Hickey/boyun morluğu geçirme yöntemleri?

Gizli Üye
Bir çoğunuzun bildiğini varsayıyorum, genellikle karşı tarafın boynunu emdiğinizde/ısırdığınızda orada bir morluk oluşur. Buna hickey deniyor. Neyse malum sonbahardayız yazdan yeni çıktık ve ben hep saçım toplu gezerim şimdi boynumdaki morlukları kapatmak için saçım açık gezdrm de illa bir şekilde gözüküyor. Pek gösterme taraftarı değilim. İzi nasıl geçirebilirim en hızlı şekilde bilgisi olan var mı aranızda?
Güncellemeler
+1 yıl
Fondöten boğazlı kazak falan gibi yöntemler istemiyorum en hızlı şekilde normale dönmesi için ne yapabilirim fırçalanıyormuş galiba onu yaptım?
Hickey/boyun morluğu geçirme yöntemleri?