Erkekler oral seks yapmaya bu kadar meraklıyken kızlar neden yapmaya değil yaptırmaya meraklı?

Erkekler pis olduğu için mi 😝

1|3
580

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 80

• Bu erkeklerin pis olmasından değil de bazı kızların bunu yapınca aşağılanmış hissine kapılmalarından kaynaklanıyor bence. Ama artık kızların büyük bölümü yapıyor da büyük zevk alarak. Ama dediğin gibi kendi vajinalarının yalanmasından çok daha fazla zevk alıyorlar.

0|0
    0|0
  • www.mumsema.org/.../sinirli-bebek.jpg
    Bu suratı arada görmek hoşuna gidiyor, kabul et.

0|0
    0|0
  • 😂 soruna güldüm sadece erkekler oral seks yapmayı sevmez seven grub abaza eli kız eli değmemiş kişilerdir buda bu forumda bolca mecvut yani ıslak kötü kokan iğrenç biseyi kim yalamak ister aklınla düşün biraz bide bunlar hic yapmadindandir zaten başta hevesli olup sonra bu işten nefret eder şahsen ben bir kez yaptım ve tobe liyim o ağza gelen iğrenç ekşimsi tad içe doğru tuttunda ne olursa olsun Ko tu kokan bir organ yani kısacası kimse kimsenin şeyini yalamayi falan sevmez seven grub çaresiz grubdur zaten ığrenç bir şey erkek gibi düz bise değil ki kokusu olmasın ıslak olmasın düşünmesi dahi mide bulandırıcı

0|0
    0|0
    • Aklınla düşün diyenin yazdıklarına bak. Tecrübeli olup oral isteyen de çok kişi var ama bunu seninle tartışmayacağım. Sen gülmeye devam et

• Tamam 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Varya sizin gibi kadın lar olmasa kim güldürecek bizi

• Kızlar bencil dolugu için

1|0
    0|0
  • Pis felan olmadi, genelleme yapmadan lutfen bu tamamen kisilerin zevkleriyle alakali oral sevmeyen cok erkek biliyorum

0|0
    0|0
  • aslında biz de çok meraklı değiliz lakin ne kadar çabalarsak o kadar geri dönüşü olur Abaza mantığı ile öyle davranıyoruz. şartlar değişip kadınlar erkeklerin peşinden koşmaya başladığında (bknz Rusya) kadınlar memnun etmek ve elde tutmak için yapmaya başlayacaklar. Çok mu dürüst oldum yaw 😊

0|0
    0|0
  • bence aynı oranda kızlarda da erkeklerde de... yapmak yaptırmaktan daha haz alıcı olamaz kimse için..

0|0
    0|0
  • Çoluğa çocuğa karışmış kadınsın şu yaptığın muhabbetlere bak yazık.

2|1
    0|0
  • Organları kıyaslarsak kızların daha pis, bununla ilgili olduğunu düşünmüyorum düşünen saçmalamış olur. ( tabii ki her iki tarafında kişisel bakımını yaptığını düşünerek ) Erkeklerin dış organ , kızların iç organ, erkeklerin daha pis olması mümkün değil normal şartlar altında..

0|0
    0|0
  • Yapmak istemeyen kıza rastlamadım şimdiye kadar :D
    demekki pis değilim :)
    Karşılıklı olursa daha zevkli tabii ama kızlar zevkten öleyim erkek çalışsın işini yapsın modunda olabiliyor.

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu yalancı ama çoğu tiksiniyor amaç işi oralara kadar getirmek sonra da yan çiziyor çoğu

0|0
    0|0
    • Büyük çoğunluk iğreniyo mu yok artık

• evet tabiki o kokuyu tadı herkes sevemez yapan da yarım ağız üst tarafa yapıp geçiyor. çok nadirdir benim gibi o tadın o kokunun fanatiği.

