zordur. Yolun sadece sonuna odaklanmak, manzaranın keyfini kaçırmanıza sebep olur. Bu durumda, kafanın rahat olması elzemdir. Kadının rahatlığı, erkeğin sabrı ve tekniği ile birleşirse yaşanması gayet kolaydır.

Koşmadan önce yürümeyi öğrenin

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Kadınların çoğu sadece klitoral uyarılma ile orgazma ulaşabilmektedirler. Çünkü daha kolaydır, hızlıdır. Özellikle cinsel birleşme sırasında vajinal uyarılma her zaman orgazmı sağlayacak kadar uzun sürmez ya da baskı yeterli gelmez. Bu yüzden el, dil ya da seks oyuncaklarını devreye sokmak gerekebilir. Kadınlar önce kendi kendilerine bunu denemelidir. Mastürbasyonla ogazma hakim olmak ve kontrol edebilmek, partneri doğru yönlendirmek için önemlidir.

Nereden başlasak ?

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Tabii ki pelvik kaslarınızdan başlayın ve kegel egzersizlerini hayatınıza katın. Pelvik kaslar kadın orgazmında önemli role sahiptir. Bu yüzden kasları tanımak gerekir. Bu kasları sıkmak, orgazmın süresini uzatır ve arka arkaya orgazmı garantiler. İkinci kuralımız, rahatlayın. Orgazm olmak enerji ister, stresten uzak olmayı gerektirir, dikkatiniz kendinizde olmalıdır. Diğer bir kural ise tahrik olmak ve bunu seks süresince üst seviyede tutmaktır. Burada iş partnerinize düşüyor ancak eğer tek başınızaysanız fanteziler, erotik videolar size yardımcı olabilir. Son kural ise farklı orgasm şekilleri denemek. Hep klitoral orgasm oluyorsanız bu sefer g-noktası orgazmını deneyimleyin ya da tecrübeniz varsa anal orgasm üzerine yoğunlaşın.

Pozisyondan pozisyona girmeyin

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Unutmayın, çoklu orgazm için aslında şu pozisyon doğrudur demek kısıtlayıcı olur. Ancak açı, derinlik, hız gibi etkenlerle oynayarak sonuca daha kolay ulaşmak mümkün. Yine de size orgazmı hızlandıracak bir kaç pozisyon tavsiyem olacak tabii ki.

Açınızı değiştirin

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Konumuz çoklu orgasm ise G-noktası uyarımı şarttır. Bu da farklı açılar deneyerek en doğrusunu bulmakla mümkündür. Kadının tezgah, masa gibi yüksek bir noktada olması ve bacaklarını erkeğin beline sarması hem g noktası uyarımını fazlalaştırır hem de klitorisini uyarabilir.

Klasikten şaşmayın

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Cowgirl, kadın için orgazm garantisi olan bir kaç pozsiyondan biridir. Ters ya da düz fark etmez tek fark, partnerin iki bacağının üzerinde değil, tek bacağının üzerinde oturuyor olacaksınız. Bu kadına kontrol ve partnerin bacağına sürtünme yoluyla klitoral uyarılma sağlayacak. Biraz eğlence katarak oyuna vibratör dahil edebilirsiniz.

Yastık avantajı

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?

Kalçanızın altına bir veya iki yastık koyup sırt üstü yatın.Bu pozisyonda erkek, paralel değil biraz daha yüksek bir açıyla birleşme sağlar. Yastıklar sayesinde, klitoris, erkeğin kasıklarına sürterek uyarılır. Burada ayrıca A noktası uyarımı da sağlanmış olur derine giriş sağladığı için. Tavsiyem, erkeğin titreşimli bir penis halkası takması.

