+1 yıl

Fuckbuddy durumu, pişmanlık

sabırla okursanız ilginç bir anı bile olduğunu düşünebilirsiniz...her ne kadar bana küfür edeceğiniz gerçeği değişmese de...

Daha önce hiç buluşmadığım ama birçok ortak arkadaşımız bulunan biriyle buluştum dün.İlk sefer için evine gitmek doğru bir fikir değildi belki ama yine de tutamadım kendimi,uzun zamandır çok beğendiğim birisiydi.

Herneyse sonucunda ilişkiye girdik, ilk ilişkim değildi.

ilişki sırasında telefonu çaldı bakmayacak mısın dedim şaka mı yapıyorsun yaa dedi ben olsam bakardım dedim.eğer bugün senden başka sevişeceğim bi kız olsaydı ve o arıyo olsaydı bakardım dedi.güldüm geçtim.en son kimle yaptın nerde gibi sorular geldi.bana bu yatağa yatan ilk kız değilsin sonuçta falan dedi. hepsine güldüm geçtim tabii ki.Zaten sevmiyordum sadece onun olmak istemiştim nedenini bilmiyorum. Onun 20 yaşında olduğunu sanıyordum, bana baksana bi 20 yaşında gibi mi görünüyorum dedi.Yani daha büyük duruyorsun dedim.

En son evli olduğunu söyledi.Ben yine umursamadım.Eve dönerken de hafif pişmanlık oldu neden yaptım nasıl oldu gibisinden.Neyse eve dönünce unuttum zaten.Şimdi de mesaj atıyor nasılsın napıyorsun nasıl gidiyo günaydın falan gibi şeyler.Sizce sadece ilgilenmiş gibi mi yapıyor yoksa cidden umrunda mıyım.Bu ilişkiye girdiğim 2.kişiydi.ama 30.ilişkim falandı.ortalama yani.saymadım tabi.

Ben sevgili olmak istemediğimi söyledim , evlerimiz yakın o da ara sıra buluşup seks yapabileceğimizi ya da birlikte iyi vakit geçirebileceğimizi falan söyledi.hiç fuckbuddy'm olmamıştı,devam ettirmeli miyim bilmiyorum.
Güncellemeler:
+1 yıl
ah şunu eklemeyi unutmuşum,evliyim kısmı beni uyuz etmek için söylediği bir yalanmış:D şaka diyelim .beyaz yalan.ne tepki vereceğimi merak etmiş
+1 yıl
çantada keklik olarak görüyor falan demişsiniz de , benim için de durum aynı zaten.canım istediğinde beraber olabileceğim birisi.fuckbuddylik de budur zaten. o yüzden bu durum benim aleyhimeymiş gibi konuşmayın.Ben bu işi yapan kişilerden fikir bekliyorum.ama bunu da bu sitede bulmak zor sanırm
+1 yıl
Demin onunla konuştuk ve ara sıra buluşup bu işe devam etmeye karar verdik.Son güncel hakkım arkadaşlar kendinize iyi bakın ve "hepsibenimsuçum" adlı arkadaşın dediği gibi insanların tercihlerinizi yargılamak hareketlerinde hata aramak yerine biraz olsun onları anlamaya çalışın.inanın daha mutlu olacaksınız...
Fuckbuddy durumu, pişmanlık
45
4
Görüşünü yaz