• oralda kadınlarınki itici bikere erkeklerin nesi pis :) cubuk dondurma gibi sizinki ne çıkacağı belirsiz dipsiz kuyu :D

0|0
    0|0
  • Kızlar oraldan daha çok zevk alıyorlar ayrıca birazda bencillik ediyorlar. Midem bulanır falan yapıyorlar :) Sizin ki ağızda bizde toto mu :)

0|0
    0|0
  • Kadının bana oral yapması çok hoşuma gider ama tabi temiz ve banyadan sonra yaptırırım ancak ayrıca kadına oral yapmayıda severim :) farklı bir haz alıyor sonuçta ve daha istekli hale geliyor :)

0|0
    0|0
  • Erkekler pis degildir genelleme yapma cogu kadinda pistir onve o killarini kessinler bu insanlarin zevkidir zevkle baska birsey ayirdim etmeyin

0|0
    0|0
  • Banada hep meraklilar denk geliyo :D

0|1
    0|0
  • Erkekler hergün duş alsa bile bacak arası fazla terlediğinden koku olabiliyor temizlenmeden yapılırsa kız iğrenebilir

0|0
    0|0
  • Kızlar çıkarcı olduğu için kolay zevk isitoyorlar hem boğulmaktan korkuyorlar gırtlağa kadar girip havasız kalırlar diye 😂🍆

0|0
    0|0
  • birincisi erkegin kadına oral yaptırması hakimiytin ve her istediğini yaptırması ve sıcaklık ve teması daha net yaşadığı için. Kadınlarında yaptırmaya merakı biz erkekler yaparız sen evlisin bilmen lazım genede söyleyim kadınlar erkeklerden geç boşalırlar erkek için boşalma sorun degil ama kadınlar için sorun bu yüzden erkek kadına oral yapma gereği duyuyor önce kadın tatmin olmalı sonra erkek tatmin olmalı.. anladın

0|0
    0|0
  • herkes kendine uygun bir kişi seçerse sorun kalmaz :)
    sevenler bir araya gelsin coşsun, sevmeyenler de örtü altında yapsın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 5

• Aslında oral seks nekadsr sağlıksız bir bilseler
    Ağız içi kanserlerine yol açıyor hemde büyük bir oranıyla ağız kanseri hastaları gittikçe çoğalıyor
    Hatta erkekler daha çok hasta olma riski taşıyor çünkü kadınların genital organı erkeklerin kine nazaran maalesef daha fazla bakteri ve hastalıklar barındırıyor
    Aman dikkat edin, zevk diye kanser olursunuz

🍓

0|5
    0|1
    • Hpv aşısı koruyor diye biliyorum :) hem kadın hem erkeğin bu asıyı olmasında fayda var
      cunku bu virus rahim agzı kanserine ve erkekte oral nedelini ile gırtlak kanserine neden oluyor

• @fangoria abi isteyen yaptirsin ama bana gelip hastalik bulastirmaz diyemezsin cunku bilgili insanim ben
      istiyorsaniz yapin yaptirin banane, hastaliklari cekcek sizsiniz
      benim uzerime dusen uyarmak gerisi ilgilendirmiyor

• @bomonti216 asi kanseri koruyamaz öyle bisey yok , baska hastaliklari korur ama kansere karsi öyle bir asi yok, yanlis bilgilendirmeyelm

• Oralsız ilişki ot gibi olur

0|2
    0|1
    • oral yapmayımı yaptırmayımı çok seviyorsun , ben yapmayı ve çıldırtmayı g noktasını bulup kadını göklere çıkarmayı

• Oral seks nexir ki?

0|0
    0|0
  • nefret ederim o tür seksten açarım bacagımı yapar ön sevişme dudaktan boyundan yeterlidir ama ne o öyle ınsanlık dışı bırbırlerının organlarını yalamak falan hayvanlar bile daha edepli seks yapıyor

1|2
    0|5
  • Keşke bir sevgilim olsa da şöyle temiz bakımlı ben ona oral yapsam o bana

0|6
    0|2
Yükleniyor...