Kadınlarda zevk suyunun tadı nasıldır?

Gizli Üye
kadınlardan özellikle fışkıran zevk suyu beni çok tahrik ediyor ve çok çekici geliyor. hele bu zevk suyunun tadına bakan kadınlara dayanamıyorum bile. daha önce böyle birşey başıma gelmediği için bilemiyorum ama var mı aranızda zevk suyunun tadını merak edip bakan ve beğenen?

not: bazıları onun idrar olduğunu söylüyor ama ben buna pek katılmıyorum. orgazm anında kasılan kasların bir anlığına gevşemesi sonucu dışarıya püskürtülen bir takım sıvı olduğu da söyleniyor.
Kadınlarda zevk suyunun tadı nasıldır?