Sevişirken depreme yakalandık! Kazayla içime boşaldı, ne yapmalıyım?

carina
Sevişirken depreme yakalandık! Kazayla içime boşaldı, ne yapmalıyım?

Ertesi gün hapı kesin çözüm mü? Ne olur yardım edin, panikledim iyice!
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar ertesi gün hapı ile durumu kurtardım tşkler cevaplar için bazıları sorucak soru bulamadığından benim sorumu çekememiş belliki
Sevişirken depreme yakalandık! Kazayla içime boşaldı, ne yapmalıyım?