Cinsel gucu istegi azaltan bir ilac bir urun var mi?

Gizli Üye
sorum açık arkadaşlar cinsel istedeği azaltan ilaç bir ürün adı veere bilirmisiniz ..evliliğim sallantıda bıktım artık eşim anlayışsız bosancam nerdeyse lütfen dalga geçmeden cvb verrmisniz konuştum anlamıyo 2 çocğum var ama durum vahim
Güncellemeler
+1 yıl
eşimin aşırı istediği var vede vijanam yara oldu ıkı kere hastanelık oldum lutfen acılll yardım bıktım artık varmıdır boyle bır ılac ıstedgı azaltan
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar gercekten bıktım artık akşamları eve gelıyo 3 .4 kere hafta sonları evımde duramıyorum allahtan gunduz calsıyor bıktım artık
Güncellemeler
+1 yıl
tamam ŞAP ALCam baktım etkısı yok ya bende cınsel ıstek ılacı kullancam ya da boşıycam :D
Cinsel gucu istegi azaltan bir ilac bir urun var mi?