CİNSELLİK

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Gizli Üye

Sevişmek, kadınlar ve erkekler için en önemli fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçların başında gelir. Ancak şuna dikkat lütfen: Yalnızca cinsellik değil, sevişmek başlı başına önemli bir ihtiyaçtır. Bu açıdan sevişmenin faydaları saymakla bitmez. Cinsel birleşme ve bu birleşmenin orgazmla sonuçlanması elbette çok farklı bir haz ve partnerler açısından büyük bir önem taşır. Ancak bu hazzın her iki taraf için de yaşanabilmesi ve daha da artırılabilmesi için ön sevişme kesinlikle atlanmaması gereken bir aşamadır. Peki, ideal bir ön sevişme nasıl olmalı? İşte sizin ve partneriniz için daha iyi bir cinsel birlikteliğin anahtarı mahiyetinde bazı ön sevişme önerileri...

Ön sevişme nedir, ilişkilerin olmazsa olmazı mıdır?

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Ön sevişmenin cinsel birliktelik için gerekli olup olmadığını değerlendirmeden önce kısa bir şekilde ne anlama geldiğine bakalım. Ön sevişme; partnerlerin bedenen ve psikolojik anlamda cinsel ilişkiye hazır hale geldikleri bir aşamadır. Tarafların birbirlerini keşfettikleri ve tanıdıkları ön sevişme, cinsel ilişki kadar zevk veren bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda tüm duyu organlarınızı kullanarak partnerinizle birbirinizi daha yakından hissedebilir ve birbirinize olan bağlılığınızı güçlendirebilirsiniz.

Sevişmeye başlarken yapılan hareketler

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Sevişirken yapılan hareketler elbette partnerlerin ilişkilerine has ve onlara özgü bir seyir içerisinde ortaya çıkar. Ancak aslında en güzel sevişme anı olarak görülen ön sevişme esnasında şunlara dikkat edebilirsiniz:

Birbirinize dokunmaktan çekinmeyin

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Dokunmanın yalnızca cinsel ilişki için değil, ruh ve beden sağlığınız için de son derece önemli olduğunu biliyor muydunuz? Gerçekten de dokunmanın iyileştirici etkisi ispatlanmış, bilimsel bir gerçek. Ayrıca birbirinizi cinsel ilişkiye hazırlamak ve uyarmak için partnerinizle birlikte parmak uçlarınızı ve avuç içlerinizi bedenlerinizde gezdirebilirsiniz. Bu esnada birbirinizin en hassas ve zevke en duyarlı noktalarını da keşfedebilirsiniz.

Konuşun

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Ön sevişme esnasında partnerinizle, sevişmekle ilgili konuşmaktan asla çekinmeyin. Ona ne istediğini sorun. Aynı şekilde onun size yapmasını istediğiniz şeyleri çekinmeden anlatın. Bunlar her ikinizin de daha fazla tahrik olmasına yardımcı olacaktır.

Birbirinize bakmaktan çekinmeyin

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Sevişirken ve birbirinize dokunurken bedenlerinize bakın ve en beğendiğiniz yerler hakkında yorum yapın. Bu her ikinizin de bedenlerinize olan öz güveni artıracağı için daha rahat ve özgür bir birliktelik yaşamanıza yardımcı olur.

Kokunuzu ve tadınızı öğrenin

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Her tenin kokusu farklı olabileceği gibi tadı da farklıdır. Dokunarak uyardığınız bölgeleri diliniz yardımıyla daha da fazla uyarabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Bol bol öpüşün

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Sevişerek cinsel ilişki kurmanın olmazsa olmazlarından birisi de öpüşmektir. Öpüşmeyi asla sıradan ve sıkıcı bir aşama olarak görmeyin. Doğru bir öpüşme ile inanılmaz seksi ve baştan çıkarıcı olabilirsiniz. Hatta öpüşürken bir yandan da partnerinizin saçlarıyla oynayıp ardından ellerinizi cinsel organında gezdirerek onun aklını başından alabilirsiniz.

Masaj yapın

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?

Masajın normal şartlarda dahi rahatlatıcı etkisi malum. Bir de ön sevişme amacıyla yaptığınız masajı düşündüğünüzde partnerinizin buna tepkisiz kalması neredeyse imkansız gibi bir şeydir. Çünkü masaj her iki taraf için de birbirini daha iyi hissetmelerini sağlayan önemli bir yöntemdir.

