CİNSEL YAŞAM

OKEY
Sohbet 9 gü

Tecrübe Kokan Bir Sohbet; Novel Soruyor, O Cevaplıyor!

Cinsellik bir deniz gibidir. Her an yeni şeyler keşfetmeniz mümkündür. Ben de bu durumu düşünerek görüşleri ile tecrübeli olduğunu düşündüğüm üyemizle bir sohbet gerçekleştirmek istedim.

sohbet
sohbet

Öncelikle nasılsın, benceme katıldığın için teşekkür ederim.

gaza geldim
gaza geldim

:) Senin bencelerinde olmak şereftir. Ben teşekkür ederim asıl.

''Ne hoş'' deyip gaza geldim ve hemen sohbeti derinleştirmek istedim. Cinsellik senin için neyi ifade eder?

temel taşı
temel taşı

Vazgeçilmez bir kavram. Hayatın (kimse kabul etmese de) ve ilişkilerin temel taşıdır. İnsanoğlunun en doğal ve ilkel dürtülerinden biridir. Benim için karakterimin ve yaşam biçiminin ayrılmaz bir parçası.

Hayatın devamlılığı için olması gereken, açıkça belirtmeseler de neredeyse her insan için öyledir diyebilir ve şöyle devam ederim. Bu vazgeçilmez olan durumu daha zevkli hale getirmek için neler yapılmalı?

İstemem
İstemem

Hep evliliğin cinsel hayatı öldürdüğü söylenir ama aslında öldüren, monotonlaştıran insanlar. Yatakta bile trip atan kadınlar, fantezi sevmem diyen erkekler, günlük koşturma arasında sevgili olduğunu unutan çiftler. Liste böyle uzuyor. Kadın ve erkek olduğumuzu (diğer sıfatlarımız ne olursa olsun) birbirini seven insanların seks yaptığını unutmamak gerekiyor. İç çamaşırlar, oyuncaklar, mekan değişiklikleri aslında oyunun içeriğini değiştirse de, oyuncularda iş bitiyor. Seks ihtiyaçtır! Güzeldir! İnsanı mutlu eder. O pozisyonu istemem, oraya dokunma, burası olmaz diye diye hem kendimize hem partnerimize o inanılmaz saatleri işkenceye çevirmeyelim.

Oraya dokunma, burası olmaz derken aslında en önemli ve en basit olan ''ön sevişmeyi'' bile istemeyenler var. Ön sevişme yapmayarak nelerin aksadığını ve neleri kaçırdıklarını nasıl anlatırsın?

oral
oral

Ön sevişme konusunu bence çok abartıyorlar. Heyecanı arttırmak, kadının hazır olmadığı durumlarda yeterince ıslanmasını sağlamak, sakinleştirmek için ön sevişme hele de oral seks şarttır. Aslına bakarsan ön sevişme dediğimiz olay tamamen seksin sosudur. Yemeğe başlamadan önce ağza ilk gelen o tat iyi olmalı ki ana yemeğin lezzetini merak edebil. Yoksa plansız ve ön sevişmesiz bir seksten daha keyifli çok az şey vardır bana göre. Erkek için bakarsak, sevgilisinin yapacağı çarşafları parçalatacak kadar iyi bir oral asıl seksin yerine bile geçebilir. Bu tamamen beklentilerin karşılanması meselesi.

Oralın şart olduğunda hem fikir olduğumuza göre, ''cinsellikte pozisyonlara bakış açın nedir?'' diyerek konuyu farklı bir boyuta taşıyalım.

kovboy
kovboy

Hepsinin yeri ayrı, keyfi de tabii ki. 69, doggy ve reverse cowgirl yapılmazsa bana göre o gece yaşanmamış demektir. Misyoner klasiktir ama değişiklik her zaman iyidir.

