CİNSEL YAŞAM

OKEY

Tutkulu Kadınların Muhteşem Özellikleri

Biz tutkulu kadınların, sevdası, aşkı, şehveti farklıdır. Kendimden ortaya çıkarak, tutkulu kadınları size anlatmaya geldim, haydi gelin okuyalım... :)

1. Gülüşlerine, yürüyüşlerine yansır tutkuları.

Tutkulu Kadınların Muhteşem Özellikleri

Taa öteden geldiklerinde bile, o güzel havalarını hissedersin. Kendinden emin yürüyüşüyle, saçlarını savurmasıyla, kadınsı bir cilve yaparak bir kadınla konuştuğunu farkına varmanı sağlar. Geçmiş olsun, artık tutkulu bir kadının esiri oldun! :)

2. Hayat onlar için ya siyahtır ya beyaz.

Tutkulu Kadınların Muhteşem Özellikleri

Her konuda kararlarını belli etmezler, emin olmadıkları konuya karışmazlar. Emin oldukları konuyu daha kimse için sonuç belli olmazken bile istikrarla onaylarlar. Kararları çevredekileri şaşırtabilir, 'Deli mi bu kadın? Kendinden bu kadar emin konuşuyor' diye şüphelenen insanlar, gerçek onun dediği gibi çıktığında, söylemişti diyerek şaşırırlar. Çünkü tutkulu bir kadın iddiasını tamamen emin olduğu şeyde ortaya koyar. :)

3. Bir şeye kafayı taktıysa elde etmek için elinden geleni yapar.

Tutkulu Kadınların Muhteşem Özellikleri

Sizin, buna mı hırslanıyorsun? Dediğiniz şeyi sebepsiz olduğunu bilse bile yapmak istiyorsa kimsecikler engel olamaz. Mutlaka gerçekleştirir.

4. Tüm aşklarınızı unutun, tutkulu bir kadının sevdası ile tanışın.

Tutkulu Kadınların Muhteşem Özellikleri

Kolay aşık olamayan biz tutkulu kadınlar, aşık olduğumuz an dünyayı yakarız. Onun sadece fantezi olarak adlandırdığı küçük bir isteği yapmak için dahi enine boyuna araştırarak yaparız. Sekste de her önümüze gelene değil, gerçekten istediğimize emin olduğumuza koşarız, o gelmiyorsa elde etmeye çalışırız. Onu öperken, severken, sevişirken bir sanat eseri işlercesine yaşar ve yaşatırız. Genellikle ayrılığımızda bile, 'tenini özledim' diyen sevgilimizin mesajı bize sıradan gelir, şaşırtmaz.

5. Hırsımız, öfkemiz, acımız bir farklıdır.

Tutkulu Kadınların Muhteşem Özellikleri

Yeter ki birini sevmeyeduralım, onu kalbimizin en derinliğine koyarız. Eski sevgilisiyle eskiden konuşmasını gördüğümüz an bile deliye döneriz, hararetli kavga ile, tabak, çanak kırarak, tokatlarla sonlanan bir kavga en küçük sorunla bile olsa sizi bekliyor. Canımızın çok yandığında ise, kimseyle dertleşmeden kendi başımıza çözmeye çalışırız sorunlarımızı. Gözlerimizden, acımız ilmek ilmek belli olsa dahi içimizde saklarız, çünkü hayatın bize götüreceği zorluklara tek başımıza adapte olursak, bir daha ki darbenin bizi daha az yaralayacağını biliriz. Ağlasak da, sızlasak da, içimizde yaşar, susarız. Sessiz sessiz elveda deriz... Ve bir daha hiç yaşamamışçasına noktalarız olanı biteni.

Tutkulu Kadınların Muhteşem Özellikleri
12
3
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Kız Görüşü

 • Amorcita

  vay süper olmuş eline sağlık. sınırımız pek yoktur. bir de bu doğuştan gelen bir özelliktir. sonradan olmak biraz zor. tutkulu olmak bir karakter meselesidir. zorla ya da öğretilerek yaptıramazsınız. macera severiz partnerlerimiz bizimle ne yatakta ne sosyal hayatta sıkılmaz

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

211
 • taomaster

  Tutkulu arzulu kadın isterim her zaman, olmayanı da tutkulu arzulu bir kadın haline getiririm o nedenle çok seçici olduğumu söylerler. Ne yapayım olacaksa zevk suyu şelale olan kadın olsun.. ;)

 • SecretMusicClip

  Tutkulu kadına herkes rastlamaz hayatın getirdiğine razı olmak gerek.
  Senin tutkun senin erkeğin için. O halde tutkulu kadın bulamayan Yanındaki kadına bir biskrem verse tutkunun yerini tutar mı ne dersiniz? 😂

 • Mnyaklarla mı ugrasacagiz? Manyakliklarinizi tutkulu kadın kilifiyla satmayin.
  Dengeli, zeki, hamarat, arzulu kadın lazım.

 • MadaMüptezel

  Wow💃🏻💋🍷Bu benceyi sevdim!

 • sercan011

  Heyecan verico libidomuzun son basamağı

 • burak_gunes

  😂👍👍

 • Cemre27

  Cok guzel gercekten helal olsun👍

 • Ölmüs-Kisi

  dogru

 • Ronnies

  Eline saglik gayet guzel bir anlatim

 • Tutkulu bir kadın herzaman heyecandır

 • Behlülx

  Güzel olmuş olgun kadınlardan şaşmam ❤️

 • çağrı041

  vavvv on numara

 • kfsfener3

  Çok güzel bence

Yükleniyor...