Herkese iyi eğlenceler 🖤

İki Birden Her Daim İyidir: Çoklu Orgazm Nedir?
33
4
Görüşünü yaz
4Kız Görüşü
33Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • silhoutte
  Harika bir yazım, bir baş yapıt, tüm erkeklerin ve kadınların cinsellik üzerine yazılan veya deneyimlenen şeyleri okuması, öğrenmesi ve partnerlerin bunları konuşması taraftarıyım. Çoklu orgazma gelirsek bazı kadınlarda daha kolay yaşanıyor bunu biliyorum, doğ sanırım onlara daha özgür davranmış, arka arkaya orgazm olabilen kadınlar var ve ben gördüm. Tabi bu kadınlarda bazı şeyleri keşfetmek gerekiyor, kadın sadece iyi bir cinsel performansla orgazm olmuyor, hisleri, beyni ile orgazm yaşıyor. En derindeki hislerini ve sevdiği şeyleri görebilmek gerekiyor ve bu tarz kişiler ıslaklığını kaybetmiyor, uzun süreler boyunca içinde kalmanıza izin verirken birleşmenin ve orgazmın doruklarını yaşayabiliyor, bunlar kadından kadına değişiyor sadece. Peki bu çoklu orgazm öğrenilebilir mi, evet öğrenilebilir, neleri sevdiğini bilmeye özen göstermek, fantezileri ön plana çıkarmak, erkekliği ve haşin erkek duruşunu göstermek, birleşmede önemli ve hatrı sayılır bir performansa ulaşmak gerekli. Mesela bazı kadınlar doggyden müthiş zevk alıyor, sonlara doğru hızlı performans seviyor, sesleri duymak istiyor, testislerin bedenine, klitoris bölgesine çarpmasını seviyor, burada da klitorisi okşayabilsek ya da bir yastık ile uyarabilmeyi bilmek gerekiyor. Bu tarzdan hoşlanan bir kadında ise orgazm anında da bu sertliğe devam etmek ve artık sözlerle de onu uyarmaya başlamak gerekiyor. Artık nelerden hoşlanıyorsa belki anüse dokunmanızda gerekir. Anal orgazmı ise her kadın yaşayamaz ama bazıları var ki anal sekse açıkçası deli oluyor, oradan daha bir zevk alıp daha çabuk orgazma ulaşan kadınlarda var, hiç vajinasına ya da klitorisine dokunmasanız bile orgazm olabiliyorlar, işte onlarda vajinayı ve klitorisi uyarırsanız ikincil orgazmlarda yaşanacaktır. Erkeğinde kendini geliştirmesi gerekiyor bu anlamda.
  Sevdim 2 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Merhaba,

  Bu güzel çalışma ve emekleriniz için çok teşekkür ederim ama bu kadar abartılı anlamlar yüklemeye gerek duymuyorum çünkü cinsellik bu kadar fazla abartılı olmaması gerektiğini düşünüyorum
  Görüş hala geçerli mi?
  • Cailleach

   Abartı mı? Anlattııklarım abartı değil doğasıdır incelikleridir tüyolardır.

  • Abla haklısın ama senin bu dediklerin evlilik sonrası çoğu insanın aklına bile gelmez geçim derdi geçinme güçlüğü belli bir noktadan sonra cinsellik azalıyor onu anlatmaya çalışıyorum

  • Cailleach

   peki

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

431
 • 44asi44
  Başlığı okuyunca aklima başka bir şey geldiydi 😂😂😂 her neyse keyifle okudum eline sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • Rakine
  Bu güne kadar bu platformda yazılmış en iyi yazı diyebilirim. Seks konusunda kendisini prof sanan bir çok kişinin dahi pek bilgisinin olmadığı bir konu ve bu konu ile ilgili en aydınlatıcı bilgileri vermişsin. Kadın orgazmını bu konuda tecrübeli bir kadından daha iyi anlatacak bir erkek olamaz. Bu sebeple sadece okuyup taktir etmekten başka bir şey yapamıyorum. Genç arkadaşlara iyi bir rehber olduğun için de ayrıca tebrik ederim. Emeğine sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
 • FURKANDOĞAN42
  Ben çoklu orgazmı defalarca yaşadım. İstekli biriyim çünkü. Partnerim de panter gibi ateşli ve kısrak gibi bir hatunsa şırıl şırıl boşalır, şelale olurum, boşalmakla da kalmam, partnerimi boşaltır sonra da zevk sularını bile içerim.
  Sevdim 1 Kişi
  • Siz seksologsunuz galiba. Cinsellik konusunda akademik/kavramsal çerçevede ve çok kaliteli sorularınız/benceleriniz var. Hepsini okuyorum. Satır satır...

  • Cailleach

   Estağfurullah. Sadece araştırıyorum biraz da kişisel deneyim diyelim.