Kovboy kız, doggy valla ben de severim ama özellikle doggy kadınlar ve erkekler için ayrı bir yer tutuyor gibi bu pozisyon hakkında neler düşünüyorsun?

dogyy
dogyy

Hımmm saçların erkeğinin eline dolanmış, kalçan tokatlanırken tüm benliğinle sevgiline teslim olmak! Ve erkek için o manzaranın güzelliği baştan çıkarıcılığı. Sadece bir pozisyon değil bence yüz yüze sevişmeden de o bağı kurabileceğin nadir pozisyonlardan biri. En sevdiğim.

Kesinlikle bir çok kadının sevdiği olduğuna eminim. Pozisyonlar, sevişmeler derken özellikle kadına düşen görev sence ne olmalıdır?

görev
görev

Yanlış kelime kullanımı seks asla görev olmamalı. İlk kuralı söyledim bile. Seks görev bilinciyle yapılmamalı. Kadının aktif olması erkeği delirtir. Femdom demiyorum ama bazen her erkek, kadınının ipleri ele almasını ister, bekler. Yatakta uzanıp tavanı seyreden kadın, bir süre sonra erkeğinin seksten soğumasına sebep olur. Acı ama gerçek bu! Sınırsız olmak için çiftlerin birbirinin sınırlarını iyi bilmesi gerekir. Bunun için de iletişim şart tabii ki. Bana göre swinger sınırken, başkası için bu sınır oral sekstir. Kadın yatakta öz güvenli olacak, ne yaptığını, erkeğinden ne almak istediğini bilecek. Yönlendirecek ama gururunu kırmadan. İstediğini yaptıracak ama erkeği istiyormuş gibi :)

Son olarak şu pozisyonu veya şu durumu deneyin ve hazzın doruklarını yaşayın dediğin bir şey var mı?

oral
oral

Lütfen ama lütfen oral seks yapmadan bitirmeyin. Ön sevişme değil kesinlikle ayrı bir ekol oral seks. Ve ne olur doggyden korkmayın ve kadının aşağılanması olarak görmeyin. O muhteşem deneyimden mahrum kalmayın. Kadının rahatça orgazm olabildiği en keyifli pozsiyonlardan biridir.

Bence sonuna geldiğimizde yanılmadığımı ve gerçek bir tecrübeli kişi ile sohbet ettiğimi bir kez daha anladım. Güzel sohbet ve içten katıların için teşekkür ederim :)

Site içindeki bu durum için sen ne diyorsun; Yapmadıklarını yapmış gibi göstermek sence neyin nesidir?

Novel; birçok görüşte denk geliyorum. Hiç yapmadığı şeyi bile profesyonelce yapıyor gibi göstermek bence oldukça üzücü bir durumdur.

Bu nedenle böyle tecrübeli ve yaptıkları ile görüş belirten kişinin ne düşündüğünü merak ettim açıkçası.

Gizli; bilemiyorum. Bence genç yaşlarının ve deneyimsizliklerinin açığını kapatmak istiyorlar. Fenomenlerin ise, fenomen olarak altta kalmak istemiyorlar sanırım. Kötü niyet var demek istemiyorum. Ama bana sorarsan öğrenecekleri çok şey var ;)

Sohbet edemeyen ben değilim konuşmayı bilmeyen sizlersiniz シ シ シ

Tecrübe Kokan Bir Sohbet; Novel Soruyor, O Cevaplıyor!
10
11
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • ISpectra07

  Niye hep aynı cümleler vallahi merak içerisindeyim. Ben mi çok zor beğeniyorum? yoksa takma tırnaklar sizden daha mı gerçekçi? Arkadaş , bir pozisyonu allandırıp budaklandırırak anlatmanın neresi keyifli? doggy işte , ismi de aynı köpekleme. Kadın eğilir erkek içine girer budur yani. Vay efendim uzay boşluğunda dolanıyormuş hissi veriyor , göz göze gelmesek de göt , dize geliyoz falan bırakın ya."Kadın yatakta öz güvenli olacak, ne yaptığını, erkeğinden ne almak istediğini bilecek. " Sanki iş görüşmesine giriyo , bir kere hangi pozisyonu yaparsan yap , alt taraftaki hareket her zaman ama her zaman aynıdır. Gir çık gir çık. Neyse görüşürüz. Bu arada çok güzel olmuş bir daha yapmayın.

