Vajina kaşınması durumunda ne yaparsınız?

demir77
Önce soruyu cidden merak ettiğim için sorduğumu belirteyim. Hani kulağımızın içi kaşınır veya bazen burnumuzun içi kaşınır ya aynı öyle vajinanın içi de kaşınır mı ? Eğer kaşınırsa bakireler orayı nasıl kaşırlar ? İsteyen gizli cevaplasın. ama lütfen samimi cevaplar verin. ha bunu sen niye sordun, neden merak ettin, başka soru mu yok ? ! diyenler olabilir. aklıma geldi, merak ettim işte. buradan soruyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
admin bu sorunun cinsellikle ne alakası var, sağlık kategorisinde açmıştım.
Vajina kaşınması durumunda ne yaparsınız?