Görüldüğü gibi ön sevişme için aslında daha birçok şey yazılıp çizilebilir. Ancak bundan sonrası biraz da sizin ilişkinize ve hayal gücünüze kalmış bir konu diyebiliriz. Bu arada sevişme deneyimlerinizde rutine düşmemek için yeniliklere açık olmanız da önemli bir unsur tabii. Bu konuda güvenli cinsel ilişki sağlaması ile bilinen Okey ürünleri, bunun yanı sıra günümüzde farklı çeşitleri ile daha renkli ilişkiler için partnerlere yardımcı olabiliyor. Hatta Okey geciktirici ve kayganlaştırıcı gibi ürünlerle sevişme deneyimlerinizin süresini uzatabilir, farklı hazlar yaşayabilir ve partnerinizle gireceğiniz ilişkide daha çok zevk alabilirsiniz.

Peki, siz sevişmeye nasıl başlanması gerektiğini düşünüyorsunuz? Siz de ön sevişme konusundaki düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Sevişmeye Nasıl Başlanır ve Ön Sevişme Nasıl Olmalı?
37
9
Görüşünü yaz
9Kız Görüşü
37Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • qolokisP

  Bence olayı daha farklı mecralara taşımak gerekir,, Kıralım bazı zincirlerimizi... Mesela elle okşamak yerine partnerinizi masanın ucuna sürtmesini sağlayarak işe başlayın... O sürterken siz izleyin.. Mesela çoraplarını çıkarıp ayağıyla okşasın sizi/ veya siz onu... Mesela sandalyenin ayaklarını kullanın.. Kapının kolunu kullanın.. Dizlerinin arka kısımlarını ( diz kapakları da olur ) yalayarak başlayın işe... Parmaklarını emin.. Yüzünüze oturtun mesela... Bir soda şişesini ikinci bir kişi imiş gibi kullanın.. Hem aletiniz hem soda şişesi ikisi çok iyi gelecektir. Gibi gibi gibi... Rutini boş verin.. Bu dünya sınırsız bir dünya

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • KötüAdammm

  Bir kere kadını mutlu etmek lazım abaza abaza boş konuşmak sadece kendini tatmin eder birincisi önce dokunmak acele etmeden, ikincisi öpüşmek olmalı fakat dokunmaya devam edeceksin aynı zamanda kıyafetleri hemen çıkartmayacaksın kadının yavaş yavaş çıkartıyormuş gibi yapıp bırakacaksın sonra vücudunu baştan assagi öpmeli temizlik önemli tabi sonra masaj kısa süreli jel kullanırım göğüsler uçları okşanır dil masaji yapilir sonra vajina uyarma zaman-ı dili iyi kullanmak gerek içeri girmeden önce de önce sürtmek kıyafette ki gibi yavaş yavaş kadının mutlu olduğunu görünce bende mutlu oluyorum çünkü onu mutlu eden benim o benim başarım 😊

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
 • evli34istanbul

  Bana 3 fantazi acayip haz veriyor

  1) kadinimin vucudu yarı görünüyor yarı görünmüyor olacak ve bu elbiseli sevişme olayi bar, tuvalet, araba, sinema salonu vs gibi yerlerde olunca hazzı daha fazla oluyor.

  2) Kapkaranlık, yağmurlu bir havada, camı açık odada kadinimla karşılıklı tamamen soyunup yatağa girip yorgani çekip sabaha kadar dokunmadan sohbet etmek.

  3) Kadinimin başkalarıyla fantaziler kurup anlatması.

  kiskanilmayi sevmiyorum. sınırlandırılmayi ve sınırlandırmayi da sevmiyorum. Tabiki saygı ve merhamet en önemli şeydir...

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
 • jön-türk

  Taktiklerin bir çoğu hayatımda kullandığım yöntemler, hatta eksik bile. Ön sevişme olmazsa olmazdır. Vücutlar arasında oluşan bir bağlantı şeklidir. Ön sevişme ile hem erken hemde kadın ıslanma ve ereksiyonda üst sınıra çıkar

