Sevgilim neden kızdı?

Şimdi biz dün gece wpden mesajlaşirken ben bunları dedim yuvarlak içine aldim orada. Sevgilim bu sözlerime bozulmuş ve zoruna gitmiş hoşuna gitmemiş şu an benimle konuşmuyor kirildigini söyledi niye böyle yapti anlamadim?
Birbirimizin ilkiyiz.Sevgilim neden kızdı??

0|1
1843

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk ciddi duygular besliyormuş demek ki. Seven insan seks konuşamıyor, konuşsa da bir noktadan sonra pişman oluyor

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok basit bir duruma dusmussun hos degil..
    Yani ben olsam acikcasi evlenmeden seks ihtiyaci karsilayan bir kizla ciddi bir yola girmezdim. Korkardim bu dusunceleri olan bir kizdan da

1|4
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Kolay kızlardan nefret ediyordur. :D

0|1
    0|0
  • Adam haklı kanks

0|1
    0|0
  • ya bu yazdığın kişi erkek mi kız mı ahahsh

0|0
    0|0
  • Adamın gözünde abaza kız profili çizmişsin resmen :D Çocuk şimdi şunu düşünüyordur bu kız yeter ki bir elleyenim olsun diyordur :D Tabi çocuk buna alınacağına bu işin keyfini sürse daha iyi olurmuş

0|0
    0|0
  • ne tür bir kızsın

0|0
    0|0
  • Yani bunları konuşan kızı bırak koynuma almayı insan diye evime almam

Azdıysan banyoya gir

1|1
    0|0
  • Seni cinsel bir obje olarak görmüyormuş anlaşılan, ciddi düşünüyormuş belli ki

0|0
    0|0
    • Ya hayır ben onu cinsel bir obje olarak görmüyorum sadece Dün gece seks konusunu ciddi bir şekilde konuştuk ben düşüncelerimi söyledim

• Anladım da "bu sözlerin hoşuma gitmedi" diyince ben bu anlamı çıkardım bilmiyorum belki sevmiyordur bu tarz konuşmaları.

• resmen seks düşkünüyüm kim olursa olsun sen de beni tatmin eden birisisin şu an demişsin adama üstü kapalı.

0|0
    0|0
  • Adam ciddi düşünüyor demek sen dalgana bakıyorsan kendine göre birini bul

1|0
    0|0
  • Ben kızmam mesela ayrıl benle çık

0|0
    0|1
  • İlkin degilse cocuk gayet normal o yas isin 😂😂cocuga ellenmek arzulanmak hosuma gidiyo demissin yani biri mast ta beni hayal etmesi hosuma gidiyor demissin

0|1
    0|0
  • Herkes eller diye

0|0
    0|0
  • alttaki cümleyle asıl düşünceni belli etmişsin..
    'senin'
    ama onu en başta yazmalıydın..

0|0
    0|0
  • Sen en basta öyle bir yazmissin ki sanki her önüne gelene veren biriymis gibi bu istek ve arzularını onun tarafından yapılmasını istediğini anlatsaydın şu an karsindaki de senin için kuduruyor olucaktı 😉

0|0
    0|0
  • Senin ilacın onda değil canım benim

0|0
    0|0
  • Genelde arzulanan taraf çekilir ama işte o an isteksizdi demekki sana her daim istekli biri lazım :))

0|0
    0|0
  • Valla o cok sevmis ondan bana soylesen seni skmdn birakmazdim sonrada kicina tekme demek adam gercekten sevmis be gerizekali

0|0
    0|0
  • ondan sevgili olmaz boşa gitsin :)

0|0
    0|0
  • bana bunları yazsan seni baya mutlu ederdim yatakta o salakmış

0|0
    0|0
  • Filmin ismi ney

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 17

• Trip yapmak kadına yakışır erkeğe değil.
    Sal gitsin bence onun yularını.

0|1
    0|1
  • O nasıl bir söyleyiş şeklidir:D

1|1
    0|0
  • Osanmayi ellenmeyi diyosun. Oksamani ellemeni deseydin daha bir anlasilirdin. Simdi kim olursa olsun ellesin demis gibi oldun

0|1
    0|0
  • yaş 18
    profil resmi prenses😂
    düsünceler ve belrtme sekli ifadesiz..
    az yavas Ablam bu ne hiz.. soka girmis.. beğenmez ve kizar tabi..

0|0
    0|1
  • O konu hakkindaki düsünceleriniz farkliymis.. ikinizin fikrini konusup anlasin

0|1
    0|0
  • Birbirinizin ilkiyseniz ne ara seks yaptın da ellendin pardonda sende hayller aleminde mi oldu. Başkası ile yaptığını düşünmüştür.

0|0
    0|0
  • harbiden ne tripli sevgilin varmış..
    işin zor

0|1
    0|0
  • Seni seks hastasi sanmis ponçik kim olsa kaçar adammış valla çocuk

0|2
    0|0
  • Bu görüntü karşı tarafın telefonunun görüntüsü mü senin telefonun görüntüsü mü ona takıldım ben daha çok.

0|0
    0|0
    • karşı tarafın görüntüsü gibi duruyor çunku bizim yazdıgımız mesajın okundu bilgisi bize mavi tik olarak gelir

• @testie Evet de ne ayak onu anlamadım işte. Sanırum troll

• Ne iğrenç muhabbetiniz var lan

2|0
    0|0
  • Sevgilin senden terbiyeliymiş senin yerine de utanmış

0|0
    0|0
  • Komiksin.

0|0
    0|0
  • Hoşa gidecek bir şey değil çünkü sözlerin

0|0
    0|1
  • Ve bunu burda yayınlıyorsun vah arkadaş millet kafayı yemiş ayıp yahu yazık size yaşınıza yazık

0|0
    0|0
  • Birbirimizin ilkiyiz diyorsun da bu sözler daha önce senin cinsellik yaşamış olabileceğini gösterir nitelikte hoş olmayan sözler.

0|0
    0|0
  • Basit olduğunu düşünmüştür

0|0
    0|0
  • Normalde tam tersi olur erkek oyle yazar ama kizimizin masallahi var

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;