CİNSEL YAŞAM

OKEY
12 gün önce

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Çoğu insan burçlarının gerektirdiği özellikleri taşır. Bu özellikler sayesinden herkesten farklı davranabilirler. Peki, hangi burç nasıl sevişir?

Başak burcu

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Başak burcuna sahip olan kişiler, detaylara takılırlar. Hijyene çok önem verirler. Sevişeceği kişi temiz olmazsa ister istemez ondan uzaklaşır. Duygusal sözlerle yatakta aldığı zevki arttırabilirsiniz. Yumuşak bir seks isterler. Beyinleri ile hareket etmeye çalışsalar da, duyguları ağır basar ve yatakta güzel anlar yaşarsınız.

Yengeç burcu

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Yengeç burcu çok duygusaldır. Düşündüğünüz gibi her seksten sonra "Ne zaman evleneceğiz" gibi saçma sorular sormazlar. Sadece duygusal oldukları için bağlanma ihtiyacı hissederler. Yengeç kadınları soft seksi tercih ederler. Erkekleri ise genelde hard seks ister. Yataktaki performansları güzeldir. Seviştiğiniz zaman pişman olmayacağınızı düşündüğüm burçlardan bir tanesidir.

Not: Ben de yengeç burcuyum.

Akrep burcu

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Sekste en çılgın burçlardan bir tanesidir. Son derece azgın ve istekli olurlar. Onlara sevişirken sert davranmalısınız. Saçlarını çekmenizi ve onu sert hamlelerle istediğiniz pozisyonlara sürüklemenizi ister. Fantezi dünyaları rengarenktir. Bütün yeniliklere açık, hoş burçlardan bir tanesidir.

Kova burcu

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Seviştiğim en berbat burçlardan bir tanesi. Sürekli sorun çıkartmaya çalışırlar. İstemedikleri bir şey varsa ilişkinin en başında söyleyip, ilişkide olacak heyecanı kaçırırlar. Kendilerini tatmin etmeyi severler. Tek eşli olduğunu düşündüğüm burçtur. Tavsiye etmem. :)

Koç burcu

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Koç burcu için her şey çok basittir. Seks yapmak istiyorsa, seks yaparlar ve biter. Herhangi bir ön sevişme yoktur. Direkt olarak olaya girip, işlerini bitirirler.

Aslan burcu

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Kurallar üstüne kurulu bir seks hayatları vardır. Seksten önce her şeyi planlar ve onu uygular. Kafasına estiğinde bir çılgınlık yapıp, kuralları çiğner. Kendi hallerinde takılırlar. Zararsız ve sevimli burçtur.

Terazi burcu

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!

Terazi kadınları şıklığa ve gösterişe bayılırlar. Onlarla seviştiğiniz zaman tatmin olmadan sizi bırakmazlar. Seksin her anını dolu yaşamak istiyorsanız, terazi burcuna sahip birini bulmalısınız. Vücutlarının okşanmasından ve yalanmasından hoşlanırlar. Oral seksi severler.

Tecrübeli olduğum burçları paylaştım. :)

#AndronFarkı

Burçlara Göre Sevişme Teknikleri!
5
6
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • beyazorkidem

  Terazi burcuyum. Biz teraziler sekse fazla düşkün insanlarız. Ayrıca terazi hiçbir zaman partnerine hayır demeyen bir burçtur.

En İyi Erkek Görüşü

 • GöLge0606

  Yengeç burcuyum.
  Hatun olarak kova ve koç encok haz aldıklarımdır tecrubeyle sabittir.

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

45
 • bı hard seven yengec ben deıl mısım
  sa yengec kardes

 • Coffein

  Repertuarim böyle diyorsun 😊

  • Şimdilik bu kadar diyelim :)

 • AppleCrow

  Yengeç burcuyum..
  Yazılanlar harfiyen doğru 😀

 • rondarouse

  İkizler nerde yan

 • Terazi burcuyum

 • MagRipOgLu

  Ben yengeçim , ve gayet başarılıyızdır.

 • Ufukozturk34

  İkizler nerede peki o neler yapiyormus

 • Ararat344

  Hakkini vereceksin her işin

 • Gizli Üye

  terazi burcundan sevgilim vardi yollunun tekiydi

Yükleniyor...