  • Beni ilgilendirmez ama deneyimlerim dediğiniz için soruyorum. Evli misiniz?

 • grixxman
  Cinsellikte çoğu kavramın içini dedikodularla, yalan yanlış bilgilerle doldurduk. Sonuçta geldiğimiz nokta mutsuz beraberlikler... Bu konular da doğru, ve temiz anlatıma dayanan Türkçe kaynak bulmak bile zorken, detaylarla boğmayan, cinsellik gibi tabu olan ama çok özel konularda ki güven verici yazım ve anlatım dilin çok değerli. Çok Sağol.
  Sevdim 1 Kişi
 • Maskelimucize
  Ön sevişme ne kadar uzun olursa o kadar iyi kadını cinsel obje gibi görmek iki tarafa zarar verir.. çoklu orgazm ön sevişmeyle mümkün olur..
  Sevdim 1 Kişi
  • Cailleach

   Ön sevişme kısmı o kadar standart ki artık yazıda belirtme gereği bile duymadım. Bunu bilmeyen zaten seks yapmasın :)

  • Maskelimucize

   Oldu bitti kafasında olan insanımız çok ben ön sevişmenin ilişkiden daha zevkli olduğu kanısındayım..😀

 • KumruSahin
  Bir elin nesi var, iki elin sesi var demişler.
  Yatağa birden fazla oyuncu almak da çoklu orgazmı sağlayan seçeneklerden biridir.
  SevdimKatılmıyorum 6 Kişi
  • rodrigo

   denedin mi hiç?

  • KumruSahin

   @rodrigo Tecrübeyle ya da bilgiyle konuşurum. Bilmediğim konularda fikir yürütmeyi pek sevmem.

  • rodrigo

   yani bir kadın için zevkin doruğuna çıktın

 • ÖldürülenMasumiyet
  Emeğine sağlık yine muhteşem şekilde anlatmışsın,, bu konuyu bu şekilde açıklayıcı anlatamazdım şahsım,,,, gerçi ben olayın zevk alma kısmıyla ilgileniyorum o ayrı 😂😂😁tebrikler hocam 👏👏👏👏👏
  Sevdim 3 Kişi
 • tecrubeliadam
  Çoklu orgazm müthiş bir duygu erkek açısından da. Kadınımın 2-3 dakika aralıkla ard arda gelmesini görmek, hissetmek inanılmaz, anlatılır gibi değil... Bunu yaşayabilen kadınlar ve yaşatabilen erkekler çok şanslı.
  Sevdim 1 Kişi
 • rrevolutionn
  Detaylar detaylar, okunası her daim. Aşağıdaki ve diğerleri. Çok konuşmaya gerek yok diyorum özetle..
  "Partnerin iki bacağının üzerinde değil, tek bacağının üzerinde oturuyor olacaksınız. Bu kadına kontrol ve partnerin bacağına sürtünme yoluyla klitoral uyarılma sağlayacak."
  Sevdim 1 Kişi
 • Soyersoyer
  Her zaman ki gibi çok bilgilendirici bir paylaşım, gerçekten eline emeğine sağlık teşekkürler 👏👏👏
  Sevdim 1 Kişi
 • İndeepth
  En güzeli de erkek kadının içinde iken kadının istekle hadi hadi demesi.
  Sevdim 1 Kişi
  • İndeepth

   Özellikle güzel bence için çok teşekkür ederim. iyi geceler.

  • Cailleach

   İyi geceler. Beğenmenize sevindim

 • novel
  Tek solukta çok nefes alarak okudum ☺
  Yine harikasın. Ellerine sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
  • Cailleach

   Ben adamın soluğunu keserim :)

