Erkekler, Kadınların boynunu öperken ne hissediyorsunuz? Veya bazıları meme hastası onlarla ilgilenirken neler hissediyorsunuz?

Geceniz güzel olsun :)
Duygularınızı merak ediyorum?

0|5
66

En İyi Erkek Görüşü

• Bence boyun bir kadında öpülecek en muhteşem yerlerden birisi. Ben boyundan öperken zevkten çok duygusallık hissediyorum. Bağlılık duygusu, koruma duygusu, aşk, sahiplenme duygusu gibi aklına ne kadar duygu geliyorsa onları hissediyorum. Muhteşem bir duygu yaa. <3

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• Güzel bir duygu ama aslında hani kuru ten öpmek değil orada asıl olay. Ben kendim için diyeyim öperken karşımdakinin gösterdiği reaksiyonu seviyorum. Normal sıcaklıktaki ten ısınmaya başlıyor ve tenin gerçek kokusunu alıyorsun o zaman. Bunları farketmek benim hoşuma gidiyor. Yoksa ha bilek öpmüşüm ha boyun ya da göğüs. Ama zevk verebildiğini hissetmek insana zevk veriyor. Ve özellikle ben öperken saçımla oynandığında ise içimde cidden hangi kelimelerle anlatacağımı bilemediğim bir his oluşuyor.

Ama hepsinden öte insan mutlu hissediyor ve öpüşmek her iki tarafta mutluluk kaynağı.

0|0
    0|0
  • Öncelikle partnerimin sunnı kokular kullanmaması lazım temiz ve kendi vücudunun salgıladığı ten kokusu olmalı Kısaca parfum kullanmamalı.
    Boynunu öptüğümde o güzel ten kokusunun arttığını hissetmek ve onunda bundan hoşlandığını bilmek çok güzel ve karşılıklı cinsel duyuların hareketlenmesi ve ön sevişmenin en güzel yanı boyundan öpmek ve bu toplum içinde bile çaktırmadan yapılan güzel bir sevgi gösterisidir de. Devamında olabilecelklerin öncüsü de sayılmalı.
    Meme hastalığını bilmem ama boyundan swonra uygun bir anda meme uçlarını okşayıp boynu öpmek o güzel ten kokusunun artması ve ön sevişmenin bir kademe daha ileri gitmesi demektir.
    hele ki uçlarını (bir üzümü patlatmadan dişlerin arasında nasıl oynarsanız) hafifçe dişlerle tutup dilinizle okşadığınızda aldığınız cinsel tad ve kokunun pahası olmaz.
    Devamı burada anlatılamaz o yükselen duygunun!!! umarım anlatabilmişimdir

0|0
    0|0
  • Stres alıyo :D

2|0
    0|0
  • genelde seksüel istek üzerine yapılan hareketler bunlar hissedilen budur romantizm olsun diye kimse sevgilisini boğazından öpmez ve memesine şaapmaz.

1|0
    0|0
  • ben kalça hastasıyım memeyle fazla alakadar değilim. boyun öpmede kız sevdiği için sevilir genelde.

1|0
    0|0
  • Kulak altı boyun ve meme uçlarımin emilmesinden aşırı keyif alıyorum 🙈 aynı şekilde göğüslerini emerek ve kulak memesini yalayarak..

1|0
    0|0
  • Tarifsiz bir yaramazlık ve keyif 😬😋

1|0
    0|0
  • Güzel iyi niyetli

1|0
    0|0
  • kadınları tahrik ettiği kesin özellikler arkadan sarılıp sadece dil kullanılınca

1|0
    0|0
  • keyif alırız

1|0
    0|0
  • Ateşlendiğimi hissediyorum böyle yavaş yavaş bütün bedenimi kaplıyor kalbim hızlıca çarpıyor

1|0
    0|0
  • Hoşuma gidiyor mutlu oluyorum :)

1|0
    0|0
  • Anlatılmaz haz duyuyoruz o sıcaklık mükemmel dokunma hissi bizi çıldırıyor uz

1|0
    0|0
  • hiç seviştin mi bilmiyorum ama boyun öperken dilinle hafiif ıslatacaksın boyunu o ıslaklıkta dudakların kayacak çok güzel oluyor :) memelerle ilgilenirkende çok huzurlu hissediyorum sanki dünyada hiç dert yokmuş gibi geliyor bütün sinir stres ortadan kayboluyor ama tabi bunu yaparkende çok sert oluyor :D

0|0
    0|0
  • kenrimden geçerim öperim okşarım

0|0
    0|0
  • İlk ve tek olan eski sevdiğim kızın boynunu öptüğümde kendimi çok huzurlu hissediyordum ve tarifi edilemeyen bir mutluluk sarhoşu yaşıyordum.

0|0
    0|0
  • O bölgelerde ten kokusu daha fazla hissedildiği için etkileşim de fazla oluyor

0|0
    0|0
  • Yani bir bayana zevk vermek benide zevklendirir onu zevkli bulutlarin üstünde görünce bende zevk aliyorum

0|0
    0|0
  • Zevk alıyoruz 😜

0|0
    0|0
  • hissetmedim henüz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45
Yükleniyor... ;