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

933
 • ayburak

  İyi güzel yazmısın bir çok cahil ögrenmiştir umarım.
  Genelde evlenince bir cok erkek kadınına bu hazzı yasatmıyor.
  Evlide olsa bekarda.
  bence ön sevişmenin baslaması söyle olmalıdır.
  Gözlerde baslacak,
  karsı tarafa sevgiyi arzuyu sevhedi gözler anlatmak ve bu kişinin alması lazım.
  Sevhet ask tutku ve arzu ile bakıslarla önce tene dokunmalı gözlerin.
  Yuzunu burnunu dudaklarını gözmeli.
  Ve nefesi hisseder dudakları öpmeli.
  Gözler aslında herseyin anahtarı.
  ve bu anahtrı bilen az ama kulanmayı bilen cok cok az.
  Genelde erkeklerin cogu ön sevişme yaptıgını farz etsekte.
  İlişkiyi sadece bosalma olarak görüyor.
  Olması iicin herseyin mubah oldugu bir savas gibi.
  Ama asıl ilşki bosalma degil bence.
  Bunları arkadaslarıma söyledigimde sacma yorumlar gelsede.
  Sıradan bir turk erkegiyim.
  Sadece cinselliktede kadınımı basımın tacı edip delice bir deger verip onun mutlulugunu gözlerinde tebessumunde hissetmek asıl haz ve zevk bu bence bosalma yanında kat kat buyuk bir zevk.
  ben gözlerde baslamayan bir ilişknin yarım kalmıs bir roman oldugunu dusunuyorum.
  Bana göre gözlerde baslar.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • AlperTan

  seksten daha guzeldır sevısmek. on sevısme ıse anlık plansı olmalı bazen yavas bazende hıcınca ama uzun surmelı opusmelı dılı ıcıne sokmalı agızın boyunu opmelı kalcaları goguslerı oksamalı bacakları bırbırıne surtmelı bedenler degmelı bırbırıne vucudun her yerıne dokunulmalı oksanmlaı ıcıne gırmeden aletı kadının vucuduna degdırmelı o anı hıssetmelı dudagı emmelı ısrmalı..

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • şükran2323

  İlk kıvılcım gözlerde başlar tutkuyla birlikte aşama aşama devam eder

  Sevdim 7 Kişi
  Yorumla
 • kgnctn

  Bu işte koku çok önemlidir. Teninize yakışan bir koku olmalı. Bakışlar koku arzu ten teması derken yatakta buluverirsiniz kendinizi ncaknön sevişme dediğimiz şey aslında Sezin tankendisidir. Burada yapılanlar sıralamalar herşey çok önemlidir. Kadın gayet rahatlatılmalı ve burada istediği gibi davranabilmeli bu hissi ona erkek vermeli. Ayrıca kadın sen öncesi ne kadar rahatlarsa erkeğini o kadar arzular. Yani erkeğe oldukça fazla görev düşüyor. Ve uzuyorgidiyor 😂😂😎😎

  Yorumla
 • eRDiL

  Kiyafetle baslanip yavas yavas soyunulmasi ve opusurken, yalarken bile komple vucut temasinin birakilmamasi onemli diye dusunuyorum.
  Ellerin surekli hareketleri olup oksamaya devam etmesi gibi..

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Bluedabadi

  Ön sevişmeye önem vermek aceleci ve bencil olmamak hazzı arttırır karşındakinin aldığı hazzı fark etmek sevişmeyi daha da ateşler.

  Yorumla
 • ISpectra07

  Hiçbişey anlamadım. Tipsizim diye herhalde. bir de kız yok tek başına olmuyor bunlar.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Samsunsx_İskele

  Sevişmeyi çok seviyorum. Apayrı zevk. Benim gibi istekli bir güzel olsa da sevişsek😍

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • EvcilLimon

  Bunları öğrendik iyi güzel de uygulama olmadıktan sonra nasıl pekiştirecegiz öğrendiklerimizi?

  Yorumla
 • Footlovermann

  Ön sevişme çok önemli ilişkiye başlamadan önce olmazsa olmaz mutlaka

  Yorumla
 • ALWAYSCOOL

  ön sevişme önemli şekerim dikkat edilmeli diyorum bende... ;)

  Yorumla
 • _-CanN-_

  dudaklardan başliycaksin sonra kiyafetler çikicak ama sonrasi akisina göre

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • maavera

  Hadi bakalım öğrendik şimdi uygulamaya geçelim

  Sevdim 8 Kişi
  Yorumla
 • fangoria

  öpüşme ve dokunuşlar çok önemlidir
  hemen aksiyona geçmemek lazım

  Yorumla
 • v0lkn

  Ön sevişme bir ilişkide kaptandır ve iyi bir kaptan gemisini idare edebilmeli

  Yorumla
 • Gsaspiring08

  Çok güzel açıklama , bazen programda olmayan birden başlayan seks de ön sevişme olmasa da büyük zevk verir ama benim için ön sevişme önemlidir

  Yorumla
 • DımtısDabadum

  Teşekkür ederim öğreniyorum

  Sevdim 5 Kişi
  Yorumla
 • Ash_Ketchum

  Öpüşerek okşayarak

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • Daha Fazla (22)
YÜKLENİYOR...