Kahvenin icine isteklendirici atmak acil yardim

Gizli Üye
Öncelikle şunu söyliyim asla cinsel temasda bulunmam kız arkadaşıma.Şimdi sormak istediğim şu mesela bi kafedeyken içtiğimiz bi kahvenin içine bi hap atmak istiyorum hapın amacıda (hap olduğunu anlamicak) çok olmasada onu biraz daha isteklendirmek cinselliğe yani biraz daha azdırmak bunu yapmamın nedenide ben onu operken onunda daha bi istekli olması bana daha çok yaklaşması vs . Böyle bi hap varmıdır bildiğiniz yani azdırıcı diyebiliriz kaba tabirle. Kişisel yorum istemiyorum sadece böyle bi hap illaki varır ama adını öğrenebilirmiyim.
Güncellemeler
+1 yıl
Kisisel yorum yapmayn biliyosanz soyleyin
Güncellemeler
+1 yıl
Sizde beyin olsa yazilani anlarsiniz . Size yorum yapmayin biliyosaniz soyletin diyorum yas araliginiz kac acaba
Kahvenin icine isteklendirici atmak acil yardim