Geyşa ruhlu kadının özellikleri nelerdir?

geyşa ruhlu kadın ne demek? kocasına ne gibi hizmetlerde bulunuyor?

0|0
1347

En İyi Erkek Görüşü

• geyşa kendinden önce partnerini düşünür.

ona özel muamele yapar.

fahişe falan da değildir. çamur atmayalım lütfen.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• Geyşa;Japonya da erkeklerin gittiği özel yemek yedikleri, masaj yaptırdıkları ve seks yaptıkları, her türlü hizmeti sağlayan özel yetiştirilmiş kadındır... Erkeklerin eş cinsellilerine gay, kadınların ki nede lezbiyen denir... Bülent Ersoy ameliyatla döndürülmüş insandır..

0|0
    0|0
  • Bizdeki anlami top
    Japonyada ise kadınlara deniliyor

1|0
    0|0
  • Geisha, kelime olarak bakıldığında sanat anlamındaki "gei" ve kişi anlamındaki "sha" kanjilerinden türetilmiştir. Japon kültüründe küçüklükten itibaren türkü çığırmak, halay çekmek, çay doldurmak, sohbetin belini kırmak gibi pek çok eğitim sürecinden geçerek eşlikçi olmak için yetiştirilen kişilerdir. Diğer kültürlerdeki benzer karşılığı için bkz: (eskort, konsomatris) Ancak, Japon kültüründe bu kavramın derinliği daha fazladır ve eğitimler ciddidir. 20. yy itibariyle sonlanmış olup, artık göstermelik birkaç geisha dışında bu gelenek sona ermiştir.

0|0
    0|0
    • Kadınların elini 10 sn 'lik aralıklarla kaynar ve soğuk suya sokup çıkarıyorlarmış beyazlatsın diye. Bizimkiler esmerleşmeye çalışıyor :)

• bildiğim eski tarhlerde ki 1700 1800 lü yıllar geyşalara hayat kadını gözüyle bakılırmış, şimdi sanatcı denilebiliyo malum eğitimli müzisyenler ...

0|0
    0|0
  • Geyşa onların ülkesinde hayat kadınlarına verdikleri genel isim

0|0
    0|0
  • Japonya'da 17. yüzyıldan bu yana eğlence hayatında erkek müşterilere şarkı, dans, sohbet ve oyunlar ile eşlik eden kadınlara verilen ad.

1|0
    0|0
  • İki manada söylemiş olabilir:

1. Çok hizmetçi ruhlusun, yani çay kahve servisi, rahatça çekinmeden destek olma gibi.

2. Cinsel manadan pek bir bildiğin veya düşüncen yok " Ben bilmem Eşim bilir " meselesi. Yani bağlı bulunduğun kişi nasıl isterse öyle olur, sen fikir veya istek beyan etmezsin...

0|0
    0|0
  • Kendini erkeğine adayan japon kadın demek... türkiye de anadolu kadını diye de geçer.

0|1
    1|0
  • Mutfakta aşçı, çocuklara bakıcı, davette göz alıcı, yatakta ortacı olan her güzel bayanın alabileceği seksi bir ünvan bence :D

0|0
    0|0
  • Geyşa kadınları vardır gece aleminde erkeklere eşlik ederler masasına gelir şarkı söyler gibi

1|0
    0|0
  • Japon f*hişesi diye biliyorum

0|0
    0|0
  • ne tür bir muhabbetti 2 anlamada çekilebilir

0|0
    0|0
  • Geyşa erkeğe tapan kız demek

0|1
    0|0
  • ırıspı demek arkadaşım

0|0
    0|0
  • Geyşa 1700 lerde çok eskilerde hayat kadınlığıyla aynı değerdeydi, geyşa olmak kadının cazibeli kocasını sekste mutlu eden ve ateşli kadın olabilir geyşa gibi olmanın günümüzde

0|0
    0|0
  • Japon orospusu denir genelde...

0|0
    0|0
  • Hizmetçi

0|0
    0|0
  • Japonların yavru ceylanlarina deniliyordu sanırım.

0|0
    1|0
  • bana ırıspı gibi bişeyi çagrıştırıyıo, hani üzerinde bir çok sex deneylerini yapıcaksında o hiç hayır demicek gibi yani, geyşaa sen yaman çelişkisin :/ jkljkjlkjkljkljk

0|0
    0|0
  • master-slave fantazisinin farklı bir yorumu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 13

• Kitabını okudum ve filmini izledim. Geyşalar küçüklükten itibaren dans, ikram, sohbet konularında yetiştirilmiş porselen makyajlı kimono giyen kadınlardır. Aslında para karşılığında sizinle oturup sizi eğlendirirler ama yatmazlar. Ama bekaretleri satılıyor ve eğer birisi yeterince para verip onun dannası olursa o zaman da yatar. Danna kocanın resmi olmayıp parayla olanı. Geyşa dannayla evli gibi bir hayat yaşar

2|2
    0|0
  • açık büfe + sınırsız hizmet

1|3
    1|0
  • neden soramadın?

mevzu neydi de böyle söyledi?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • geyşalar için özel okullar vardı küçüklüklerinden beri hayatları boyunca o okula giderler her türlü şey hakkında eğitim alırlardı ve sadece bir kişiyle birlikte olurlar o kişiye hayatları boyunca bir eş gibi olurlar onları eskiden çay partileri falan olurdu oralarda eşlik eder hizmet ederlerdi.

2|0
    0|0
  • erkeğine her şekilde hizmet eden kadın.. ellerinden her iş gelir tabiri caizse :DD

0|1
    1|0
  • zıpkın gibi japon hatun.

0|1
    1|0
  • geysa hangi hizmetin gerekli oldugunu bilen bir karakterdir bence,ne zaman ne yapmasi gerektigini bilir, ve bunun ona söylenmesine bile gerek kalmaz

0|0
    1|0
  • geyşa işte bir japon dili ve edebiyatı ögrencisi olarak benim mi açıklamam gerekiyor sana :P

0|0
    0|0
  • Geişa olmak zeki hatunların yapabileceği birşey ve bence çok güzel bir erkek hatununa geişam diyorsa o erkek o hatundan vazgeçemez ✋

0|0
    0|0
  • konsomatris gibi geliyor bana. doğrumu yazdım bilmiyorum :D ama bir geyşanın anılarını izlemiştim. zengin varlıklı insanlarla oturup konuşup içki içiyorlar. ya da parayı verenin metresi oluyorlar. ha bide bakireliklerini satıyorlar. öyle işte.

0|0
    0|0
  • Kocasına çok bağlı Japon kadınları

0|0
    0|0
  • geyşa kadın iyi değil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...