CİNSEL YAŞAM

Kullandığınız en iyi geciktirici sprey hangisidir?

Sorum erkeklere ve kızlara kullandıgınız en iyi geciktirici sprey hangisidir ismi nedir ve nekadar uzun sürdü boşalmanız ?

0|2
935

En İyi Erkek Görüşleri

• ben normalde kullanmıyorum eğer sevgilim daha uzun sex yapalım derse stag diye bir sprey var onu kullanıyorum 30-45 dakika geciktiriyor ama sonrası tam bir boşalma anlatamam.

0|2
    0|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • 30 45 dakikamı bayagı iyiymiş peki bunun fiyatı nedir ? ayrıca sondaki boşalma dahamı zevkli

• sertleşmeye yan etkisi oluyor mu spreyin

• Hayir olmuyor

• Sprey falan cozum degil.. masti azalt.. iliski yasamaya bak.. iliski anindada orgazm olucani hissettigin an geri cek kendini partnerini oksayarak operek aktif dinlen bu sekilde iliski aninda aktif molalar ver zamanla goreceksin kendini kontrol etmeyi ogreniceksin is kafada bitiyo dostum.. mast mutlaka azalt iliski yasayarak rahatlamaya calis ancak boyle yenersin bu sinir durumu

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben 2 yıldır Stag 9000 geciktirici sprey kullanıyorum. Piyasada satılan birçok markayı denedim ve en son bunda karar kıldım. Yanlız orjinal olmasına dikkat edin. 2 yıldır, çok memnunum.

0|0
    0|0
  • His kaybına neden olmayan geciktirici sprey diye arat Google da bak delay shark çıkarsa al geç

0|0
    0|1
  • Hayatımızda kullandığımız en iyi geciktirici sprey diyebiliriz. Valla çıkaranlardan Allah razı olsun. Uzun ilişkiyi gördüm hayatımda ilk defa.

0|0
    0|0
  • Kullanacaksan oral yaptırma

0|1
    0|0
  • Banada onun tam tersi lazım :(

0|0
    0|0
  • Boşal. Ikinciyi boşal sonra da

0|1
    0|0
    • boşaldıktan sonra yarım saat kendime gelemiyorum.

• emla diye bir krem var

0|1
    0|0
    • way tecrübe

• yanlışın var oda bir geciktirici kullandık ki biliyoz 😉😉

• Kremin yan etkilerinden biride fazla kullanırsan ölüme kadar götürüyormuş 😃 dikkat edin haaaa 😁

• Daha gencsin ne gerek var ki geciktiriciye :)

0|1
    0|0
  • erken boşalmaya spreyler işe yaramıyor

0|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 33

• valla zamanında doyumsuz bir partnerim vardı normalden uzun boşalırım ama o dahada uzun boşalmamı istiyordu internetten almış penis alt kısmına damarlara sürdü yararı oldu ama aynı zamanda prezervatif kullanmadığımız için onuda etkiledi saatlerce boşalamadı birdaha kullanmadım

0|0
    0|0
  • Çeşitli ürünler kullanabilirsin. Marka çok önemli değil temelde hepsi aynı şeydir. Uyuşturmaya yarar. Gecikmenin sebebide uyuştuğu için hissetmenin azalmasıdır. Ortalama 5 - 10 dakika önce kullanılması tavsiye edilir.

0|0
    0|0
  • vemcaine iyidir,3 fıs boyun ve gövdenin iç kısmına sıvazlayarak yedirilir ( alet sertleşmiş olacak ). Az miktar da kafasına.15-20 dk sonra hazır olur, aralıksız 45 dk pompa yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • spreyler pek işe yaramıyor ben bugüne kadar çok ürün kullandım bence geciktirici krem
    daha iyi, aurex geciktirici krem diye bir ürün var ilk seferde en az 20-25 dakika erken boşalmayı önlüyor, bence en iyi ürün

0|0
    0|0
  • 1 yıl oldu aldım spreyi öyle evde duruyo. Kullanmak nasip olmadı hacı. Doğru ürünü, doğru şekilde kullanırsan etkili olduğu söyleniyor.

0|0
    0|0
    • Bana taktik ver kanks geç boşalmak için

• Hocam spreyi dene, ben sprey denemedim ama deneyen arkadaşlar tavsiye ediyor. Ben deneme amaçlı geciktiricili prezervatif kullandım ve etkisini gördüm. Hiç birini kullanmadan geç boşalmak için ise aklını o an başka şeylerle meşgul et, o an ki zevke teslim olma.(dağ, bayır, güneş, ot ne bileyim o konudan uzak saçma şeyleri düşünmeye çalış)

• Daha düzenli seks yap ilaçmış kremmiş eninde sonunda bir yan etki gösterir tavsiye etmem sağlıkcı olarak.

0|0
    0|0
    • düzenli olarak yapıyorum fakat çok kısa sürüyor

• O zaman üroloji ye bir görün belki bir sorunun olabilir.

• Kardes bu sprey miprey olaylarini birakin be kardesim ilerde dalga hic ayaklanmaz

0|1
    0|0
  • Gayet faydası olur, non stop 45 dk desem yeterli herhalde :)

0|0
    0|0
  • eczanelerde çok var, ama tavsiye etmem, çünkü doğal yolla bunun üstesinden gelirsen daha çok zevk alırısn

0|0
    0|0
  • eczaneden alabilirsin geciktirici sprey dersen verirler sevişmeden yarım saat once sıkıcaksın pek bır faydası olmayacak ama

0|0
    0|0
    • Denedin mi hiç faydası olmadı mı?

• ne demek...

birşey kullandığımızı nereden çıkardın?

0|0
    1|1
  • kartal başı vardı üstünde spreyin unuttum markasını al işe yarıyor

0|1
    0|0
  • eczaneden anestol pomad al yan etkiside yok hemde gayet etkili

0|0
    0|0
  • gerek yok hiçbişeye ben 1 bosalmayı 2 saat e yayabiliyorum bu tamamen teknik

0|0
    0|0
  • eagle marka spray kullanıyom...uyuşuyor hiç bir şey hissetmiyon...diş ağrısınıa da iyi geliyor :)

0|0
    0|0
  • buz sür buz, işe yarar, ama hissetmeyene kadar buzda tutmalısın ;)

0|0
    0|0
  • ADAM&EVE

(adem&havva)

amerikan malı

65dk fena :))

0|0
    0|0
    • sertleşmeyi olmsuz etkıler diye kuşkularım var benm de 25 dakıka filan sürüyor ama daha da uzatmak istyorum

• hiç bi yan etkisi yok ve partnerin çıldırır emin ol:)

• Kullanmıyorum kendim ayarlıyorum.

0|1
    0|0
  • ne çok iktidarsız erkek varmış burada ya

0|0
    0|0
  • Olay beyninde bitiyor beynın s2ne hukmetmeli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...