Oral seksi çok seviyorum hiç durmadan 1.5 saat oral seks yapabiliyorum bu bir sorun mu ?

Gizli Üye
Ben oral seksi aşırı şekilde çok seviyorum eski sevgilimle 6 saat sevişmiştik ve ben ona 1.5 saat oral seks yapmıştım hiç durmadan ayrıca oda kıpkırmızı olup terleyip yatağı sırılsıklam etmişti ayrıca vajinaya redbull döküp oral yapıyorum aşırı derecede zevk alıyorum bu sizce bir sorunmu ilerde sevgilimya da eşim için sorun olurmu ne düşünüyorsunuz bu konuda ? cevaplarınız için teşekkürler
Oral seksi çok seviyorum hiç durmadan 1.5 saat oral seks yapabiliyorum bu bir sorun mu ?