  Görüş hala geçerli mi?
  • ISpectra07

   Tecrübeyse , hani nerde standing-f*ck? nerde lifting , fisting veya ilk tecrübede vajinanın rahatlaması için taktikler tavsiyeler? Gene sinirlendim ay başım geldi galiba. Hadi görüşürüz ben bir gizli bulup sohbet ediyim.

 • Ortalığı sıvılar alırda götürür ıslanan mı ereksıyon olan mı dersın 😜 sabahlar olmasın dercesıne bir sohbet olmuş

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • Seninle sohbet ederken çekinmiyor, adının yazılmasını istemiyor garip!
  İyice zıvanadan çıktık! Yanlış anlama genel olarak yapıyorum bu yorumu. Cinsellik önce kalitelidir. Herkes cinsellik konuşuyor, boş bilgilerin bini, bin para...
  Bir çoğu tecrübesiz ama burada p*rno yıldızı edasında takılıyor. Velhasıl buna da lafım yok... Lakin cinsellik özel ve hassas bir mevzu, bu kadar muhabbet variiii edilmemeli. Buda benim fikrim...

  Görüş hala geçerli mi?
  • novel

   Her fikre saygım vardır. Hakaret olmadıkça.
   Tecrübesizlerin ve sallamalı olanların olduğu konusunda hem fikiriz.
   O kişi bende kalır ve kimse bilemez 😊

 • Bildiğimiz şeyler elinize sağlık :D

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

89
 • Kimle konuştun kendinle mi 😄

 • TutkununKırmızıTonu

  gizli kim se belli ki fesat birisi :)

 • Novelcim hem senin hem gizlinin emeklerine sağlık. Yine yaptın yapacağını... güzel bir bence olmuş.

 • johnyx

  Gizemli bir bence olmuş 😃
  İçtenlikle sorulan ve cevaplanan sorular için teşekkür ederiz, her ikinize de..

 • karAYip_Korsani_

  🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤸🤹🤹🤹🤹🏌️🏌️🏌️🏌️🏌️🤺🤺🤺🤺⛷️⛷️⛷️⛷️⛷️🧚🧚(ne diyeceğimi bilemeyince bendeniz🤷💁)

 • Partnerimin külotu görselde olduğu gibi üçgen araya kaçan olsun yeter.

 • Gizemli ve aydınlatıcı bir bence olmuş teşekkür ediyorum 🙏😅🌸

 • devilish_humanity

  emegınıze saglık benım ıcın olmasa bıle bırcok kısı ıcın dusundurucu ve bilgilendırıcı olmustur

 • Floryaaa

  Kiminle sohbet ettin anlamadim ben😅

  • novel

   Site içinde görüşleri ile gerçekten tecrübesi olduğunu düşündüğüm bir üye ile :)

  • Floryaaa

   Himm peki 😊

  • novel

   :) :)

 • Güzel söyleşi olmuş..
  Tebrikler...

 • 1MOONLIGHT2

  Fotoraflar güzelmiş jsjsjsjs

 • 33Mormenekşe33

  Gayet açıklayıcı olmuş ❣ always seks 😋

 • Güzel bir söyleşi olmuş
  Tebrik ediyorum

 • Because_Me

  Hayranlıkla okudum Çok güzel bir diyalog olmuş

 • ƛƬMƛƇƛ

  Güzel bir bencee

 • Güzel ve eğlenceli elinize sağlık

 • Gizli Üye

  Eyimiş

YÜKLENİYOR...