Bakireyim ve sevgilim bakir degil birsuru kizla birlikte olmus?

Gizli Üye
Evlilik ikimizinde düşüncesi ben onu o haliyle kabul ettim ama bazen aklima geliyor onlarca kizla yatmıştır sayisi bile belli degil midem kaldirmiyo dusununce benim vücudum tek ona ait olucak ama onun vücudunu coktan kullanmış bir ton insan haksiz miyim? Ama aklıma gelince sinirim bozuluyor siz kabul eder miydiniz boyle bir durumda
Güncellemeler
+1 yıl
Bakire istiyor o da o yuzden beni değerli goruyor
Bakireyim ve sevgilim bakir degil birsuru kizla birlikte olmus?