  • novel

   Buna inanıyorum. Sen yaparsın. Tebrik de ederim 😁

 • gecekusum3434
  Yokuşu dik bir kadinsin valla @Cailleach bazı üyeler yazdıklarını okurken nefesi kesilip yarı yolda kalacak yine 👍👍
  Sevdim 1 Kişi
 • X-spartan-X
  ellerine sağlık çok iyi bence yapmışsın
  bende çoklu orgazmın taktiğini söylüyorum
  bizi kimse takmıyo sanki kendim için diyorum
  Sevdim 1 Kişi
 • AlperTan
  coklu orgazm guzeldır ve zevke zevk katar ama coklu seks daha guzeldır grup gıbı
  Sevdim 1 Kişi
 • Deepsiz
  • Soluğumuzu kestiniz 🤪
  • çoklu orgazm kraliçesi 👑
  • eline kaslarına sağlık👍👌
  Sevdim 1 Kişi
 • Ask_Mann
  Çok başarılı ve faydalı bir yazı olmuş emeğin için tşkler..
  Sevdim 1 Kişi
 • v0lkn
  Önce bir olsun gerisi gelir sanırım ama okunası bir yazı eline sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • tastycock
  Birçok kadına çoklu orgazm yaşattım. Bunun için gerekli pozisyonları ustalıkla uygulayabiliyorum.
 • qolokisP
  Erkelerde de mümkün mü çoklu orgasm?
  Sevdim 1 Kişi
  • Cailleach

   Mümkün ancak orada durum farklı. Boşalma kontrolü gerekiyor. Şöyle boşalmak fizikseldir orgazm zihinsel. Bu yüzden fiziksel boşalmayı kontrol etmeyi öğrenmek çoklu orgazmın yolunu açar bu da edging bilmekten geçer. Erkekte çoklu orgazmlar, boşalma sırasında yaşanılan kddar yoğun olmaz ama yine de keyiflidir.

  • qolokisP

   Erkek için şöyle oluyor: testislerin çok dolu olması ve partnerin çok fazla zevk vermesi lazım... ilişki sırasında boşalır boşalmaz,(boşalma tam olarak bitikten hemen sonra) aleti çıkarıp tekrar sokuyorsun.. ikinci bir boşalma gerçekleşiyor. Sonra tekrar çıkarıp iki-üç giriş daha yapıyorsun 3. Boşalma gerçekleşiyor.. tabii temel noktamız testislerin aşırı dolu.. partnerin aşırı zevkli olması 👍

  • qolokisP

   Tüm bunlar ilk boşalma ile birlikte toplam 3 dakika falan sürüyor ( veya 2 dakika )

 • unalpamela
  bu bilgiler için cok teşekkür ederim bilen vedeuygulyan birisi olsa daha cok memnun olacagım =)))))))))
 • Elyise_
  Eline sağlık 🙌🏼❤️ Süpersin arkadaşım 👏🏼
  Sevdim 4 Kişi
 • неустойчивый
  Yine harika bir yazı. Eline sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • 1963B
  Kalemin çok kuvvetli şeker
  Sevdim 1 Kişi
 • Dibinekadarhadi
  Güzel yazı eline sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • MrMyopıc
  Güzel paylaşım olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • okannn_gunnn
  harika durum
  Sevdim 1 Kişi
 • CrayzMan06
  Gayet güzel açıklanmış eline sağlık 😊
  Sevdim 1 Kişi
 • PaintMotors
  İyidir tabi olmaz mi 😁 tabi yapabilene
  Sevdim 1 Kişi
 • Fnrbhc1907Fb
  Çoklu orgazm yaşatmayı seviyorum
  Sevdim 1 Kişi
 • styxworld
  tesekkurler
  Sevdim 1 Kişi
 • ByToRo
  Vay be neler var şu 2 günlük dünyada
  Sevdim 1 Kişi
 • Metehn25
  Ben orgazm olamıyorum
 • Gizli Üye
  Partnerine oral zevki Paul gilbertın solo gitar çalışı gibi yansıtmalısın,
  Matt Mcguirenin bateriyi çaldığı kadar sert olmalısın,
  Bir de domine edebilirsen ki bu konular da iyiyim :) çoklu orgazmı bırak ıf de konser bile verebilirsin 😂😂
  Sevdim 1 Kişi
 • Gizli Üye
  Ben ilişkideyken çok erken orgazm oluyorum ama orgazm olunca isteğim çok düşüyor. Çoklu orgazm için bir umudum var mıdır :/?
  Sevdim 7 Kişi
  • Cailleach

   Kendin deneyeceksin önce :) Solo olarak yani. Durmadan devam etmek gerekiyor. HAssas bile olsa sonuç alırsın emin ol.

  • Berkberk0606

   Var bu umut benim

  • Gizli Üye

   Deneyeceğim, teşekkürler.

  • Hepsini Göster
YÜKLENİYOR...